Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18794) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
23 / 14oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turniej im. Mariana Paska. Poznaniacy najlepsi w o ... (0)Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Koni ... (9)

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

Dodano: 13.06.2019 12:13
Źródło: LM.pl

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

W miniony poniedziałek odbyło się ostatnie posiedzenie konińskiej Rady Seniorów, połączone z uroczystym zakończeniem kadencji 2015 - 2019. Wszystkim radnym za pracę dla dobra mieszkańców miasta, podziękowali przewodniczący Rady Miasta Konina - Wiesław Steinke i wiceprezydent Witold Nowak. Szczególne podziękowania za kreatywność i zaangażowanie, skierowane były do Marii Serafin, przewodniczącej Rady Seniorów.

Sama przewodnicząca natomiast wręczyła podziękowania przedstawicielom instytucji i organizacji zaangażowanych w realizację zadań Rady Seniorów. Przypomnijmy, że jednym z osiągnięć kończącej kadencję Rady, było wprowadzenie Konińskiej Karty Seniora, która pozwala osobom powyżej 60. roku życia na korzystanie ze zniżek w placówkach kultury, kawiarniach, sklepach, czy ośrodkach wypoczynkowych.

fot. MOPR Konin

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję
Slajd 1/8

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 1 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 2 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 3 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 4 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 5 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 6 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 7 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Koniński paradoks - władza tworzy coraz więcej rad i spółek, a w efekcie mamy coraz mniej inwestycji i miejsc pracy...
Dodano: 13.06.2019 13:35    Przez: ~Koniński obserwator
A kto ich wybrał do tej rady nie pamietam aby byly jakies wybory. To jest kolko rozancowe wzajemnej adoracji. Swoj swojego wybiera i popiera.
Dodano: 13.06.2019 15:02    Przez: ~Emeryt
Co za nieroby , jeden w Japonii siedzi i testuje sake z kolesiami , Ci sie lansują po uroczystościach jak zawsze z resztą taką mamy władze w Koninie . Zadnego pożytku . To nie jest władza dla mieszkańców Konina . Gdzie jest ingerencja w problemy przejazdu odcinka OKÓLNA??? Z tymi tematami konińska władza juz nie daje sobie rady bo nie potrafią . Mieszkańcy Konina w tej części zmuszeni są przechodzić przez tory bez oznakowań do garaży i posesji bo nie mają innego wyjścia . To ma być BEZPIECZNY KONIN...??? Przecież jest to odcinek bezkolizyjnego wyjazdu w stronę jezior a mamy czas wakacyjny zaraz . Kasę pobierają z Naszych podatków ale nic nie zrobią w tym zakresie tylko głupie uśmiechy , To kpina tym samym z mieszkańców , to nie władza dla mieszkańców ,Mieszkańcy domagają sie otwarcia Okólnej przed wakacjami !!! Oby do wyborów....!!
Dodano: 13.06.2019 12:48    Przez: asdar6
Aaa praca dla "swoich?
Dodano: 13.06.2019 14:09    Przez: ~Heniu
Lewica w Koninie twardo stąpa po ziemie, ciekawe czy po śmierci też będą tacy chojracy ?
Dodano: 13.06.2019 15:39    Przez: ~Wojtek

