Dzisiaj jest niedziela 28 lutego 2021, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18112) SPORT FORUM FIRMY (5585) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Generalny sprawdzian na plus. W drugim sparingu Me ... (0)Czwartkowe spotkania z uczelnią. Wykłady dla miesz ... (0)

Turek. Śledczy otrzymali wyniki badań 19-letniego Macieja J.

Dodano: 27.03.2020 18:35
Źródło: LM.pl

Są wyniki badań toksykologicznych 19-letniego Macieja J. z Turku. Podejrzewany o zabójstwo swojego młodszego brata „był czysty”.

Ta tragedia odbiła się szerokim echem nie tylko w regionie, ale w całym kraju. W ostatni dzień 2019 roku w jednym z mieszkań na Osiedlu Wyzwolenia w Turku 19-letni Maciej J. miał zadać 17 ran kłuto-ciętych swojemu 10-letniemu bratu Adamowi. Obrażenia klatki piersiowej i brzucha chłopca, doprowadziły do jego nagłej śmierci. Na miejscu zabezpieczono nóż kuchenny, który był najprawdopodobniej narzędziem zbrodni. Maciej J. został tymczasowo aresztowany. Usłyszał zarzut zabójstwa brata, ale się do niego nie przyznał.

Pod koniec lutego tego roku prokurator Krzysztof Szczesiak, naczelnik Wydziału I Śledczego Prokuratury Okręgowej w Koninie podkreślał, że jest to „jedna z priorytetowych spraw” dla śledczych. Trzeba było jednak czekać na wyniki badań toksykologicznych, które zostały zlecone Zakładowi Medycyny Sądowej w Poznaniu.

- Maciej J. w momencie popełniania czynu nie znajdował się ani pod wpływem środków psychotropowych, ani dopalaczy – mówi Aleksandra Marańda, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Nastolatek pozostanie dalej w areszcie. Sąd Okręgowy w Koninie przedłużył środek zapobiegawczy na kolejne trzy miesiące, czyli do 28 czerwca.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

glupie nieodpowiedzialne zachowanie by było gdyby ktoś pod wpływem kolegów zemolował przystanek ... to jest po prostu morderstwo z premedytacją ...
Dodano: 28.03.2020 10:03    Przez: ~oj
Przykre to wszystko ....
Dodano: 28.03.2020 08:38    Przez: ja

KOMENTARZE

Przykre to wszystko ....
Dodano: 28.03.2020 08:38    Przez: ja
avatar no to chłopie prze****łeś sobie życie głupim nieodpowiedzialnym zachowaniem.
Dodano: 28.03.2020 10:01    Przez: Tonny Soprano
glupie nieodpowiedzialne zachowanie by było gdyby ktoś pod wpływem kolegów zemolował przystanek ... to jest po prostu morderstwo z premedytacją ...
Dodano: 28.03.2020 10:03    Przez: ~oj

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.