Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19702) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 10oC
Jutropogoda
10 / 9oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (0)Nowa miotła nie pomogła. Górnik po jesieni w stref ... (0)

Konin. Obwoźni sprzedawcy węgla okradli starsze małżeństwo

Dodano: 3.04.2019 11:45
Źródło: LM.pl

Blisko 6 tys. zł straciła para 80-latków, którzy wpuścili do swojego domu sprzedawców węgla.

Dwóch mężczyzn w wieku około 30 i 50 lat w miniony poniedziałek przyjechało do starszych państwa białym busem. Zaoferowali sprzedaż węgla. Z wejściem do domu nie mieli problemów. Jak podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, podczas wymiany zdań, odwrócili uwagę małżeństwa od celu wizyty i zadziałali błyskawicznie. Pod materacem w łóżku znaleźli 5800 zł i poszli.

Policjanci ostrzegają po raz kolejny przed przypadkowymi sprzedawcami czegokolwiek i apelują o czujność. Seniorzy często nie zdają sobie sprawy z zagrożeń, ale ich dzieci i wnuki powinni uczulać starsze osoby na czyhające niebezpieczeństwa.

  • Konin. Obwoźni sprzedawcy węgla okradli starsze małżeństwo

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przeciez to wiadomo ze to nikt obcy nie był.Bo skad obcy by akurat wiedzial ze ci starsi ludzie akurat tam i w tym miejscu maja pieniadze.
Dodano: 3.04.2019 12:14    Przez: ~Rutkowsky szczur
Skąd oni wiedzą gdzie ludzie chowają pieniądze? Ja bym musiał przetrzepać pół chaty, a tacy zawsze wchodzą, minuta i po temacie.
Dodano: 3.04.2019 12:29    Przez: ~Dhdh
I jeszcze tyle .... ja mam 23 zł. w portfelu aby mnie za włóczęgostwo nie zamknęli .... reszta plastyk załatwia
Dodano: 3.04.2019 12:36    Przez: ~xdc
No no a czemu koniskiej Piolicji nie widac jak np kolskiej. tureckiej ... kto odpowiada za ten fakt.
Dodano: 3.04.2019 12:30    Przez: ~A
A może to ktoś bliski, albo z rodziny ?
Dodano: 3.04.2019 13:37    Przez: ~POd materacem ?

KOMENTARZE

Przeciez to wiadomo ze to nikt obcy nie był.Bo skad obcy by akurat wiedzial ze ci starsi ludzie akurat tam i w tym miejscu maja pieniadze.
Dodano: 03.04.2019 12:14    Przez: ~Rutkowsky szczur
I jeszcze tyle .... ja mam 23 zł. w portfelu aby mnie za włóczęgostwo nie zamknęli .... reszta plastyk załatwia
Dodano: 03.04.2019 12:36    Przez: ~xdc
Bo kupili węgiel wcześniej i szli tam po pieniądze???
Dodano: 03.04.2019 23:46    Przez: ~Wies
Banki to zlodzieje - lepiej w domu trzymac pieniadze
Dodano: 04.04.2019 10:48    Przez: ~Llaa
Skąd oni wiedzą gdzie ludzie chowają pieniądze? Ja bym musiał przetrzepać pół chaty, a tacy zawsze wchodzą, minuta i po temacie.
Dodano: 03.04.2019 12:29    Przez: ~Dhdh
A może to ktoś bliski, albo z rodziny ?
Dodano: 03.04.2019 13:37    Przez: ~POd materacem ?
Ale dzieciom czy wnukom nie dadza ani grosza. Do grobu mysla ze zabiora
Dodano: 04.04.2019 10:49    Przez: ~Pelno takich
No no a czemu koniskiej Piolicji nie widac jak np kolskiej. tureckiej ... kto odpowiada za ten fakt.
Dodano: 03.04.2019 12:30    Przez: ~A
Po trzynastkę też przyjdą ?
Dodano: 03.04.2019 12:33    Przez: ~babcia
Hahahaha 👍
Dodano: 03.04.2019 15:21    Przez: ~Dziad
Teraz w Przedostatnim przeglądzie rodzi się jedno dziecko co dziennie czyli w Koninie i w Powiecie urodzi się około 365 dzieci niepatrzałem na datę urodzin dopiero ktoś inny o tym przypomniał bardzo przepraszam a i jeszcze jedno to w takim wypadku w Polscerodzi się około 200 dziec i co dziennie bo Konin i Powiat Koniński jest o około 200 razy ma mniejszą populację od całego kraju a bękartyrodzą się co 6 minut to chyba liczą te za granicy.
Dodano: 03.04.2019 13:29    Przez: ~Informator880
Po jakiemu to?
Dodano: 03.04.2019 14:03    Przez: ~Składnia
Przesyłam kilka przecinków i kropek (,,,,,.....). Można je wykorzystać za pomocą komend kopiuj-wklej. Polecam!
Dodano: 03.04.2019 15:58    Przez: ~Wujek dobra rada
Do Bajcara wysyłam kalkulator wzrostu podobno Izydor wiesz o kogo mówię mówił że jesteś ojcem Marcina wysyłam ci kalkulator przeciebiemiałem awantury w domu i Marcinek miał zajebiste pobłażanie odnośnie znęcania się nad młodszym bratem w dokumentach amoże półbratem lub w ogóle brata . A oto link z czterema kalkulatorami u córki obecnego prezydenta USA sprawdza się 2 kalkulator urodzinyKrólewskiej Hiszpańskiej jak dobrze pamiętam 2 u siostry najstarszej obecnego króla Hiszpanii u Jordana i Szaquil koszykarzypierwsze 3 uniektórych dzieci a ostatni przy Jordanie. Oto Kalkulator http://calculat.ru/budushhij-rost-r proszę dopisać bo zjada link wnawiasie i tamgdzie są spację myślnik (http://calculat.ru/budushhij rost rebenka).
Dodano: 03.04.2019 16:45    Przez: ~Informator880
Kochani staruszkowie pieniądze, które macie, a macie ,chowajcie pod materace, pod pościel w szafach, w miejscach dostępnych dla nas złodziei i nie utrudniajcie nam pracy.
Dodano: 03.04.2019 13:41    Przez: ~Ja złodziej
Z artykułu nic nie wiemy, gdzie to zdarzenie miało miejsce, taki jest lewicowy i nieprofesjonalny LM.
Dodano: 03.04.2019 13:43    Przez: ~Czytelnik
Widzę że jesteś zagorzałym prawicowcem ale to Twój problem tylko nie obrażaj innych bo o Twoich poglądach też dużo można powiedzieć
Dodano: 04.04.2019 13:49    Przez: ~L57
Łapy poucinac takim lobuzom
Dodano: 03.04.2019 14:08    Przez: ~Starszy
Ale Wy ciemni jestescie. W lozku, pod materacem, czy pod lozkiem... Zastanow sie ile osob tak chowa pieniadze. A Wy sie tak myslicie skad oni wiedzieli gdzie chowaja pieniadze.... to musi byc ktos z rodziny... :/Podobno u 90% ludzi pieniadze by sie znalazlo w sypialni i tylko tam. Nie prawdaz ilu tak z nas robi?...
Dodano: 03.04.2019 14:12    Przez: ~Ale Wy ciemni
każdy złodziej ( z udowodnioną winą) powinien mieć na czole wytatuowany napis widoczny dla wszystkich ZŁODZIEJ ( wprowadzić zapis w kodeksie karnym ). Co niektórzy ciekawie by wyglądali szczególnie ci orzekający