Dzisiaj jest niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18906) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

Dodano: 13.06.2019 12:13
Źródło: LM.pl

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

W miniony poniedziałek odbyło się ostatnie posiedzenie konińskiej Rady Seniorów, połączone z uroczystym zakończeniem kadencji 2015 - 2019. Wszystkim radnym za pracę dla dobra mieszkańców miasta, podziękowali przewodniczący Rady Miasta Konina - Wiesław Steinke i wiceprezydent Witold Nowak. Szczególne podziękowania za kreatywność i zaangażowanie, skierowane były do Marii Serafin, przewodniczącej Rady Seniorów.

Sama przewodnicząca natomiast wręczyła podziękowania przedstawicielom instytucji i organizacji zaangażowanych w realizację zadań Rady Seniorów. Przypomnijmy, że jednym z osiągnięć kończącej kadencję Rady, było wprowadzenie Konińskiej Karty Seniora, która pozwala osobom powyżej 60. roku życia na korzystanie ze zniżek w placówkach kultury, kawiarniach, sklepach, czy ośrodkach wypoczynkowych.

fot. MOPR Konin

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję
Slajd 1/8

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 1 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 2 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 3 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 4 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 5 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 6 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

Konin. Pierwsza Rada Seniorów zakończyła swoją kadencję

slajd 7 z 8

Rada Seniorów Miasta Konina zakończyła swoją pierwszą kadencję. Były podziękowania i gratulacje.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Koniński paradoks - władza tworzy coraz więcej rad i spółek, a w efekcie mamy coraz mniej inwestycji i miejsc pracy...
Dodano: 13.06.2019 13:35    Przez: ~Koniński obserwator
A kto ich wybrał do tej rady nie pamietam aby byly jakies wybory. To jest kolko rozancowe wzajemnej adoracji. Swoj swojego wybiera i popiera.
Dodano: 13.06.2019 15:02    Przez: ~Emeryt
Co za nieroby , jeden w Japonii siedzi i testuje sake z kolesiami , Ci sie lansują po uroczystościach jak zawsze z resztą taką mamy władze w Koninie . Zadnego pożytku . To nie jest władza dla mieszkańców Konina . Gdzie jest ingerencja w problemy przejazdu odcinka OKÓLNA??? Z tymi tematami konińska władza juz nie daje sobie rady bo nie potrafią . Mieszkańcy Konina w tej części zmuszeni są przechodzić przez tory bez oznakowań do garaży i posesji bo nie mają innego wyjścia . To ma być BEZPIECZNY KONIN...??? Przecież jest to odcinek bezkolizyjnego wyjazdu w stronę jezior a mamy czas wakacyjny zaraz . Kasę pobierają z Naszych podatków ale nic nie zrobią w tym zakresie tylko głupie uśmiechy , To kpina tym samym z mieszkańców , to nie władza dla mieszkańców ,Mieszkańcy domagają sie otwarcia Okólnej przed wakacjami !!! Oby do wyborów....!!
Dodano: 13.06.2019 12:48    Przez: asdar6
Aaa praca dla "swoich?
Dodano: 13.06.2019 14:09    Przez: ~Heniu
Lewica w Koninie twardo stąpa po ziemie, ciekawe czy po śmierci też będą tacy chojracy ?
Dodano: 13.06.2019 15:39    Przez: ~Wojtek

