Dzisiaj jest piątek 26 kwietnia 2019, imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19956) SPORT FORUM FIRMY (5330) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 17oC
Jutropogoda
16 / 9oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Nowa nazwa drogi i wyższy ekwiwalent dla d ... (11)Puchar Polski: 90 minut nie wystarczyło, w dogrywc ... (20)

Koło. Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami powiatu

Dodano: 15.04.2019 10:56

We wtorek, 16 kwietnia 2019 roku , Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzej Duda złoży wizytę w Kole, gdzie o godz. 17.00 spotka się z mieszkańcami powiatu kolskiego. Planowane jest wystąpienie prezydenta. 

- W najbliższy wtorek, 16 kwietnia br. w Kole, gościć będziemy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzeja Dudę potwierdził Robert Kropidłowski, starosta kolski.

Otwarte spotkanie z prezydentem odbędzie się na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Kole, przy ulicy Sienkiewicza 21/23. Wejście na plac od strony ul. Prusa. Początek spotkania o godzinie 17.00. Ze względów organizacyjnych wstęp na plac możliwy będzie już od godziny 15.30.

- Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i bezwzględne stosowanie się do poleceń prezydenckiej ochrony. Serdecznie zapraszamy – skierował się do społeczności lokalnej Robert Kropidłowski, starosta kolski i Leszek Galemba, poseł PiS.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kole 

  • Koło. Prezydent Andrzej Duda  spotka się z mieszkańcami powiatu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:powiat kolskie,   Andrzej Duda w Kole,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie pasuje mi ten facet. Co to za prezydent jak własnego zdania nie ma tylko rządzi nim zwykły poseł.
Dodano: 15.04.2019 12:33    Przez: ~Miś
Wybory idą więc jeździ. Do tej pory siedział sobie w cieplutkim gabineciku i miał wszystko gdzieś. Najwyraźniej stwierdził, że pora się pokazać na prowincji
Dodano: 15.04.2019 12:27    Przez: ~Zorientowany
strata czasu - będzie opowiadał dyrdymały, jest niewiarygodny i kłamie! Ze tez Jarek go puścił samego?
Dodano: 15.04.2019 14:24    Przez: ~Adryjan
I ta jego słaba gra aktorska.
Dodano: 15.04.2019 14:33    Przez: ~Fan
Wyciągniemy!
Dodano: 15.04.2019 14:31    Przez: ~😁