KOMENTARZE

Co za nieroby , jeden w Japonii siedzi i testuje sake z kolesiami , Ci sie lansują po uroczystościach jak zawsze z resztą taką mamy władze w Koninie . Zadnego pożytku . To nie jest władza dla mieszkańców Konina . Gdzie jest ingerencja w problemy przejazdu odcinka OKÓLNA??? Z tymi tematami konińska władza juz nie daje sobie rady bo nie potrafią . Mieszkańcy Konina w tej części zmuszeni są przechodzić przez tory bez oznakowań do garaży i posesji bo nie mają innego wyjścia . To ma być BEZPIECZNY KONIN...??? Przecież jest to odcinek bezkolizyjnego wyjazdu w stronę jezior a mamy czas wakacyjny zaraz . Kasę pobierają z Naszych podatków ale nic nie zrobią w tym zakresie tylko głupie uśmiechy , To kpina tym samym z mieszkańców , to nie władza dla mieszkańców ,Mieszkańcy domagają sie otwarcia Okólnej przed wakacjami !!! Oby do wyborów....!!
Dodano: 13.06.2019 12:48    Przez: asdar6
takie władze wybrali za 4 lata znowu ich wybiorą
Dodano: 13.06.2019 12:57    Przez: ~okl
Chciałeś przecież zmiany na lepsze. Masz tylko zmianę na nowszy model. Młodszy ma większe potrzeby. Jeszcze zapłaczesz, jak większość społeczeństwa za komuną.
Dodano: 14.06.2019 09:21    Przez: ~znafca
Ludzie ta rada działa społecznie. Jak macie czelność pisać takie bzdury.
Dodano: 14.06.2019 12:12    Przez: ~Wiesiek
Odcinek ulicy Okólnej jak widać jest bardzo ważną częścią , gdzie odbija sie to w dużej kwestii na ruchu w tej części Konina jak i na całym mieście Konina . Poprzez zamknięcie tego ważnego odcinka natężenie w mieście jest ogromne , ulice w w szczytach zakorkowane , nieprzejezdne . W szczególności ubolewają na tym mieszkańcy Laskówiec, Rudzica , V osiedle , Glinka , Morzysław... Gdzie jest Bezpieczny KONIN, gdzie w hasłach przedwyborczych szczególnie o tym Prezydent nacisk stawiał ...puste słowa , nic nie znaczące . Jest to ewidentne działanie karierowicza a nie osoby której losy mieszkańców są nie obojętne . Żadnego szacunku i zainteresowania mieszkańcami jak i brak absolutnej przewidywalności w działaniach . Chłopcy wzieli posadki i płacone mają z Naszych podatków .Nie na tym rola władz Konina polega , ale na rozwiązywaniu problemów miasta Konina , pokrytych gwarancjami a nie kłastwami !!
Dodano: 13.06.2019 13:04    Przez: asdar6
Jeżakowa (PO, Wiosna, Kongres Kobiet, Koło Gospodyń Wiejskich,Rada Seniorów) wszędzie się pcha i ma chęć na KORYTO+ Dzisiaj seniorka, a jutro juniorka. To prawdziwa feministka na utrzymaniu męża.
Dodano: 14.06.2019 17:29    Przez: ~Żal PL
Koniński paradoks - władza tworzy coraz więcej rad i spółek, a w efekcie mamy coraz mniej inwestycji i miejsc pracy...
Dodano: 13.06.2019 13:35    Przez: ~Koniński obserwator
Aaa praca dla "swoich?
Dodano: 13.06.2019 14:09    Przez: ~Heniu
O, jest i mega europejczyk Wojciechowski.....w 2003 tak robił wodę z mózgu uczniom..."jak wejdziemy do unii,to będziemy mogli przejść się ulicami Brukseli i powiedzieć sobie..tak, jesteśmy prawdziwymi europejczykami"... tacy to zawsze z prądem.... jestem Europejczykiem,bo ....dostaje 250.000 złotych miesięcznie...) Donald Tusk...). jestem Europejką,bo.... sorry, ale taki mamy klimat polityczny...(Ela Bieńkowska)... Vincent pieniędzy nie ma i nie będzie Rostowski dostał nędzne 3,6*/% i nie będzie posłem z Londynu....
Dodano: 13.06.2019 16:38    Przez: ~Obserwator nadwarciański
A kto ich wybrał do tej rady nie pamietam aby byly jakies wybory. To jest kolko rozancowe wzajemnej adoracji. Swoj swojego wybiera i popiera.
Dodano: 13.06.2019 15:02    Przez: ~Emeryt
Lewica w Koninie twardo stąpa po ziemie, ciekawe czy po śmierci też będą tacy chojracy ?
Dodano: 13.06.2019 15:39    Przez: ~Wojtek
Philip Mark pożyczki firmy, IncJesteśmy prywatnymi międzynarodowymi pożyczkodawcami pieniężnego. OferujemyRóżne pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu 3%Co roku. Nasze fundusze pochodzą wyłącznie z prywatnych iKomercyjne portfele inwestycyjne, które zapewniają naszą bezpośrednią odpowiedzialnośćSą.BIETEN FOLGEN ARTEN Z DARLEHEN BEZ WZROKU DO 3% ZINS * Kredyty osobiste * kredyty biznesowe * kredyt inwestycyjny * kredyt samochodowy * Kredyt studencki * kredyt gospodarstwo * kredyt domJeśli jesteś zainteresowany w naszej ofercie, proszę podać krótki czasNastępujące informacje do zarządzania pocztą elektroniczną:Philipmarkloanfirm84 Gospodarstwa Phone * Wymagana kwota: * Okres kredytowania:
Dodano: 13.06.2019 16:01    Przez: ~Philip Mark
Kurduplowi bez zębów z PiS możesz pożyczyć to sobie wstawi w końcu zęby i przestanie mlaskać jak żre.
Dodano: 13.06.2019 17:25    Przez: ~Srebrna
Oby Bóg Cię pokarał szyderco !
Dodano: 13.06.2019 18:22    Przez: ~Człowiek
Pn, ty się uspokój. Myślisz, że jak zmienisz nick to już nikt cię nie rozpoznaje ?
Dodano: 13.06.2019 20:32    Przez: ~oficer prowadzący
Może by Szanowna Redakcja LM przybliżyła coś o tej Radzie Seniora jak działa jak się wybiera zarząd itd (czy jest konieczna przeszłość PZPR - ironia )czy stanowisko przewodniczącej jest dożywotnie dlaczego ciągle w tej radzie uczestniczą te same osoby ?,czy to jest organizacja zamknięta tylko dla tzw konińskich "elit" dalczego nie jest rozpowszechniona informacja o działaniu gdzie i kiedy są spotkania (proszę nie myśleć tylko o sobie i kolegach może tez ktoś z mieszkańców chciałby uczestniczyć). Mówią ze jest to organizacja wzajemnej adoracji -proszę zaprzeczyć temu, wyjść z informacją szeroko do mieszkańców w koninie jest co raz to więcej seniorów (młodzieży trzeciego wieku) potrzebujących choćby kontaktu z drogą osobą .Nie bądźcie zamknięci.(na marginesie może by Pani Serafin już ktoś podziękował przydał by się zmiana dla dobra ogólnego)
Dodano: 14.06.2019 08:10    Przez: ~xxx