Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18054) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Konin. Sześć firm chce wybudować drogi dojazdowe do wiaduktu

Dodano: 10.10.2019 19:53
Źródło: LM.pl

Sześć firm zgłosiło się w przetargu na budowę dróg dojazdowych do powstającego wiaduktu łączącego ul. Paderewskiego z Wyzwolenia w Koninie. To już druga próba wyłonienia wykonawcy.

W Zarządzie Dróg Miejskich w Koninie otwarto dziś koperty z ofertami firm, które chcą się podjąć budowy dojazdów do nowego wiaduktu. Na zadanie to miasto zamierza przeznaczyć ok. 70 737 981, 14 zł. Natomiast najniższa złożona oferta opiewa na 72 440 687, 64 zł, a najwyższa to 82 855 191, 98 zł.

To już drugi przetarg związany z tą inwestycją. Pierwszy unieważniono. Wzięło w nim udział pięć firm, ale ta z najniższą zaproponowaną kwotą się wycofała. Kolejny oferent chciał wykonać prace za kwotę wyższą od przewidywanej przez miasto o kilka milionów złotych.

Teraz komisja przetargowa będzie analizować złożone oferty.

  • Konin. Sześć firm chce wybudować drogi dojazdowe do wiaduktu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jeszcze nie oddana przeprawa Wyzwolenia a już dawno zamknięta OKÓLNA ! MIeszkańcy jak i również rodziny NIesłusza , Vos , Laskówca ,Glinki, Rudzicy ,Zatorza itd... będą mieli możliwość rewanżu za 3 dni za brak działań , żadnych rozmów z mieszkańcami , żadnych decyzji dalszych i chęci współpracy , żadnego innego scenariusza , żadnych innych prób..! Napisanie 1 pisma do PKP nie rozwiązuje problemu ! Kolejne działania władz miasta Konina obsadzanie nie rzetelnych i niewykwalifikowanych osób- kolesi w spółkach miejskich gdzie ewidentnie widać nastawienie się na branie tylko kasy. Obecna przypadkowa grupa rządząca miastem Konin to wizjonerzy pokazujący absolutną bezradność , absolutny brak zaufania , żadnej siły i współpracy z mieszkańcami , gdzie dzięki takim działaniom miasto Konin nie będzie spostrzegane jako miasto rozwojowe . To obecna władza jest hamulcem dla rozwoju miasta Konina!
Dodano: 10.10.2019 21:11    Przez: diego
Mieszkańcy i rodziny domagają się przywrócenia jak dawniej ruchu nie tylko dla pieszych ale i dla ruchu samochodów gdzie obecnie mamy całą tą część Konina zakorkowaną co przekłada się na bezpieczeństwo mieszkańców i ich rodzin. Możemy sobie wyobrazić teraz co to będzie 1 listopada ,..? Dojazdy w ten dzień do cmentarzy najbliższych będą wręcz niemożliwe . Za takie działania możemy tylko podziękować przy wyborach obecnej władzy konińskiej .Będziemy świadkami za chwilę i odczujemy wszyscy jak ważny jest ten zamknięty dla aut obecnie odcinek Okólna . Taką mamy obecnie władzę Konina krótkowzroczną , niedoświadczoną opartą na braku chęci działania i radzenia sobie w trudnych sytuacjach .
Dodano: 10.10.2019 21:27    Przez: monika
Wszystko potrafią spier.....nawet to co dobrze działa!!!
Dodano: 10.10.2019 22:25    Przez: ~okólna
Podobnie jest w Warszawie.Kał Wisła i nic się nie stało. PO-KO
Dodano: 10.10.2019 21:43    Przez: ~Konin
Dzisiejsza rządząca władza w mieście Konin zapłaci za ulicę Okólną już za 2 dni ...!!!
Dodano: 11.10.2019 07:48    Przez: kosa

