Dzisiaj jest środa 24 lipca 2019, imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19441) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 19oC
Jutropogoda
26 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dyrektor MOPR odchodzi na emeryturę. Nowy szef w t ... (3)III liga. Przygotowania rywali Sokoła Kleczew i Gó ... (0)

Koło. Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami powiatu

Dodano: 15.04.2019 10:56

We wtorek, 16 kwietnia 2019 roku , Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzej Duda złoży wizytę w Kole, gdzie o godz. 17.00 spotka się z mieszkańcami powiatu kolskiego. Planowane jest wystąpienie prezydenta. 

- W najbliższy wtorek, 16 kwietnia br. w Kole, gościć będziemy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzeja Dudę potwierdził Robert Kropidłowski, starosta kolski.

Otwarte spotkanie z prezydentem odbędzie się na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Kole, przy ulicy Sienkiewicza 21/23. Wejście na plac od strony ul. Prusa. Początek spotkania o godzinie 17.00. Ze względów organizacyjnych wstęp na plac możliwy będzie już od godziny 15.30.

- Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i bezwzględne stosowanie się do poleceń prezydenckiej ochrony. Serdecznie zapraszamy – skierował się do społeczności lokalnej Robert Kropidłowski, starosta kolski i Leszek Galemba, poseł PiS.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kole 

  • Koło. Prezydent Andrzej Duda  spotka się z mieszkańcami powiatu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:powiat kolskie,   Andrzej Duda w Kole,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie pasuje mi ten facet. Co to za prezydent jak własnego zdania nie ma tylko rządzi nim zwykły poseł.
Dodano: 15.04.2019 12:33    Przez: ~Miś
Wybory idą więc jeździ. Do tej pory siedział sobie w cieplutkim gabineciku i miał wszystko gdzieś. Najwyraźniej stwierdził, że pora się pokazać na prowincji
Dodano: 15.04.2019 12:27    Przez: ~Zorientowany
strata czasu - będzie opowiadał dyrdymały, jest niewiarygodny i kłamie! Ze tez Jarek go puścił samego?
Dodano: 15.04.2019 14:24    Przez: ~Adryjan
I ta jego słaba gra aktorska.
Dodano: 15.04.2019 14:33    Przez: ~Fan
Wyciągniemy!
Dodano: 15.04.2019 14:31    Przez: ~😁