KOMENTARZE

Co za nieroby , jeden w Japonii siedzi i testuje sake z kolesiami , Ci sie lansują po uroczystościach jak zawsze z resztą taką mamy władze w Koninie . Zadnego pożytku . To nie jest władza dla mieszkańców Konina . Gdzie jest ingerencja w problemy przejazdu odcinka OKÓLNA??? Z tymi tematami konińska władza juz nie daje sobie rady bo nie potrafią . Mieszkańcy Konina w tej części zmuszeni są przechodzić przez tory bez oznakowań do garaży i posesji bo nie mają innego wyjścia . To ma być BEZPIECZNY KONIN...??? Przecież jest to odcinek bezkolizyjnego wyjazdu w stronę jezior a mamy czas wakacyjny zaraz . Kasę pobierają z Naszych podatków ale nic nie zrobią w tym zakresie tylko głupie uśmiechy , To kpina tym samym z mieszkańców , to nie władza dla mieszkańców ,Mieszkańcy domagają sie otwarcia Okólnej przed wakacjami !!! Oby do wyborów....!!
Dodano: 13.06.2019 12:48    Przez: asdar6
takie władze wybrali za 4 lata znowu ich wybiorą
Dodano: 13.06.2019 12:57    Przez: ~okl
Chciałeś przecież zmiany na lepsze. Masz tylko zmianę na nowszy model. Młodszy ma większe potrzeby. Jeszcze zapłaczesz, jak większość społeczeństwa za komuną.
Dodano: 14.06.2019 09:21    Przez: ~znafca
Ludzie ta rada działa społecznie. Jak macie czelność pisać takie bzdury.
Dodano: 14.06.2019 12:12    Przez: ~Wiesiek
Odcinek ulicy Okólnej jak widać jest bardzo ważną częścią , gdzie odbija sie to w dużej kwestii na ruchu w tej części Konina jak i na całym mieście Konina . Poprzez zamknięcie tego ważnego odcinka natężenie w mieście jest ogromne , ulice w w szczytach zakorkowane , nieprzejezdne . W szczególności ubolewają na tym mieszkańcy Laskówiec, Rudzica , V osiedle , Glinka , Morzysław... Gdzie jest Bezpieczny KONIN, gdzie w hasłach przedwyborczych szczególnie o tym Prezydent nacisk stawiał ...puste słowa , nic nie znaczące . Jest to ewidentne działanie karierowicza a nie osoby której losy mieszkańców są nie obojętne . Żadnego szacunku i zainteresowania mieszkańcami jak i brak absolutnej przewidywalności w działaniach . Chłopcy wzieli posadki i płacone mają z Naszych podatków .Nie na tym rola władz Konina polega , ale na rozwiązywaniu problemów miasta Konina , pokrytych gwarancjami a nie kłastwami !!
Dodano: 13.06.2019 13:04    Przez: asdar6
Jeżakowa (PO, Wiosna, Kongres Kobiet, Koło Gospodyń Wiejskich,Rada Seniorów) wszędzie się pcha i ma chęć na KORYTO+ Dzisiaj seniorka, a jutro juniorka. To prawdziwa feministka na utrzymaniu męża.
Dodano: 14.06.2019 17:29    Przez: ~Żal PL
Koniński paradoks - władza tworzy coraz więcej rad i spółek, a w efekcie mamy coraz mniej inwestycji i miejsc pracy...
Dodano: 13.06.2019 13:35    Przez: ~Koniński obserwator
Aaa praca dla "swoich?
Dodano: 13.06.2019 14:09    Przez: ~Heniu
O, jest i mega europejczyk Wojciechowski.....w 2003 tak robił wodę z mózgu uczniom..."jak wejdziemy do unii,to będziemy mogli przejść się ulicami Brukseli i powiedzieć sobie..tak, jesteśmy prawdziwymi europejczykami"... tacy to zawsze z prądem.... jestem Europejczykiem,bo ....dostaje 250.000 złotych miesięcznie...) Donald Tusk...). jestem Europejką,bo.... sorry, ale taki mamy klimat polityczny...(Ela Bieńkowska)... Vincent pieniędzy nie ma i nie będzie Rostowski dostał nędzne 3,6*/% i nie będzie posłem z Londynu....
Dodano: 13.06.2019 16:38    Przez: ~Obserwator nadwarciański
A kto ich wybrał do tej rady nie pamietam aby byly jakies wybory. To jest kolko rozancowe wzajemnej adoracji. Swoj swojego wybiera i popiera.
Dodano: 13.06.2019 15:02    Przez: ~Emeryt
Lewica w Koninie twardo stąpa po ziemie, ciekawe czy po śmierci też będą tacy chojracy ?
Dodano: 13.06.2019 15:39    Przez: ~Wojtek
Philip Mark pożyczki firmy, IncJesteśmy prywatnymi międzynarodowymi pożyczkodawcami pieniężnego. OferujemyRóżne pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu 3%Co roku. Nasze fundusze pochodzą wyłącznie z prywatnych iKomercyjne portfele inwestycyjne, które zapewniają naszą bezpośrednią odpowiedzialnośćSą.BIETEN FOLGEN ARTEN Z DARLEHEN BEZ WZROKU DO 3% ZINS * Kredyty osobiste * kredyty biznesowe * kredyt inwestycyjny * kredyt samochodowy * Kredyt studencki * kredyt gospodarstwo * kredyt domJeśli jesteś zainteresowany w naszej ofercie, proszę podać krótki czasNastępujące informacje do zarządzania pocztą elektroniczną:Philipmarkloanfirm84 Gospodarstwa Phone * Wymagana kwota: * Okres kredytowania:
Dodano: 13.06.2019 16:01    Przez: ~Philip Mark
Kurduplowi bez zębów z PiS możesz pożyczyć to sobie wstawi w końcu zęby i przestanie mlaskać jak żre.
Dodano: 13.06.2019 17:25    Przez: ~Srebrna
Oby Bóg Cię pokarał szyderco !
Dodano: 13.06.2019 18:22    Przez: ~Człowiek
Pn, ty się uspokój. Myślisz, że jak zmienisz nick to już nikt cię nie rozpoznaje ?
Dodano: 13.06.2019 20:32    Przez: ~oficer prowadzący
Może by Szanowna Redakcja LM przybliżyła coś o tej Radzie Seniora jak działa jak się wybiera zarząd itd (czy jest konieczna przeszłość PZPR - ironia )czy stanowisko przewodniczącej jest dożywotnie dlaczego ciągle w tej radzie uczestniczą te same osoby ?,czy to jest organizacja zamknięta tylko dla tzw konińskich "elit" dalczego nie jest rozpowszechniona informacja o działaniu gdzie i kiedy są spotkania (proszę nie myśleć tylko o sobie i kolegach może tez ktoś z mieszkańców chciałby uczestniczyć). Mówią ze jest to organizacja wzajemnej adoracji -proszę zaprzeczyć temu, wyjść z informacją szeroko do mieszkańców w koninie jest co raz to więcej seniorów (młodzieży trzeciego wieku) potrzebujących choćby kontaktu z drogą osobą .Nie bądźcie zamknięci.(na marginesie może by Pani Serafin już ktoś podziękował przydał by się zmiana dla dobra ogólnego)
Dodano: 14.06.2019 08:10    Przez: ~xxx