Dzisiaj jest piątek 25 września 2020, imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18048) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 14oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
11 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga siatkówki zaczyna sezon. Wilki będzie możn ... (0)Konińska biblioteka ma dla przedszkolaków Wyprawki ... (0)

Arkadiusz Przybyła nowym szefem wielkopolskich strażaków

Dodano: 7.12.2019 11:03
Źródło: LM.pl

Radny powiatu tureckiego został pełniącym obowiązki wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Po awansie bryg. Andrzeja Bartkowiaka na komendanta głównego PSP, obowiązki komendanta wielkopolskiego powierzono mł. bryg. Arkadiuszowi Przybyle. Dotychczas, od listopada 2016 roku pełnił on funkcję zastępcy wielkopolskiego komendanta PSP.

Arkadiusz Przybyła był dowódcą sekcji i dowódcą zmiany w Komendzie Miejskiej PSP w Koninie. Uczestniczył w wielu akcjach ratowniczo-gaśniczych, koordynował działania operacyjne służb oraz podmiotów ratowniczych. Od 2006 do 2007 roku pełnił służbę w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Poznaniu na stanowisku zastępcy naczelnika i naczelnika wydziału. W latach 2007 – 2008 przeniesiony do Komendy Głównej PSP. Od kwietnia 2016 roku zajmował stanowisko głównego specjalisty w wydziale organizacji i nadzoru Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu.

Szef wielkopolskich strażaków angażował się też w prace podzespołu do spraw systemu rent i orzecznictwa w służbach mundurowych przy Ministrze Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz zespołu przy komendancie głównym PSP w zakresie opracownaia projektu rozporządzenia w sprawie stanowisk służbowych w jednostkach organizacyjnych PSP.

fot. Komenda Główna PSP

  • Arkadiusz Przybyła nowym szefem wielkopolskich strażaków
  • Arkadiusz Przybyła nowym szefem wielkopolskich strażaków

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.