Dzisiaj jest wtorek 26 maja 2020, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18246) SPORT FORUM FIRMY (5491) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 7oC
Jutropogoda
17 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Nie będzie uroczystości upamiętniających katastrofę smoleńską

Dodano: 27.03.2020 18:10
Źródło: LM.pl

Nie odbędą się w tym roku w Koninie uroczystości upamiętniające rocznicę Katastrofy Smoleńskiej i Zbrodni Katyńskiej.

W związku z wprowadzeniem zakazu organizowania zgromadzeń masowych, prezydent Piotr Korytkowski zdecydował o odwołaniu planowanych na 10 kwietnia uroczystości upamiętniających 10. rocznicę katastrofę smoleńskiej oraz 80. rocznicę zbrodni katyńskiej.

- W imieniu mieszkańców złożę tego dnia kwiaty pod tablicą pamiątkową umieszczoną na kościele św. M. Kolbe i przy stacji Polskiej Drogi Krzyżowej obok świątyni św. M. Kolbe – informuje Piotr Korytkowski.

Prezydent złoży również kwiaty pod tablicą na Skwerze Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej przy Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie.

fot. archiwum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

weź ustąp z trybuny bo już cię ludzie nie mają dość radzę poszukać dobrego lekarza
Dodano: 27.03.2020 19:27    Przez: ~walerjan niegrzeszny

KOMENTARZE

O Zbrodniach w Ponarach i na Wołyniu zapomnieliśmy,bo my potrafimy wybaczać, Chyba,że to rusek.
Dodano: 27.03.2020 19:01    Przez: Grzech Walerian
weź ustąp z trybuny bo już cię ludzie nie mają dość radzę poszukać dobrego lekarza
Dodano: 27.03.2020 19:27    Przez: ~walerjan niegrzeszny
avatar Grzech Walerian, czerwony sztandar już dawno wyprowadzono, ale pozostały jeszcze czerwone pająki. Kto was tu przysłał i po co? Ofiary zbrodni katyńskiej wiedziały i dlatego musiały zginąć?
Dodano: 28.03.2020 03:13    Przez: Józef Bąk
avatar Józef Szczepański „Ziutek”Czerwona zaraza Czekamy ciebie, czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci, byś nam kraj przedtem rozdarwszy na ćwierci, była zbawieniem witanym z odrazą.
Dodano: 28.03.2020 11:27    Przez: Józef Bąk
avatar Czekamy ciebie, ty potęga tłumu zbydlęciałego pod twych rządów knutem, czekamy ciebie, byś nas zgniotła butem swego zalewu i haseł poszumu.Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu.Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce, i jak bezsilnie zaciskamy ręce, pomocy prosząc, podstępny oprawco. Żebyś ty wiedział, dziadów naszych kacie, sybirskich więzień ponura legendo, jak twoją dobroć wszyscy tu kląć będą, wszyscy Słowianie, wszyscy twoi bracia. Żebyś ty wiedział, jak to strasznie boli nas, dzieci Wielkiej, Niepodległej, Świętej, skuwać w kajdany łaski twej przeklętej, cuchnącej jarzmem wiekowej niewoli
Dodano: 28.03.2020 11:29    Przez: Józef Bąk
wielka tragedia. współczuję matce. po czymś takimjak żyć jedno dziecko na cmentarzu a drugie w areszcie. trudne to do zrozumienia JEDNAK NALEŻY SIĘ SUROWY WYROK I IZOLACJA CHŁOPAKA . DLA JEGO DOBRA . żeby nic nigdy już nikomu nie zrobił. mówie to jako matka.
Dodano: 27.03.2020 19:34    Przez: ~smutek
Czekam na tablicę :"Zbrodnia Warszawska '44" ,gdzie zginęło prawie 200 tys. warszawiaków.A Stalin ryczał ze śmiechu.
Dodano: 28.03.2020 10:29    Przez: Grzech Walerian

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.