Dzisiaj jest niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana, Pameli, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17720) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 11oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wielu dla niej „pompuje”, a pieniędzy wciąż brakuj ...Zielonym do góry EXTRA. Szeptuchy i rośliny wokół ... (3)

W najbliższą sobotę warsztaty dla kobiet i z kobiecej perspektywy

Dodano: 2.12.2019 13:19

Już w sobotę, 7 grudnia, odbędą się warsztaty ,,Seks z kobiecej perspektywy”, sfinansowane przez Koniński Budżet Obywatelski. 

Porozmawiamy o intymnej sferze naszego życia w luźnej, kobiecej atmosferze. Poprowadzi je Joanna Keszka, edukatorka seksualna, twórczyni magazynu Barbarella.pl, prowadzi poradnictwo, organizuje warsztaty, spotkania i feministyczne akcje społeczne. Zachęca kobiety do pracy nad sobą i swoim życiem intymnym za pośrednictwem filmów instruktażowych zamieszczanych w serwisie Youtube. Na kanale Planete+ prowadzi program "Szkoła seksu Joanny Keszka".

Warsztaty odbędą się w sali kominkowej Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie o godz. 17.00 ( wejście z dołu, od strony ul. Przemysłowej). Warsztat sfinansowany jest przez Koniński Budżet Obywatelski. To kolejne działanie na rzecz kobiet Konińskiego Kongresu Kobiet

Zgłoszenia na maila - biuro@olgazaryn.pl Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KBO,   seks z kobiecej perspektywy,  

KOMENTARZE

Ładniejszej nie mieliście kobiety.? Z podatników pieniędzy będą mówić o seksie. Miasto nie ma na co pieniędzy wydawać tylko na dyskusję o seksie . Jak mają problemy to do seksuologa. Tyle potrzeb w Koninie. Poraża mnie to rządzenie.
Dodano: 02.12.2019 13:33    Przez: ~Ola
Droga pani Olu. Projekt został wybrany przez mieszkańców w Konińskim Budżecie Obywatelskim. Pytanie co do urody naszej koleżanki pozostawiam bez komentarza. Pozdrawiam
Dodano: 03.12.2019 12:31    Przez: Olga Żaryn
Nie jest źle. Odpal google grafikę.
Dodano: 04.12.2019 22:24    Przez: ~Milfy są ok

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.