Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19617) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (29)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (3)

Konin. Obwoźni sprzedawcy węgla okradli starsze małżeństwo

Dodano: 3.04.2019 11:45
Źródło: LM.pl

Blisko 6 tys. zł straciła para 80-latków, którzy wpuścili do swojego domu sprzedawców węgla.

Dwóch mężczyzn w wieku około 30 i 50 lat w miniony poniedziałek przyjechało do starszych państwa białym busem. Zaoferowali sprzedaż węgla. Z wejściem do domu nie mieli problemów. Jak podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, podczas wymiany zdań, odwrócili uwagę małżeństwa od celu wizyty i zadziałali błyskawicznie. Pod materacem w łóżku znaleźli 5800 zł i poszli.

Policjanci ostrzegają po raz kolejny przed przypadkowymi sprzedawcami czegokolwiek i apelują o czujność. Seniorzy często nie zdają sobie sprawy z zagrożeń, ale ich dzieci i wnuki powinni uczulać starsze osoby na czyhające niebezpieczeństwa.

  • Konin. Obwoźni sprzedawcy węgla okradli starsze małżeństwo

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przeciez to wiadomo ze to nikt obcy nie był.Bo skad obcy by akurat wiedzial ze ci starsi ludzie akurat tam i w tym miejscu maja pieniadze.
Dodano: 3.04.2019 12:14    Przez: ~Rutkowsky szczur
Skąd oni wiedzą gdzie ludzie chowają pieniądze? Ja bym musiał przetrzepać pół chaty, a tacy zawsze wchodzą, minuta i po temacie.
Dodano: 3.04.2019 12:29    Przez: ~Dhdh
I jeszcze tyle .... ja mam 23 zł. w portfelu aby mnie za włóczęgostwo nie zamknęli .... reszta plastyk załatwia
Dodano: 3.04.2019 12:36    Przez: ~xdc
No no a czemu koniskiej Piolicji nie widac jak np kolskiej. tureckiej ... kto odpowiada za ten fakt.
Dodano: 3.04.2019 12:30    Przez: ~A
A może to ktoś bliski, albo z rodziny ?
Dodano: 3.04.2019 13:37    Przez: ~POd materacem ?

KOMENTARZE

Przeciez to wiadomo ze to nikt obcy nie był.Bo skad obcy by akurat wiedzial ze ci starsi ludzie akurat tam i w tym miejscu maja pieniadze.
Dodano: 03.04.2019 12:14    Przez: ~Rutkowsky szczur
I jeszcze tyle .... ja mam 23 zł. w portfelu aby mnie za włóczęgostwo nie zamknęli .... reszta plastyk załatwia
Dodano: 03.04.2019 12:36    Przez: ~xdc
Bo kupili węgiel wcześniej i szli tam po pieniądze???
Dodano: 03.04.2019 23:46    Przez: ~Wies
Banki to zlodzieje - lepiej w domu trzymac pieniadze
Dodano: 04.04.2019 10:48    Przez: ~Llaa
Skąd oni wiedzą gdzie ludzie chowają pieniądze? Ja bym musiał przetrzepać pół chaty, a tacy zawsze wchodzą, minuta i po temacie.
Dodano: 03.04.2019 12:29    Przez: ~Dhdh
A może to ktoś bliski, albo z rodziny ?
Dodano: 03.04.2019 13:37    Przez: ~POd materacem ?
Ale dzieciom czy wnukom nie dadza ani grosza. Do grobu mysla ze zabiora
Dodano: 04.04.2019 10:49    Przez: ~Pelno takich
No no a czemu koniskiej Piolicji nie widac jak np kolskiej. tureckiej ... kto odpowiada za ten fakt.
Dodano: 03.04.2019 12:30    Przez: ~A
Po trzynastkę też przyjdą ?
Dodano: 03.04.2019 12:33    Przez: ~babcia
Hahahaha 👍
Dodano: 03.04.2019 15:21    Przez: ~Dziad
Teraz w Przedostatnim przeglądzie rodzi się jedno dziecko co dziennie czyli w Koninie i w Powiecie urodzi się około 365 dzieci niepatrzałem na datę urodzin dopiero ktoś inny o tym przypomniał bardzo przepraszam a i jeszcze jedno to w takim wypadku w Polscerodzi się około 200 dziec i co dziennie bo Konin i Powiat Koniński jest o około 200 razy ma mniejszą populację od całego kraju a bękartyrodzą się co 6 minut to chyba liczą te za granicy.
Dodano: 03.04.2019 13:29    Przez: ~Informator880
Po jakiemu to?
Dodano: 03.04.2019 14:03    Przez: ~Składnia
Przesyłam kilka przecinków i kropek (,,,,,.....). Można je wykorzystać za pomocą komend kopiuj-wklej. Polecam!
Dodano: 03.04.2019 15:58    Przez: ~Wujek dobra rada
Do Bajcara wysyłam kalkulator wzrostu podobno Izydor wiesz o kogo mówię mówił że jesteś ojcem Marcina wysyłam ci kalkulator przeciebiemiałem awantury w domu i Marcinek miał zajebiste pobłażanie odnośnie znęcania się nad młodszym bratem w dokumentach amoże półbratem lub w ogóle brata . A oto link z czterema kalkulatorami u córki obecnego prezydenta USA sprawdza się 2 kalkulator urodzinyKrólewskiej Hiszpańskiej jak dobrze pamiętam 2 u siostry najstarszej obecnego króla Hiszpanii u Jordana i Szaquil koszykarzypierwsze 3 uniektórych dzieci a ostatni przy Jordanie. Oto Kalkulator http://calculat.ru/budushhij-rost-r proszę dopisać bo zjada link wnawiasie i tamgdzie są spację myślnik (http://calculat.ru/budushhij rost rebenka).
Dodano: 03.04.2019 16:45    Przez: ~Informator880
Kochani staruszkowie pieniądze, które macie, a macie ,chowajcie pod materace, pod pościel w szafach, w miejscach dostępnych dla nas złodziei i nie utrudniajcie nam pracy.
Dodano: 03.04.2019 13:41    Przez: ~Ja złodziej
Z artykułu nic nie wiemy, gdzie to zdarzenie miało miejsce, taki jest lewicowy i nieprofesjonalny LM.
Dodano: 03.04.2019 13:43    Przez: ~Czytelnik
Widzę że jesteś zagorzałym prawicowcem ale to Twój problem tylko nie obrażaj innych bo o Twoich poglądach też dużo można powiedzieć
Dodano: 04.04.2019 13:49    Przez: ~L57
Łapy poucinac takim lobuzom
Dodano: 03.04.2019 14:08    Przez: ~Starszy
Ale Wy ciemni jestescie. W lozku, pod materacem, czy pod lozkiem... Zastanow sie ile osob tak chowa pieniadze. A Wy sie tak myslicie skad oni wiedzieli gdzie chowaja pieniadze.... to musi byc ktos z rodziny... :/Podobno u 90% ludzi pieniadze by sie znalazlo w sypialni i tylko tam. Nie prawdaz ilu tak z nas robi?...
Dodano: 03.04.2019 14:12    Przez: ~Ale Wy ciemni
każdy złodziej ( z udowodnioną winą) powinien mieć na czole wytatuowany napis widoczny dla wszystkich ZŁODZIEJ ( wprowadzić zapis w kodeksie karnym ). Co niektórzy ciekawie by wyglądali szczególnie ci orzekający