KOMENTARZE

Jeszcze nie oddana przeprawa Wyzwolenia a już dawno zamknięta OKÓLNA ! MIeszkańcy jak i również rodziny NIesłusza , Vos , Laskówca ,Glinki, Rudzicy ,Zatorza itd... będą mieli możliwość rewanżu za 3 dni za brak działań , żadnych rozmów z mieszkańcami , żadnych decyzji dalszych i chęci współpracy , żadnego innego scenariusza , żadnych innych prób..! Napisanie 1 pisma do PKP nie rozwiązuje problemu ! Kolejne działania władz miasta Konina obsadzanie nie rzetelnych i niewykwalifikowanych osób- kolesi w spółkach miejskich gdzie ewidentnie widać nastawienie się na branie tylko kasy. Obecna przypadkowa grupa rządząca miastem Konin to wizjonerzy pokazujący absolutną bezradność , absolutny brak zaufania , żadnej siły i współpracy z mieszkańcami , gdzie dzięki takim działaniom miasto Konin nie będzie spostrzegane jako miasto rozwojowe . To obecna władza jest hamulcem dla rozwoju miasta Konina!
Dodano: 10.10.2019 21:11    Przez: diego
avatar @diego - Niestety, ale kilkadziesiąt lat rządów lewicy w tym mieście zrobiło swoje. Obecnie musi wyginąć całe pokolenie, które pamięta czasy PRL i świetności lewicy, gdyż to owe pokolenie, wychowało w duchu lewicowym swoje dzieci, już po przewrocie ustrojowym w III RP. Obecnie pokolenie ich dzieci dorosło, i wydało na świat swoje dzieci. Owo następne pokolenie, słucha jeszcze swoich dziadków i jako wnukowe są indoktrynowani lewicowymi poglądami. Dlatego wygrywa u nas ciągle lewica (co było widać podczas wyborów na prezydenta miasta, szczególnie druga tura). Bo przecież trzeba słuchać Ojca i dziadka. Na szczęście, im młodsze pokolenie, tym bardziej ma odmienne poglądy.
Dodano: 10.10.2019 23:41    Przez: Pulsar71
avatar komu życzysz - by zginął ? ...może wymień jeszcze nazwiska... - nie życz nikomu , co tobie niemiło...nie wiadomo , kto pierwszy zostanie zutylizowany...
Dodano: 11.10.2019 07:10    Przez: zx
avatar Do @zx... Potrafisz kolego czytać ze zrozumieniem? Gdzie ja komu życzę by zginął? Pisałem o wymieraniu pokoleń, co jest procesem naturalnym.
Dodano: 11.10.2019 17:12    Przez: Pulsar71
Mieszkańcy i rodziny domagają się przywrócenia jak dawniej ruchu nie tylko dla pieszych ale i dla ruchu samochodów gdzie obecnie mamy całą tą część Konina zakorkowaną co przekłada się na bezpieczeństwo mieszkańców i ich rodzin. Możemy sobie wyobrazić teraz co to będzie 1 listopada ,..? Dojazdy w ten dzień do cmentarzy najbliższych będą wręcz niemożliwe . Za takie działania możemy tylko podziękować przy wyborach obecnej władzy konińskiej .Będziemy świadkami za chwilę i odczujemy wszyscy jak ważny jest ten zamknięty dla aut obecnie odcinek Okólna . Taką mamy obecnie władzę Konina krótkowzroczną , niedoświadczoną opartą na braku chęci działania i radzenia sobie w trudnych sytuacjach .
Dodano: 10.10.2019 21:27    Przez: monika
Podobnie jest w Warszawie.Kał Wisła i nic się nie stało. PO-KO
Dodano: 10.10.2019 21:43    Przez: ~Konin
Wszystko potrafią spier.....nawet to co dobrze działa!!!
Dodano: 10.10.2019 22:25    Przez: ~okólna
Skręt z Przemysłowej w Paderewskiego masakra ...było dobrze zje.... panie Pająk...pogoń tego inżynierska od ruchu niech ruszy d...za biurka i poprawi to co zepsuł!!!Czyli płynność ruchu 😬😬😬
Dodano: 12.10.2019 07:11    Przez: ~dwa razy czerwone i jesteś n ...
Dzisiejsza rządząca władza w mieście Konin zapłaci za ulicę Okólną już za 2 dni ...!!!
Dodano: 11.10.2019 07:48    Przez: kosa
Miasto Konin potrzebuje siły osób które chcą pracować dla miasta , powinni mieć bezpośredni kontakt z mieszkańcami WSZYSTKIMI a nie tylko z częścią mieszkańców. Obecna władza tylko ucieka od trudnych tematów w mieście Konin. Uciekaniem pokazuje właśnie bezsilność , braku zaangażowania się wspólnie z mieszkańcami w rozwiązywanie problemów społecznych .To nie są samorządowcy tylko grupa nieudaczników , uczących się dopiero , bez doświadczenia i nie mająca na nic wpływu co sie dzieje w Koninie . Przez takie wręcz żadne rządy mamy obecną sytuację z ulicą Okólną , Panowie rządzący w mieście Konin czyny się liczą a nie puste słowa . To dość młoda i słaba ekipa jak na takie duże wyzwanie i odpowiedzialność .
Dodano: 11.10.2019 10:11    Przez: gracjan