Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18395) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 15oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Europe łupem Kamena Rally Team. Pierwsi w gen ... (0)Wiklinowe kosze staną w parku. W Radolinie podsumo ... (0)

Największe wydarzenie gospodarcze tej jesieni 23 września

Materiał promocyjny

Dodano: 12.09.2019 14:59

Wielkopolski Kongres Gospodarczy, który odbędzie się 23 września w Koninie, skierowany jest do przedsiębiorców z całego regionu, podejmuje bowiem aktualne tematy związane z rozwojem gospodarczym.

To największe, jak zapowiadają organizatorzy, wydarzenie gospodarcze tej jesieni    w Wielkopolsce. Gorąco zachęcają do udziału w dyskusji o perspektywach i możliwościach rozwoju. Pierwszy dzień kongresu, 23 września 2019, odbędzie się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Przygotowaniem kongresu zajmuje się Konińska Izba Gospodarcza oraz Turecka Izba Gospodarcza. Drugi dzień kongresu 25 września w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. W założeniu organizatorów, tegoroczny kongres może stać się mocnym głosem w publicznej debacie o perspektywach i szansach wschodniej części Wielkopolski. 

II Wielkopolski Kongres Gospodarczy już 23.09.2019 r. w auli PWSZ w Koninie, przy ul. Przyjaźni 1, o godz.10.00. W programie: transformacja regionu - korzyści dla biznesu, procesy migracyjne a rynek pracy, sukcesja w biznesie. Dodatkowo zaplanowano trzy warsztaty tematyczne poświęcone kształceniu dualnemu, spółdzielczości socjalnej oraz rekultywacji terenów pokopalnianych i OZE.Wszystko z udziałem fachowców, doświadczonych specjalistów i panelistów. Udział bezpłatny. 

Rejestracja ruszyła na www.wielkopolskikongres.pl

Organizatorzy: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolska Rada 30, Konińska Izba Gospodarcza, Miasto Konin, Powiat Koniński, Turecka Izba Gospodarcza, Miasto Turek, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:gospodarka,   biznes,   wielkopolski kongres gospodarczy

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.