Dzisiaj jest wtorek 26 maja 2020, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18225) SPORT FORUM FIRMY (5491) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 7oC
Jutropogoda
17 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Nie będzie w tym roku ani festiwalu dziecięcego, ani Dni Konina

Dodano: 2.04.2020 15:51

Nie będzie Dni Konina ani festiwalu dziecięcego. Władze Konina podjęły decyzję o odwołaniu imprez masowych.

- Podjęliśmy ostateczną decyzję o odwołaniu wszystkich imprez, które miały się odbyć w Koninie w pierwszym półroczu bieżącego roku, w tym: Dni Konina, Zawodów Jeździeckich Konin Kramp Cup 2020, a także 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca – poinformowal Piotr Korytkowski. -  To była trudna decyzja, ale zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników miejskich wydarzeń jest dla nas najważniejsze. Mocno wierzę w to, że w przyszłym roku znów spotkamy się w Koninie z niezwykle utalentowanymi wokalistami i tancerzami z różnych krajów i ze zdwojoną energią otworzymy kolejną dekadę Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca.

Fot. Archwium 

 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Dni Konina,   festiwal dziecięcy,   festiwal 2020 odwołany,   konin imprezy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pieniądze , które miały iść na te imprezy miasto natychmiast powinno przesunąć na konto szpitala w Koninie
Dodano: 2.04.2020 16:27    Przez: Romek Ress
Popieram inicjatywę
Dodano: 2.04.2020 18:10    Przez: ~Zibi
avatar To było do przewidzenia, bo kasa miasta będzie pusta w tym roku.
Dodano: 2.04.2020 22:06    Przez: Hans Gruber
A swoją drogą nauczyciele walczą niby z hejtem w szkole, a sami to co wyprawiają teraz na portalach społecznościowych to woła o pomstę ....
Dodano: 2.04.2020 20:31    Przez: Tylko czy wypada?
wszystkie wiochy powinny się ogarnąć i po rezygnować z imprez na rzecz walki z tą zarazą dni Ślesina , Starego Miasta czy też przedziwne Rychwalia ludzie wydajcie te pieniądze puki jest co RATOWAĆ ZA CHWILĘ NIE BĘDZIE MIAŁ KTO LECZYĆ!!!!!
Dodano: 3.04.2020 02:02    Przez: ~🚑👨‍🔬⛑️

KOMENTARZE

Pieniądze , które miały iść na te imprezy miasto natychmiast powinno przesunąć na konto szpitala w Koninie
Dodano: 02.04.2020 16:27    Przez: Romek Ress
Popieram inicjatywę
Dodano: 02.04.2020 18:10    Przez: ~Zibi
avatar To było do przewidzenia, bo kasa miasta będzie pusta w tym roku.
Dodano: 02.04.2020 22:06    Przez: Hans Gruber
wszystkie wiochy powinny się ogarnąć i po rezygnować z imprez na rzecz walki z tą zarazą dni Ślesina , Starego Miasta czy też przedziwne Rychwalia ludzie wydajcie te pieniądze puki jest co RATOWAĆ ZA CHWILĘ NIE BĘDZIE MIAŁ KTO LECZYĆ!!!!!
Dodano: 03.04.2020 02:02    Przez: ~🚑👨‍🔬⛑️
Tylko czy wypada dać te pieniądze szpitalowi, skoro PO jest przeciwne rozdawnictwu??? A dodatkowo przed wyborami taki gest to już w ogóle nieprzyzwoite. Lepiej ogłosić apel dyrektora o pomoc, zorganizować zbiórkę wśród ludzi, a potem wmawiać POlakom jakim to jesteśmy cudownym, szlachetnym, europejskim narodem i jak POtrafimy się zjednoczyć w potrzebie.
Dodano: 02.04.2020 20:29    Przez: Tylko czy wypada?
A swoją drogą nauczyciele walczą niby z hejtem w szkole, a sami to co wyprawiają teraz na portalach społecznościowych to woła o pomstę ....
Dodano: 02.04.2020 20:31    Przez: Tylko czy wypada?
Należało sprywatyzować szpitale i tylko silne, dochodowe jednostki, świadczące usługi na najwyższym poziomie powinny przetrwać.
Dodano: 02.04.2020 21:15    Przez: Prywaryzacja
Po komentarzu śmiem twierdzić, że pochodzi Pan ze wsi
Dodano: 03.04.2020 08:34    Przez: Dominika Juszczak
@ Dominika Juszczak: Niestety większość debili pochodzi z pseudo miast takich jak Konin który de facto jest tylko trochę większą wsią niż np. Stare Miasto. Poza tym pani komentarz dowodzi o pani kompleksach.
Dodano: 03.04.2020 09:20    Przez: admin
Uuuuu konińska "kultura" umiera. Nie przeżyję tego :/