Dzisiaj jest wtorek 26 maja 2020, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18275) SPORT FORUM FIRMY (5491) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 7oC
Jutropogoda
17 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Konin. Policja odnotowała już 30 przypadków łamania przepisów

Dodano: 4.04.2020 09:14

Od 1 kwietnia weszło w życie  rozporządzenie, które zaostrzyło restrykcje wyjść z domu i przemieszczania się poza nim. Mimo tych obostrzeń nie brakuje w powiecie konińskim ludzi nieodpowiedzialnych.

Przez ostatnie trzy dni  konińska policja odnotowała ponad 30 przypadków łamania obowiązujących przepisów, na przykład spotkanie trzech kolegów w pobliżu parku przy ul. Kościuszki w Koninie. Mężczyźni postanowili wykorzystać wolny czas, by spędzić go na towarzyskich rozmowach zakrapianych alkoholem. Podczas tego spotkania jeden z mężczyzn postanowił załatwić swoją potrzebę fizjologiczną na znajdujący się obok trawnik. Całą sytuacje zauważyli policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego. Podczas legitymowania okazało się, że jeden z mężczyzn, 32-letni mieszkaniec Konina jest poszukiwany na podstawie wydanego nakazu doprowadzenia przez Sąd Rejonowy w Koninie. Osoba ta trafiła do policyjnego aresztu, ale zanim to się stało razem z kolegami otrzymał mandat karny w kwocie 600 zł.

Kolejna sytuacja to spotkanie trzech niepełnoletnich osób w parku Chopina w Koninie. Dwie dziewczyny i jeden chłopak tłumaczyli się, że chcą tylko porozmawiać, bo dawno się nie widzieli. Jedna z koleżanek 15-letnia mieszkanka Konina dziwnie się zachowywała, była bardzo zdenerwowana. Policjanci zapytali ją, czy posiada przy sobie środki prawem zabronione. Dziewczyna od razu wyjęła foliowy zwitek z zawartością niewielkiej ilości marihuany, którą policjanci zabezpieczyli. Cała trójka została przekazana pod opiekę rodziców. Sprawa niestosowania się do obowiązujących zasad przez całą trójkę trafi do Sądy Rejonowego w Koninie . Dodatkowo 15-latka będzie odpowiadać przed nim za posiadanie narkotyków.  

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   kwarantanna,   koronawirus,   łamanie przepisów,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

takich pasożytów bezwzględnie karać !
Dodano: 4.04.2020 09:59    Przez: Olszewski
Szacun dla Policji. Nie potrafię sobie wyobrazić bałaganu i anarchii jaka miałaby miejsce bez ich służby dla społeczeństwa. Czekam aż wytępią jeszcze bezmózgich piratów drogowych, których pomimo zarazy nie brakuje.
Dodano: 4.04.2020 15:46    Przez: Freemind
Jak będziesz potrzebował Policji, to uwierz mi, ze na pewno Cię nie osra. Srają za przeproszeniem wszyscy Ci, którzy mają wiele za uszami.
Dodano: 4.04.2020 16:28    Przez: Syla
avatar Ale tretwy teks,idz do utylizacji.
Dodano: 4.04.2020 19:44    Przez: Brejza Czadomen

KOMENTARZE

takich pasożytów bezwzględnie karać !
Dodano: 04.04.2020 09:59    Przez: Olszewski
No fajnie ile jeszcze będziecie łapać żebym wiedział jak mam się dostać do miasta
Dodano: 04.04.2020 11:23    Przez: ~pojeb
Weźcie nie stracie sądem bo sądy i tak gówno co zrobią..
Dodano: 04.04.2020 11:24    Przez: ~tata
Szacun dla Policji. Nie potrafię sobie wyobrazić bałaganu i anarchii jaka miałaby miejsce bez ich służby dla społeczeństwa. Czekam aż wytępią jeszcze bezmózgich piratów drogowych, których pomimo zarazy nie brakuje.
Dodano: 04.04.2020 15:46    Przez: Freemind

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.