Dzisiaj jest poniedziałek 20 stycznia 2020, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20699) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (38) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
4 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prace artystycznej rodziny Drzewieckich z Konina. ... (1)Pierwszy sprawdzian przed kwalifikacjami do Igrzys ... (0)

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie OC/AC... skorzystaj z dopłaty do odszkodowania!

Materiał promocyjny

Dodano: 1.10.2019 12:01
  • Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie OC/AC... skorzystaj z dopłaty do odszkodowania!

Na polskich drogach codziennie dochodzi to setek kolizji i stłuczek, zapewne wielu z was miało okazję się o tym przekonać. Wielu z Was miało okazję przekonać się również, że odszkodowania za uszkodzone w wypadku auto są dość często bardzo niskie i nie zawsze pozwalają na profesjonalną naprawę pojazdu. Jak radzić sobie z tym problemem?

W takim przypadku kierowca jest zmuszony zaakceptować kwotę oszacowaną przez zakład ubezpieczeń lub sporządzić odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Nie zawsze jednak takie polubowne sposoby dochodzenia należnego odszkodowania kończą się powodzeniem.

Kiedy już wszystkie polubowne sposoby negocjacji z zakładem ubezpieczeń nie przyniosły oczekiwanego wyniku, pozostaje już tylko skierowanie sprawy do sądu.
Znaczna część kierowców nie chcąc kierować sprawy na drogę sądową finalnie akceptuje niekorzystną dla siebie kwotę odszkodowania.

Czy droga wiodąca przez sale sądowe jest jedynym rozwiązaniem sporu z towarzystwem ubezpieczeniowym?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: NIE

Każdy kierowca, który nie zawarł ugody z zakładem ubezpieczeń, a kolizja miała miejsce do 3 lat wstecz może skorzystać z dopłaty do odszkodowań!

Dopłata do odszkodowania to nic innego jak zbycie praw do tej zaniżonej części odszkodowania, czyli różnicy między tym co zostało nam wypłacone a faktyczną, rzetelną wyceną naszego odszkodowania.

Aby lepiej zobrazować istotę dopłaty do odszkodowań posłużymy się przykładem:

1. poszkodowany otrzymał odszkodowanie wypłacone przez zakład ubezpieczeń w kwocie 2500zł – na podstawie kosztorysu

2. kierowca nie zdecydował się samodzielnie dochodzić należnego mu odszkodowania i skorzystał z dopłaty do odszkodowania, otrzymał dodatkowo 1500zł – szczegóły dotyczące całego procesu tutaj: https://www.take-care.com.pl/doplata-odszkodowania.html

W przedstawionym przypadku poszkodowany otrzyma całkowite odszkodowanie w wysokości 2500 + 1500 = 4000zł i dla niego sprawa jest już zakończona.

Obie kwoty ( otrzymana z ubezpieczalni oraz za „sprzedaż” szkody ) są już własnością kierowcy i nie podlegają zwrotowi bez względu na wynik działań firmy odszkodowawczej.

Z dopłaty do odszkodowania mogą skorzystać praktycznie wszyscy kierowcy, którzy nie podpisali ugody z zakładem ubezpieczeń, a od ostatniej decyzji zakładu ubezpieczeń nie upłynęły 3 lata.

Dopłatę do odszkodowania można uzyskać zarówno do szkody całkowitej jak i częściowej, za auto firmowe oraz prywatne i do szkód z OC sprawcy oraz z polisy AC. Sprzedanie szkody nie wpływa na zniżki do ubezpieczenia jakie już posiadasz.

Odkup odszkodowań może być bardzo pomocną usługą dla kierowców, którzy cenią sobie spokój i nie mają czasu lub ochoty na samodzielne nadzorowanie procesu odszkodowawczego. Co więcej sama analiza i wycena dopłaty do odszkodowania jest zupełnie bezpłatna i niezobowiązująca.

Więcej informacji o odkupie i dopłatach do odszkodowań znajdziecie Państwo na www.take-care.com.pl/

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja,   ubezpieczenia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.