Dzisiaj jest czwartek 9 kwietnia 2020, imieniny: Mai, Dymitra, Dobrosławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17064) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 5oC
Jutropogoda
11 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Konin. W sklepie zabezpieczyli tysiące nielegalnych papierosów

Dodano: 3.06.2019 13:37
Źródło: LM.pl

Blisko 16 tysięcy sztuk papierosów i 3 kilogramy tytoniu zabezpieczyli konińscy mundurowi w jednym ze sklepów na Zatorzu.

W miniony piątek policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą pojawili się w sklepie chemicznym, gdzie jak wskazywały ustalenia operacyjne, może kwitnąć handel nielegalnymi papierosami. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, przypuszczenia funkcjonariuszy się potwierdziły. Cały towar nie posiadał polskich znaków akcyzy.

Właścicielka sklepu, 48-letnia mieszkanka Konina usłyszała zarzut nielegalnego posiadania papierosów i tytoniu. Przyznała się do jego popełnienia i wyraziła gotowość do dobrowolnego poddania się karze. Grozi jej wysoka grzywna.

fot. KMP Konin

  • Konin. W sklepie zabezpieczyli tysiące nielegalnych papierosów

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Słynny koniński fryzjer od 25 lat sprzedaje nielegalne faje i jest konfidentem bo jest nie ruszany , taka to prawda z gminy konin. Papierosy sa do dupy , jak polska władza.
Dodano: 3.06.2019 14:31    Przez: ~Papieros są do DUPY
Fryzjer z Okólnej, melina w bramie na Wodnej koło szklarza......albo dać spokój i handlować, albo wszystkich równo traktować
Dodano: 3.06.2019 18:32    Przez: ~N
A inni sprzedawaja od dawna jawnie i są nietykalni
Dodano: 3.06.2019 14:27    Przez: ~koniniak
na Targu przy 11 listopada tez sprzedają w sklepikach kazdy wie nic nie robią z tym
Dodano: 3.06.2019 14:35    Przez: ~dfgd
Teraz będą się sprzedawć w komentarzach kto i gdzie, żeby konkurencje zamknęli. Jaka cena papierosów i lewy handel będzie zawsze.
Dodano: 3.06.2019 14:39    Przez: ~Srs

KOMENTARZE

Zatorze ma dzień bez papierosa 😁
Dodano: 03.06.2019 13:53    Przez: ~antypalacz
Są zapasy to sie jara, essa
Dodano: 03.06.2019 20:02    Przez: ~Skrrrrrt
A inni sprzedawaja od dawna jawnie i są nietykalni
Dodano: 03.06.2019 14:27    Przez: ~koniniak
Słynny koniński fryzjer od 25 lat sprzedaje nielegalne faje i jest konfidentem bo jest nie ruszany , taka to prawda z gminy konin. Papierosy sa do dupy , jak polska władza.
Dodano: 03.06.2019 14:31    Przez: ~Papieros są do DUPY
Ale konfitura z ciebie
Dodano: 03.06.2019 14:56    Przez: ~Yt
Fryzjer z Okólnej, melina w bramie na Wodnej koło szklarza......albo dać spokój i handlować, albo wszystkich równo traktować
Dodano: 03.06.2019 18:32    Przez: ~N
na Targu przy 11 listopada tez sprzedają w sklepikach kazdy wie nic nie robią z tym
Dodano: 03.06.2019 14:35    Przez: ~dfgd
Ale kabel
Dodano: 03.06.2019 14:56    Przez: ~Yt
To jesteś w błędzie
Dodano: 03.06.2019 15:08    Przez: ~Kalarepa
Teraz będą się sprzedawć w komentarzach kto i gdzie, żeby konkurencje zamknęli. Jaka cena papierosów i lewy handel będzie zawsze.
Dodano: 03.06.2019 14:39    Przez: ~Srs
jeszcze na wodnej koleś non stop sprzedaje :D precz z oszustwem jam jest PIS man prawy i sprawiedliwy Wodna Ukraińskie
Dodano: 03.06.2019 15:14    Przez: ~bcf
Wodna rządzi całym miastem ;] zazdroscicie?
Dodano: 04.06.2019 09:47    Przez: ~~~
tak bez rekawiczek ?? odcisków palców nie bedzie pobieranych ??
Dodano: 03.06.2019 15:16    Przez: ~NIK
Handlują w sklepach legalnie nielegalnymi papierosami i tytoniem. Policjanci mają tu pełne pole do popisu, robić niespodziewane naloty i wyłapywać oszustów, którzy dorabiają się kosztem Państwa.
Dodano: 03.06.2019 15:56    Przez: ~Prawnik
Nie łatwiej znieść akcyzę?
Dodano: 03.06.2019 21:56    Przez: ~Eee
Pomijajac ze placa im sztangami.a poza to maja wtyki ale juz niedlugo;)
Dodano: 05.06.2019 08:33    Przez: ~...
Kary są za niskie! Poddanie się dobrowolnie karze i przyznanie się do winy plus grzywna to i tak się opłaca. Jeśli kary się nie zwiększą to nic z tego nie będzie.
Dodano: 03.06.2019 16:36    Przez: ~lf
Melina na wodnej jest nietykalni, bo tam urzędnicy kupują???
Dodano: 03.06.2019 18:34    Przez: ~Nmb
ja np.kupuje chetnie na Melinie bo jest dla mnie korzystnie!Panstwo mnie okrada przy zakupie fajek bo cene jest kosmos.Ci co nie pala to niech daruja sobie komentarze odnosnie nielegalnej sprzedazy Faktem jest ze konin to miasto kapusi po tym co tutaj czytam !
Dodano: 03.06.2019 19:25    Przez: ~BIG
Gdybym byl szeregowym policmajstrem to za te nedzna pensje tez bym wolal isc na meline ale niestety szeregowiec wykonuje tylko rozkazy
Dodano: 03.06.2019 20:35    Przez: ~Ffff
D.Krajewski - Donica,dealer
Dodano: 03.06.2019 21:22    Przez: ~Kotek
czym Dariusz handluje ?
Dodano: 04.06.2019 13:28    Przez: ~wilczek
Dawid - Donica z Turku