Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18046) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (2)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Sławsk i Krągola z tytułem Sołtysa Roku 2018. Nagrody w Senacie

Dodano: 20.06.2019 09:38

Dwóch sołtysów zregionu otrzymało tytuł Sołtysa Roku 2018. Uroczystość odbyła się po raz 17 w Senacie. Współorganizatorem konkursu jest Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów oraz Gazeta Sołecka.

Jury w sumie nagrodziło 8 sołtysów, wśród nich znaleźli się: Wiesław Czaja ze Sławska, gm. Rzgów oraz Bogumił Kaszuba z Krągoli, gm. Stare Miasto - obydwaj przybyli do Warszawy z wójtami i licznymi reprezentacjami. Uroczystość wręczenia statuetek, nagród i listu gratulacyjnego od Prezydenta RP poprzedziła konferencja "Jak uwolnić potencjał wsi?". Konkurs jak i konferencję podsumował Ireneusz Niewiarowski, prezes Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów, współorganizator wydarzenia.

 

  • Sławsk i Krągola z tytułem Sołtysa Roku 2018. Nagrody w Senacie
  • Sławsk i Krągola z tytułem Sołtysa Roku 2018. Nagrody w Senacie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sołtys roku 2018,   stowarzyszenie sołtysów,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Juz myślałem ze nie ma Niewiarowskiego ale szef wszystkich sołtysów sie znalazł . Ostatnio pisali ze jeszczenie tylko nie był członkiem ligi kobiet i biskupem i tam go zapraszają. Nadal sie lansuje, omamia naiwnych i szykuje do wyborów. Gratuluje Wam wyróżnienia i życze dalszych sukcesów i samozadowolenia z pracy na rzecz współmieszkańców.
Dodano: 20.06.2019 10:18    Przez: ~Emeryt

KOMENTARZE

Juz myślałem ze nie ma Niewiarowskiego ale szef wszystkich sołtysów sie znalazł . Ostatnio pisali ze jeszczenie tylko nie był członkiem ligi kobiet i biskupem i tam go zapraszają. Nadal sie lansuje, omamia naiwnych i szykuje do wyborów. Gratuluje Wam wyróżnienia i życze dalszych sukcesów i samozadowolenia z pracy na rzecz współmieszkańców.
Dodano: 20.06.2019 10:18    Przez: ~Emeryt
to samozadowolenie... na rzecz mieszkańców - jedno zaprzecza drugiemu...
Dodano: 20.06.2019 10:40    Przez: ~zx
Pan ze Starego Miasta, który jest obecnie wójtem to pracował gdzieś predzej po za urzędem gminy ?
Dodano: 21.06.2019 09:43    Przez: ~JJ
Bin Laden wiecznie żywy,a co idą wybory więc trzeba zabłysnąć.Żaden platfus w tym rejonie do senatu nie ma szans więc daremne żale i starania.
Dodano: 20.06.2019 11:46    Przez: ~kot ulubieniec
Nic nie ujmując sołtysom ,mam pytanie kto ten konkurs rozstrzygał pan Niewiarowski sam czy ze swoim kotem?
Dodano: 20.06.2019 12:15    Przez: ~kłodawiak
Niech zgadnę POzostali laureaci to z powiatu Koło i Turek-czy tak?PK jak zwykle nie do końca informuje .
Dodano: 20.06.2019 12:45    Przez: ~czytelniczka
Miejmy nadzieje ze ten pan co w gm. Stare Miasto OBECNIE jest wójtem na przyszłą kadencję juz nim nie będzie! A może nawet wcześniej uda się zmienić wójta na nowego.
Dodano: 20.06.2019 12:50    Przez: ~NiezadowoleniMieszkańcyS.M.
Młody przedsiębiorczy wójt bez porównania do starego komucha.Życzę powodzenia i bez komuszych POdPOwiadaczy.
Dodano: 20.06.2019 13:09    Przez: ~głos na TAK
Nie młody a w średnim wieku skoro ma około 41,42 lata, przedsiębiorczy? A co takiego jak narazie zrobił? Faktycznie nie do porównania do starego bo tamten nie był z naszej bajki ale jednak napewno lepszy był od obecnego, a ponadto skoro był przez byłego zrobiony jego zastępcza następnie namaszczenia na jego następcę w wyborach wiec ta sama polityka trwa nadal. Z tym ze były jaki był taki był ale potrafił się lepiej zachować.
Dodano: 21.06.2019 00:45    Przez: ~Do "gosc na TAK"
ten z Krągoli przeszedł zaledwie jednym głosem bo rodzina drugiego kandydata nie miała sił iść na wybory,zastanawiam się czy w całej Polsce nie było lepszego kandydata,przecież w tej wsi nic się nie dzieje,co innego Sławsk,mimo wszystko gratuluję.
Dodano: 20.06.2019 12:54    Przez: ~mieszkaniec
Znacie choć trochę pana Niewiarowskiego to przestańcie pisać głupoty właśnie szkoda ze się nie lansuje jak wszyscy inni prawda jest taka ze gość zapieprza czy jest był senatorem czy posłem stypendia bank żywności i wiele innych dobrych życzy a ci którzy piszą niech powiedzą co zrobili dla społeczeństwa co zrobiła pani senator Budner proszę napiszcie i chciałem tylko powiedzieć ze nie należę do żadnej partii tylko trochę znam człowieka
Dodano: 20.06.2019 13:01    Przez: ~RRTT
Wy dajcie to Ja POdzielę hasło działalności tego pana.Zdobywca szczytów afrykańskich i hodowca kotów rasowych.I nic więcej.POmijam internowanie na żądanie.
Dodano: 20.06.2019 13:16    Przez: ~TTRR
Brawo i Gratulacje dla Sołtysa Sławska i Wójta Rzgowa! Brawo, Gratulacje dla Sołtysa Krągoli!!
Dodano: 20.06.2019 13:03    Przez: ~M
Ja też bylem.