Dzisiaj jest sobota 7 grudnia 2019, imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20279) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 5oC
Jutropogoda
7 / 8oC
Pojutrzepogoda
7 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Arkadiusz Przybyła nowym szefem wielkopolskich str ... (0)Konin. Sukces świątecznej akcji "Zmień - Wymień - ... (0)

Konin. Młodzież zachęca do wspólnego malowania flagi Polski

Dodano: 24.06.2019 13:15
Źródło: LM.pl

„Łączy nas Polska – wspólne malowanie flagi RP w Koninie” - wydarzenie pod takim hasłem odbędzie się w najbliższy piątek w sercu Starówki.

Za kilka dni, 28 czerwca obchodzić będziemy rocznicę wydarzeń Poznańskiego Czerwca'56. Upamiętnić tę datę w sposób szczególny chce młodzież z konińskiego „Przedwiośnia”.

- Polska scena polityczna jest bardzo podzielona, dlatego ponad podziałami spotkajmy się na placu Wolności w Koninie i za pomocą kredy wspólnie namalujmy flagę Polski, aby pokazać, że mimo różnic łączy nas miłość do naszego kraju – informuje Piotr Czerniejewski z „Przedwiośnia”. - Zapraszamy przedstawicieli wszystkich partii politycznych, władze Miasta Konina oraz mieszkańców Konina i okolic – dodaje.

Wydarzenie zaplanowano na godz. 15.00. Każdy, kto chciałby w nim uczestniczyć powinien przynieść swoje kredy w kolorze białym i czerwonym.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.