Dzisiaj jest środa 19 lutego 2020, imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20995) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
5 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radny pyta o podwyżki za obiekty sportowe. „Nie by ... (4)„Sztuka nas szuka”, czyli intrygujące prace Wojcie ... (0)

Konin. Uczennice ZST prezentowały fryzury w stylu barokowym

Dodano: 26.01.2020 09:02
Źródło: LM.pl

„Fryzury w stylu barokowym” - to temat przewodni VII Szkolnego Konkursu Fryzjerskiego, który odbył się w Zespole Szkół Technicznych w Koninie.

Do konkursu zgłosiło się dziewięć uczennic Technikum Usług Fryzjerskich, które musiały poradzić sobie z niełatwym tematem. Barok był epoką przepychu, przesady form i kształtów, a także nadmiar detali. Na wykonanie fryzury w stylu barokowym miały 120 minut. Jak informuje Daria Walczykiewicz z ZST w Koninie, ocenie końcowej podlegała nie tylko fryzura, ale też stylizacja modelki.

Laureatką konkursu została Laura Olejnik. Drugie miejsce zajęła Magdalena Andrzejewska, a trzecie – Patrycja Olejnik. Wszystkie one będą reprezentować ZSTw Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim „Zlote Nożyczki”, który odbędzie się w marcu.

fot. ZST Konin

  • Konin. Uczennice ZST prezentowały fryzury w stylu barokowym

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.