KOMENTARZE

Nieeeee ja po 16 Wracam z pracy a jak trafi na niego jadącego w strone Koła??!!!! Przecież on i jego kierowcy są niebezpieczni... jeździć nie potrafią a jak mu jeszcze opona wystrzeli.... :/ Tragedia
Dodano: 15.04.2019 14:58    Przez: ~opnka
To znaczy że w ten dzień trzeba autobusem jeździć albo dla pewności urlop szarpnąć. Bo jak pojadą nie daj boże przez nasz piękny konin to może być czasami jakaś tragedia
Dodano: 15.04.2019 15:36    Przez: ~Miś
!!!!!! PILNE!!!!! "100 proc. środków z OFE trafi na Indywidualne Konta Emerytalne, ale wówczas zostanie pobrana opłaca przekształceniowa 15 proc." Mówiąc krotko, piss zajuma nam 15%. A podobno platforma ulradla cos z ofe.... 😂😂😂
Dodano: 15.04.2019 15:47    Przez: ~Pn
O koninski dureń jest hahahah i dziwka LMowa
Dodano: 15.04.2019 18:11    Przez: ~Tusk.de
Lewica w komentarzach przypuściła totalny atak na naszego kochanego Prezydenta.
Dodano: 15.04.2019 16:31    Przez: ~Pełnią dyżur na LM-ie
Ta, na wasza cienka, bez zdania Dudę. Marionetke
Dodano: 15.04.2019 16:44    Przez: ~💯
Toną i są na dnie to dlatego tak piszą
Dodano: 15.04.2019 17:19    Przez: ~Brawo PiS
Kryska ty już leć własną piersią go chronić😁
Dodano: 16.04.2019 00:26    Przez: ~😁
W kole nie ma co krasc. Buhaha
Dodano: 15.04.2019 16:54    Przez: ~Jareczek
Ty już wszystko zgarnąłeś ? A jest tu artykuł o złodziejach w Kole.
Dodano: 15.04.2019 19:03    Przez: ~Popieram PiS
Ale tu się śmierdzące lewactwo z tonącego statku wyrwało.PIS ma 47 procent poparcia i to was boli
Dodano: 15.04.2019 17:17    Przez: ~ola
ola, aż parsknąłem ze śmiechu ha, ha. Chyba w sondażach na Nowogrodzkiej buahahaha
Dodano: 15.04.2019 17:21    Przez: ~ale jaja
Na kłamliwej TVN tego nie powiedzą.PO to dno i każdy przedszkolak o tym wie.Brawo PiS
Dodano: 15.04.2019 17:30    Przez: ~ola
ola miałas już dziś w ustach pit.ola?
Dodano: 15.04.2019 18:57    Przez: ~jaruś dziewica z Żoliborza
Notowania PiS-u rzeczywiście wysokie z dużą przewagą nad Koalicją Platformerską, której coraz mnie ludzi ufa.
Dodano: 15.04.2019 19:07    Przez: ~I dobrze
Ola, już wróciłaś z egzaminu? Nie wysilaj umysłu, jutro masz egzamin z matmy, a tu nawet kurator z PiSu ci nie pomoże!
Dodano: 15.04.2019 17:46    Przez: ~Adrian z palacu
Adrian zadzwoń do swojego bula od żyrandola co chodził z podpowiadaczką że zachowujesz się jak trzeba.W podziękowaniu będzie ci kazał kredyt zaciągnąć i poskakać na krzesełkach.Good bye.Nie powie bo nie zna jezyka
Dodano: 15.04.2019 17:59    Przez: ~ola
Zauważyliście jaki ma kanciaty łeb Grzegorz Schetyna, ten to jest POlityk ?
Dodano: 15.04.2019 19:09    Przez: ~PO-KO
A zauważyliście ,że kaczyński oprócz braku żony i dzieci to nie ma nawet zębów.
Dodano: 15.04.2019 19:29    Przez: ~PiS da
PiS da odcięli emerytkę i kwiczysz .Kwicz kwicz bo to już ostatni twój kwik
Dodano: 15.04.2019 22:18    Przez: ~PO to dno
My mieszkańcy Wielkopolski wiemy co to jest UB,SB,ORMO i PZPR,ZSL, PO, dlatego wasze wycie słychać znakomicie w tych wpisach - to są wasze ostatnie podrygi i nie pomoże wam przyjazd do KONINA kłamczuchy ,która kopała na metr ziemię w SMOLEŃSKU ,w Koninie przekaże jak należy kłamać SPOŁECZEŃSTWO swoim TOWARZYSZOM z TĘCZOWEJ KOALICJI
Dodano: 15.04.2019 18:26    Przez: ~obserwator
Pisowski trolu słaby ten przekaz,ja tego nie kupuje
Dodano: 15.04.2019 19:52    Przez: ~PiS.ru
Te wyżej kwik to wasz ostatni .Koryta nie odzyskacie
Dodano: 15.04.2019 20:32    Przez: ~chrum chrum
chrum chrum też ci wali z ryja jak konusowi? Ponoć dlatego mordę zasłania w sejmie jak przekazuje rozkazy swoim psom.
Dodano: 15.04.2019 21:00    Przez: ~kwi kwi
kwi kwi Babce odcieli emerytkę to teraz na prochy nie masz
Dodano: 15.04.2019 22:19    Przez: ~PO to dno.
czy Pan Prezydent zawita do Kunina,zapewne mieszkańcy i górnicy przywitają go z otwartymi ramionami;)
Dodano: 15.04.2019 21:26    Przez: ~autochton
Gdzie ?? Do Konina ?? Przecież tam sam brud smród i ubóstwo.
Dodano: 15.04.2019 21:43    Przez: ~Pis
A w Kole same lewackie szprychy
Dodano: 15.04.2019 22:20    Przez: ~PO to dno
Brawo PIS 👏👏 Nie oddamy władzy tym POpaprancom z rudym na czele. Po co prezydent ma jechać do konina jak tam jest dno totalne!!
Dodano: 15.04.2019 21:39    Przez: ~PIS Górą.
Przecież wy władzy nie macie.Za was myśli konus a katecheta to tak przerżnął ostatnie wybory aż płatne PiSowskie gnidy nie wiedziały co pisać przez tydzień na LM.Teraz będzie tak samo.
Dodano: 15.04.2019 21:53    Przez: ~PiS to dno
PiS ma już 47 procent a twoja złodziejska partyjka ,donosicielska na dnie