Dzisiaj jest sobota 7 grudnia 2019, imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19906) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 5oC
Jutropogoda
7 / 8oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Święty Mikołaj zawitał też do Wilczyna. Pierwszy t ... (0)Sokół już po pierwszym wzmocnieniu, nowy klub znal ... (0)

Matka zamordowanego 9-latka nie przyznaje się do zabójstwa

Dodano: 17.06.2019 11:07
Źródło: LM.pl

Na trzy miesiące do aresztu trafiła 37-letnia Anna M., która usłyszała zarzut zabójstwa 9-letniego syna Miłosza i usiłowania zabójstwa 4,5 miesięcznego Patryka.

Do rodzinnej tragedii doszło półtora tygodnia temu w Kramsku. Krótko przed godz. 9.00 Anna M. miała powiadomić swoją siostrę, że wbiła sobie w nóż serce. Później miała się znowu połączyć z siostrą, żeby jej powiedzieć, że dzieci potrzebują pomocy lekarskiej. W domu znaleziono Miłosza z raną kłutą klatki piersiowej, młodszego Patryka z raną ciętą klatki piersiowej i matkę chłopców z ranami klatki piersiowej i jamy brzusznej. Mimo reanimacji, 9-latka nie udało się uratować. Drugi z braci został przewieziony do szpitala w Poznaniu. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Anna M. z konińskiego szpitala trafiła do szpitala psychiatrycznego w Gnieźnie. Na wniosek śledczych, sąd zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu.

- Anna M. usłyszała zarzut zabójstwa 9-letniego Miłosza i usiłowania zabójstwa 4,5 miesięcznego Patryka. Nie przyznała się do czynów. Złożyła wyjaśnienia, ale na tym etapie nie możemy mówić o szczegółach – podkreśla Marek Kasprzak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Kobieta jest na oddziale psychiatrycznym aresztu śledczego w Poznaniu.

  • Matka zamordowanego 9-latka nie przyznaje się do zabójstwa

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.