Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18072) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Kolejny radny niezależny. Janusz Zawilski wystąpił z partii i klubu

Dodano: 27.03.2019 13:09

Janusz Zawilski od marcowej sesji jest radnym niezależnym.

Jak nam potwierdził, pod koniec lutego br. wystąpił ze struktur Platformy Obywatelskiej, a co za tym idzie opuścił również klub radnych PO (Koalicji Obywatelskiej) w Radzie Miasta Konina.

- Przyczyny osobiste – odpowiedział tylko na pytanie o przyczyny opuszczenia szeregów partii oraz klubu radnych PO. Nie zamierza póki co wstępować w szeregi innych klubów w ramach Rady Miasta. Chce pozostać radnym niezależnym. Świeżo odzyskaną niezależność było już widać po głosowaniach podczas dzisiejszej, gorącej (zwłaszcza przy śmieciach) sesji, kiedy to się po prostu wstrzymywał od głosu. 

 

  • Kolejny radny niezależny. Janusz Zawilski wystąpił z partii i klubu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Janusz Zawilski,   Rada Miasta Konina,   klub radnych PO,   sesja,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Został niezależnym bo coś nie jest w jego interesie prywatnym. Zawsze kierował się prywatą i zaspokojenie swoich czasami chorych ambicji
Dodano: 27.03.2019 13:26    Przez: ~jkj
Na emeryturę czas !!!
Dodano: 27.03.2019 13:30    Przez: ~wilczek
Sumienie może go ruszyło a może nie dostał od korytkowskiego tego co mu obiecał..innej wersji nie ma
Dodano: 27.03.2019 13:46    Przez: ~Oto odpowiedź
.... święta prawda. Coś poszło nie tak z obietnicami
Dodano: 27.03.2019 13:31    Przez: ~..mieszkaniec
...późno stał się niezależnym. Śmiechu coraz więcej !
Dodano: 27.03.2019 13:22    Przez: ~..mieszkaniec

KOMENTARZE

...późno stał się niezależnym. Śmiechu coraz więcej !
Dodano: 27.03.2019 13:22    Przez: ~..mieszkaniec
Ja na Pana głosowałem,a Pan teraz odchodzi? Oj bardzo nie ładnie,oszukał Pan nas! OBY JUŻ NIKT NA PANA ŻADNEGO GŁOSU NIE ODDAŁ.
Dodano: 27.03.2019 16:37    Przez: ~Mieszkaniec
Janusz to POprostu Polski typowy Janusz
Dodano: 27.03.2019 19:06    Przez: ~PALI KOT
Prawo powinno być takie że rezygnujesz z partii z której dostałeś się do rady miasta to rezygnujesz z funkcji radnego. Ludzie nie glosowali na nie zależnego.
Dodano: 27.03.2019 20:41    Przez: ~Piotr
oby Janusz nie stał się na starość Sebom
Dodano: 27.03.2019 23:16    Przez: ~:)))
nie wiem czy to plotka ale podobno żona straciła miejsca w radach spółek miejskich.
Dodano: 28.03.2019 09:18    Przez: ~też wyjdę
Pan Zawilski prowadzi rozmowy z innymi niezależnymi radnymi, (a jest ich sporo z każdej strony) o utworzeniu nowego klubu w radzie miasta. Może być ciekawy układ sił i chyba PO straci całkiem możliwość wygrywania głosowań.
Dodano: 29.03.2019 14:11    Przez: ~zorientowany
Został niezależnym bo coś nie jest w jego interesie prywatnym. Zawsze kierował się prywatą i zaspokojenie swoich czasami chorych ambicji
Dodano: 27.03.2019 13:26    Przez: ~jkj
.... święta prawda. Coś poszło nie tak z obietnicami
Dodano: 27.03.2019 13:31    Przez: ~..mieszkaniec
Powiada Wieszcz' Niechaj kogo wiek zamroczy chyląc ku ziemi poradlone czoło takie ujrzy świata koło jakie tępymi zakreśla oczy
Dodano: 27.03.2019 18:31    Przez: ~ma_turzystka
Na emeryturę czas !!!
Dodano: 27.03.2019 13:30    Przez: ~wilczek
ale nie większą niż 1.950,00 zł. netto :)
Dodano: 27.03.2019 13:42    Przez: ~xxx
Sumienie może go ruszyło a może nie dostał od korytkowskiego tego co mu obiecał..innej wersji nie ma
Dodano: 27.03.2019 13:46    Przez: ~Oto odpowiedź
Klasyk mawial,ze lepiej pozno niz wcale.Na wyglad powazny czlowiek,no i z wasem.
Dodano: 27.03.2019 13:39    Przez: ~tez wasacz
...i kapeluszem
Dodano: 27.03.2019 16:09    Przez: ~Wyborca
i merolem
Dodano: 27.03.2019 17:16    Przez: ~a co bogatemu
Dlaczego nagle teraz stał się niezależny? Za chwilę się dowiemy że został radnym PiSuarów.
Dodano: 27.03.2019 13:40    Przez: ~DwieSrebrneWierze
Dobrze ze ich olał to szczury i konfidenci...jak twoj stary Pn hahha
Dodano: 27.03.2019 15:36    Przez: ~6tys chyba sa glupi hahaha
A przeprosił swych wyborców ?
Dodano: 27.03.2019 13:56    Przez: ~Jaczerenko
Jakoś przed wyborami mu PO nie śmierdzi!!! Ciekawe ile głosów by dostał Komitet Wyborczy Niezależnego Zawilskigo
Dodano: 27.03.2019 17:47    Przez: ~Żal w chuuj
Q.... o czym wy piszecie w komentarzach. Radny nie jest od bronienia swoich poglądów, tylko od reprezentacji samorządu (mieszkańców swojego okręgu i miasta). Podejście partyjne robi polityczny chlew z rady . Radny to radny i ma obowiązek reprezentować wszystkich nawet wbrew swoim poglądom. Przypominam, że samorząd to ogół mieszkańców zamieszkujących dany teren. A radny to ich reprezentant.
Dodano: 27.03.2019 14:14    Przez: ~Qs
Uuuuuuuuulalalakal...Coś mi tu śmierdzi....