Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18030) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
19 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Lisiec Wielki. Przy filii bibliotecznej będzie także agencja pocztowa

Dodano: 11.01.2020 10:16

Przeniesienie filii bibliotecznej w Liścu Wielkim do nowo wybudowanej hali sportowej stworzyło dla czytelników komfortowe warunki korzystania z zasobów.

To działanie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. Chcąc jeszcze  efektywniej wykorzystać potencjał nowej siedziby, podjęto decyzję, aby od stycznia 2020 filia w Liścu Wielkim działała 40 godzin tygodniowo tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Jednocześnie filia rozszerzyła profili swojej działalności i będzie pełnić również funkcje agencji pocztowej.

Agencja świadczy następujące usługi: nadawanie przesyłek listowych krajowych i zagranicznych, nadawanie paczek, odbiór awizowanych przesyłek listowych, zakup znaczków pocztowych oraz kopert, zakup kart okolicznościowych, uiszczanie opłat. Agencja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinac: 8.00-14.00.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Lisiec Wielki,   agencja pocztowa,   hala sportowa,   Stare Miasto,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Poczta Polska pod rządami mafii prawych i sprawiedliwych zwinie swoją działalność, bo kto będzie pracował za grosze. Jest szansa że wyprowadzą ten archaiczny byt na prostą jak zakażą działalności firmom kurierskim. Sprzedaż prawicowych książek nie idzie, bo kto to kupuje? Zresztą nie ważne kto kupuje, ważne kto sprzedaje i zarabia na pisaniu tego szajsu.
Dodano: 11.01.2020 16:08    Przez: Hans Gruber
avatar Widac ze POkemon 😂
Dodano: 11.01.2020 16:12    Przez: Brejza Czadomen
Fakt, za grosze nikt nie będzie pracował, tylko nie wypowiadaj się na tematy Tobie obce. Gdybyś był pocztowcem, to byś wiedział jaki mobing wprowadzili fachowcy przez duże F, jak obniżono pensje, jakie pomysły wprowadzały poszczególne ekipy PO. Gdyby nie PiS to dziś pocztowcy przestaliby być pracownikami poczty, tylko zapieprzaliby na własnych działalnościach od rana do wieczora, za minimalne wynagrodzenie, bez urlopu, bez premii rocznej,bez nadgodzin.....
Dodano: 12.01.2020 01:42    Przez: Romek Ress

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.