Dzisiaj jest piątek 29 maja 2020, imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17990) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 7oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Nasze Sprawy. Koninianie tworzą "Szkołę Naszych Marzeń"

Dodano: 15.10.2019 22:28
Źródło: LM.pl

Kreatywna, otwarta, wspierająca, rozwijająca talenty i ucząca przez zabawę. Taka jest „Szkoła Naszych Marzeń”. O innowacyjnym podejściu do nauki rozmawiałyśmy w dzisiejszym programie „Nasze Sprawy”.

Wczoraj w całym kraju świętowano Dzień Edukacji Narodowej. To doskonały czas, żeby porozmawiać o szkole. Nie o takiej, gdzie nauczyciele w pogoni za realizacją programu zapominają o uczniu, ani o takiej, gdzie uczniowie z pogardą odnoszą się do nauczycieli. W Koninie wyznaczana jest właśnie ścieżka nowoczesnej edukacji, a w projekt „Szkoła Naszych Marzeń” włączyły się zarówno przedszkola jak i szkoły, dyrektorzy placówek, nauczyciele i młodzież. O tym jak może zmienić się, a właściwie jak już się zmienia podejście do edukacji mówiły w naszym studiu: Agnieszka Gołębiowska - kierownik Wydziału Strategii i Marketingu Miasta, Ewa Walczak - polonistka i wychowawczyni innowacyjnej klasy w Szkole Podstawowej nr 9 w Koninie i Anna Leśna -Szymańska - terapeutka i prezeska Konińskiej Spółdzielni Socjalnej Spektrum.  

Temat programu można komentować na specjalnie stworzonej grupie na facebooku #livelm.pl.

  • Nasze Sprawy. Koninianie tworzą "Szkołę Naszych Marzeń"

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.