Dzisiaj jest niedziela 9 maja 2021, imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17146) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezes Górnika po ciężkim COVID-19. Potrzebne środ ...Żychlin. Nowy wóz strażacki dla jednostki OSP i me ... (3)

Jak obniżyć koszt pożyczki w Vivus?

Materiał promocyjny

Dodano: 13.12.2019 13:59

Niespodziewana naprawa samochodu, zakup świątecznych prezentów czy remont w mieszkaniu - w każdej z tych sytuacji przydadzą się dodatkowe zasoby gotówki. Możemy wtedy zerwać lokatę, którą już tak długo posiadamy, poprosić przyjaciół lub rodzinę o pomoc, albo skorzystać z prostej i wygodnej pożyczki gotówkowej. Decydując się na opcję numer 3, warto korzystać ze wiarygodnego i rekomendowanego źródła, które wypłaci nam gotówkę bez dodatkowych zaświadczeń czy komplikacji. Taką firmą jest Vivus, największa firma pożyczkowa na rynku z ponad tysiącem oddziałów stacjonarnych w całej Polsce.
 

Jak obniżyć koszt pożyczki w Vivus?

Kod rabatowy służący do obniżenia prowizji za pożyczkę w Vivus można pobrać ze strony https://www.kody.pl/vivus
 

Czym jest Vivus?

Firma pożyczkowa Vivus specjalizuje się udzielaniem tzw. "chwilówek", czyli niewysokich pożyczek na krótki okres czasu. Obecna jest ona na naszym rynku od 2012 roku, przez ten czas z jej usług skorzystało ponad milion klientów w całej Polsce, pożyczając blisko 80 milionów złotych. Cały mechanizm jest bardzo prosty - wybieramy kwotę pożyczki i decydujemy o tym, kiedy oddamy pożyczoną kwotę. Kwota o jaką możemy wnioskować wynosi od 100 do 3000 złotych przy pierwszej pożyczce, a przy drugiej i każdej kolejnej limit zwiększony jest do pułapu 7500 złotych. Maksymalny okres trwania pożyczki wynosi 30 dni, a minimalny - jeden dzień.
 

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Całość wnioskowania możemy odbyć drogą internetową, nie wychodząc z domu. Wchodząc na stronę internetową www. vivus. pl otrzymujemy wszelkie potrzebne informacje, niezbędne dane i instrukcję krok po kroku. Decydujemy o wysokości i okresie pożyczki za pomocą kalkulatora, wypełniamy formularz danych osobowych i zapoznajemy się ze zgodami na przetwarzanie danych osobowych. Po złożeniu wypełnionego formularza i zaakceptowaniu wymaganych zgód, musimy potwierdzić swoją tożsamość poprzez wykonanie przelewu autoryzacyjnego. Od momentu otrzymania przelewu identyfikacyjnego Vivus rozpoczyna analizę wniosku i decyduje o przyznaniu pożyczki. Decyzję możemy otrzymać nawet w 15 minut, a cała kwota zostanie przelana na wskazane we wniosku konto bankowe.
 

Kto może złożyć wniosek o pożyczkę?

Wniosek o pożyczkę może złożyć każda osoba, która ukończyła 19 lat, jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiada aktywny rachunek bankowy, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Podczas składania wniosku potrzebny będzie ważny dowód osobisty, który stanowi podstawę do identyfikacji i weryfikacji tożsamości wnioskodawcy. W przeciwieństwie do banków, Vivus nie wymaga zaświadczeń o zatrudnieniu, umowy o pracę czy innych dokumentów dochodowych, co zdecydowanie usprawnia procedurę i umożliwia otrzymanie pożyczki osobom z innymi zobowiązaniami kredytowymi.

Wartą odnotowania informacją jest fakt, że pierwsza pożyczka jest bezpłatna - rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0%, co oznacza, że oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Dzięki takiej promocyjnej ofercie oraz wygodnym złożeniu wniosku Vivus okazuje się być świetną firmą, która przychodzi nam z pomocą w potrzebie finansowej. 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pożyczki,   vivus,   finanse osobisteDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.