KOMENTARZE

Nieeeee ja po 16 Wracam z pracy a jak trafi na niego jadącego w strone Koła??!!!! Przecież on i jego kierowcy są niebezpieczni... jeździć nie potrafią a jak mu jeszcze opona wystrzeli.... :/ Tragedia
Dodano: 15.04.2019 14:58    Przez: ~opnka
To znaczy że w ten dzień trzeba autobusem jeździć albo dla pewności urlop szarpnąć. Bo jak pojadą nie daj boże przez nasz piękny konin to może być czasami jakaś tragedia
Dodano: 15.04.2019 15:36    Przez: ~Miś
!!!!!! PILNE!!!!! "100 proc. środków z OFE trafi na Indywidualne Konta Emerytalne, ale wówczas zostanie pobrana opłaca przekształceniowa 15 proc." Mówiąc krotko, piss zajuma nam 15%. A podobno platforma ulradla cos z ofe.... 😂😂😂
Dodano: 15.04.2019 15:47    Przez: ~Pn
O koninski dureń jest hahahah i dziwka LMowa
Dodano: 15.04.2019 18:11    Przez: ~Tusk.de
Lewica w komentarzach przypuściła totalny atak na naszego kochanego Prezydenta.
Dodano: 15.04.2019 16:31    Przez: ~Pełnią dyżur na LM-ie
Ta, na wasza cienka, bez zdania Dudę. Marionetke
Dodano: 15.04.2019 16:44    Przez: ~💯
Toną i są na dnie to dlatego tak piszą
Dodano: 15.04.2019 17:19    Przez: ~Brawo PiS
Kryska ty już leć własną piersią go chronić😁
Dodano: 16.04.2019 00:26    Przez: ~😁
W kole nie ma co krasc. Buhaha
Dodano: 15.04.2019 16:54    Przez: ~Jareczek
Ty już wszystko zgarnąłeś ? A jest tu artykuł o złodziejach w Kole.
Dodano: 15.04.2019 19:03    Przez: ~Popieram PiS
Ale tu się śmierdzące lewactwo z tonącego statku wyrwało.PIS ma 47 procent poparcia i to was boli
Dodano: 15.04.2019 17:17    Przez: ~ola
ola, aż parsknąłem ze śmiechu ha, ha. Chyba w sondażach na Nowogrodzkiej buahahaha
Dodano: 15.04.2019 17:21    Przez: ~ale jaja
Na kłamliwej TVN tego nie powiedzą.PO to dno i każdy przedszkolak o tym wie.Brawo PiS
Dodano: 15.04.2019 17:30    Przez: ~ola
ola miałas już dziś w ustach pit.ola?
Dodano: 15.04.2019 18:57    Przez: ~jaruś dziewica z Żoliborza
Notowania PiS-u rzeczywiście wysokie z dużą przewagą nad Koalicją Platformerską, której coraz mnie ludzi ufa.
Dodano: 15.04.2019 19:07    Przez: ~I dobrze
Ola, już wróciłaś z egzaminu? Nie wysilaj umysłu, jutro masz egzamin z matmy, a tu nawet kurator z PiSu ci nie pomoże!
Dodano: 15.04.2019 17:46    Przez: ~Adrian z palacu
Adrian zadzwoń do swojego bula od żyrandola co chodził z podpowiadaczką że zachowujesz się jak trzeba.W podziękowaniu będzie ci kazał kredyt zaciągnąć i poskakać na krzesełkach.Good bye.Nie powie bo nie zna jezyka
Dodano: 15.04.2019 17:59    Przez: ~ola
Zauważyliście jaki ma kanciaty łeb Grzegorz Schetyna, ten to jest POlityk ?
Dodano: 15.04.2019 19:09    Przez: ~PO-KO
A zauważyliście ,że kaczyński oprócz braku żony i dzieci to nie ma nawet zębów.
Dodano: 15.04.2019 19:29    Przez: ~PiS da
PiS da odcięli emerytkę i kwiczysz .Kwicz kwicz bo to już ostatni twój kwik
Dodano: 15.04.2019 22:18    Przez: ~PO to dno
My mieszkańcy Wielkopolski wiemy co to jest UB,SB,ORMO i PZPR,ZSL, PO, dlatego wasze wycie słychać znakomicie w tych wpisach - to są wasze ostatnie podrygi i nie pomoże wam przyjazd do KONINA kłamczuchy ,która kopała na metr ziemię w SMOLEŃSKU ,w Koninie przekaże jak należy kłamać SPOŁECZEŃSTWO swoim TOWARZYSZOM z TĘCZOWEJ KOALICJI
Dodano: 15.04.2019 18:26    Przez: ~obserwator
Pisowski trolu słaby ten przekaz,ja tego nie kupuje
Dodano: 15.04.2019 19:52    Przez: ~PiS.ru
Te wyżej kwik to wasz ostatni .Koryta nie odzyskacie
Dodano: 15.04.2019 20:32    Przez: ~chrum chrum
chrum chrum też ci wali z ryja jak konusowi? Ponoć dlatego mordę zasłania w sejmie jak przekazuje rozkazy swoim psom.
Dodano: 15.04.2019 21:00    Przez: ~kwi kwi
kwi kwi Babce odcieli emerytkę to teraz na prochy nie masz
Dodano: 15.04.2019 22:19    Przez: ~PO to dno.
czy Pan Prezydent zawita do Kunina,zapewne mieszkańcy i górnicy przywitają go z otwartymi ramionami;)
Dodano: 15.04.2019 21:26    Przez: ~autochton
Gdzie ?? Do Konina ?? Przecież tam sam brud smród i ubóstwo.
Dodano: 15.04.2019 21:43    Przez: ~Pis
A w Kole same lewackie szprychy
Dodano: 15.04.2019 22:20    Przez: ~PO to dno
Brawo PIS 👏👏 Nie oddamy władzy tym POpaprancom z rudym na czele. Po co prezydent ma jechać do konina jak tam jest dno totalne!!
Dodano: 15.04.2019 21:39    Przez: ~PIS Górą.
Przecież wy władzy nie macie.Za was myśli konus a katecheta to tak przerżnął ostatnie wybory aż płatne PiSowskie gnidy nie wiedziały co pisać przez tydzień na LM.Teraz będzie tak samo.
Dodano: 15.04.2019 21:53    Przez: ~PiS to dno
PiS ma już 47 procent a twoja złodziejska partyjka ,donosicielska na dnie