Dzisiaj jest środa 17 lipca 2019, imieniny: Anety, Aleksego, Julietty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18633) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 11oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (1)

Konin. Schronisko po raz kolejny organizuje akcję "Pieski spacer"

Dodano: 30.04.2019 12:06
Źródło: LM.pl

Majówkowy spacer z jednym z podopiecznych konińskiego schroniska to doskonały sposób na spędzenie wolnego dnia.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Koninie po raz kolejny organizuje „pieski spacer”. Tym razem przed bramą przytuliska przy ul. Gajowej można pojawić się 1 maja w samo południe. Każdy kto będzie miał ochotę na spacer z czworonogiem, otrzyma mapę z wyznaczoną trasą. Organizatorzy przypominają, że osoby niepełnoletnie powinny mieć ze sobą zgody rodziców na udział w akcji.

Wpisowe to tylko 5 zł, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na remonty w schronisku.

  • Konin. Schronisko po raz kolejny organizuje akcję "Pieski spacer"
  • Konin. Schronisko po raz kolejny organizuje akcję "Pieski spacer"

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

to nie wina psa ze tak jest, tylko właściciela Nie bądźmy ludźmi jak to mówi świnia do świni.
Dodano: 30.04.2019 13:27    Przez: ~xxx
To świadczy o mentalności właściciela, który nie sprząta odchodów, winisz psa ze ma potrzeby fizjologiczne? serio? Jedź na wieś i zobacz ja śmierdzą przetrzymywane w oborach zwierzęta, to nie ich wina tylko zawsze człowieka. Jak masz problem z psami i jesteś niedostosowany społecznie to wypad z miasta na pustynie debilu. Ja się brzydzę do śmietnika podejść żeby wyrzucić śmieci tak są obszczane mury przez takich jak ty. Jak widzcie właściciela nie sprzątającego po psie, robić zdjęcie i straż miejska.Proste.
Dodano: 30.04.2019 12:45    Przez: ~go

KOMENTARZE

Co powiecie na temat psów zasrywających Konin i ich właścicieli trzymających te śmierdzące kundle w ciasnych blokowych mieszkaniach ?
Dodano: 30.04.2019 12:16    Przez: ~Wróg psów w mieście
To świadczy o mentalności właściciela, który nie sprząta odchodów, winisz psa ze ma potrzeby fizjologiczne? serio? Jedź na wieś i zobacz ja śmierdzą przetrzymywane w oborach zwierzęta, to nie ich wina tylko zawsze człowieka. Jak masz problem z psami i jesteś niedostosowany społecznie to wypad z miasta na pustynie debilu. Ja się brzydzę do śmietnika podejść żeby wyrzucić śmieci tak są obszczane mury przez takich jak ty. Jak widzcie właściciela nie sprzątającego po psie, robić zdjęcie i straż miejska.Proste.
Dodano: 30.04.2019 12:45    Przez: ~go
to nie wina psa ze tak jest, tylko właściciela Nie bądźmy ludźmi jak to mówi świnia do świni.
Dodano: 30.04.2019 13:27    Przez: ~xxx
Niestety biorąc psa musisz się z tym liczyć że sprzątanie należy do wlasciciela. Pies nie jest stworzony że posprząta sam po sobie. On nie ma rąk jak czlowiek. Przejmujesz się odchodami psow a pewnie sam nie raz wyrzuciłeś nie do śmieci jakis papier czy butelkę i to dla Ciebie nie jest złe.
Dodano: 30.04.2019 13:52    Przez: ~Człowiek.
Prościej, i co?
Dodano: 30.04.2019 15:06    Przez: ~_
wróg psów nawet nie wiesz jak ludzie śmierdzą, zwłaszcza pod pachami w komunikacji miejskiej
Dodano: 30.04.2019 19:45    Przez: ~Lucynka
Fajny pomysł
Dodano: 30.04.2019 12:43    Przez: ~ela
Tak te psy zasługują na takie spacery, one są bardziej wdzięczne niż niektórzy ludzie. U mnie pies ma jak w niebie i ja sprzątam po swoim psie nauczyłem się tego w Anglii. Ja wpłaciłem 1% z PIT-u na schronisko dla zwierząt .Fajna Akcja- popieram
Dodano: 30.04.2019 13:34    Przez: ~xxx
xxx, jak często pies wyprowadza cię w ciągu dnia na spacery ?
Dodano: 30.04.2019 18:38    Przez: ~Jamnik
Jak pies jest dla Ciebie wdzięczny, to spróbuj:Nie dawać mu jeść.Sprawdzić czy będzie chciał zjeść Twoje pół roczne dziecko
Dodano: 30.04.2019 19:15    Przez: ~_
Wpisowe powinno być min 20 zł bo co oni zbiora
Dodano: 30.04.2019 13:39    Przez: ~Wafelek
Pies nie powinien mieszkać razem z człowiekiem, miejsce psa jest w budzie, a człowieka w mieszkaniu, ale psiarki sami by chętnie wynieśli się do budy, a mieszkanie odstąpili psu.
Dodano: 30.04.2019 13:41    Przez: ~Pies w budzie
Pies w budzie ( tak się tu podpisał} nie masz pojęcia o relacjach człowieka i psa. Wiesz tacy jak ty są najbardziej dziwni , mają ,,rasowe domy," rasowe bryki i kundelki by im to tego otoczenia nie pasowały , więc koniecznie też psa rasowego z pseudo hodowli najczęściej od niedożywionej suki . Słów brak tylko na,, babę rasowa "takiego nie stać.
Dodano: 30.04.2019 19:54    Przez: ~Anna
Ukłon dla organizatorów , dla Pani Marzenki, Nikoli , Karoliny i innych ciężko pracujących tak osób. Jesteście wiiiielcy .
Dodano: 30.04.2019 19:56    Przez: ~Lidia