Dzisiaj jest sobota 8 maja 2021, imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17116) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 4oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Taneczną sesją promują adopcję bezdomnych z ... (8)Nocny pożar w Golinie. Jeden samochód doszczętnie ... (6)

Słupca. Dziewiętnastolatek odpowie za kradzież i środki odurzające

Dodano: 29.04.2020 15:52

Policjanci z Wydziału Kryminalnego słupeckiej komendy policji zatrzymali złodzieja elektronarzędzi.

Młody mężczyzna kradł je w swoim miejscu pracy, aby później je spieniężyć. Złodziej odpowie również za posiadanie środków odurzających, które ujawnili przy nim kryminalni w trakcie zatrzymania.

Przedsiębiorca prowadzący firmę budowlaną zauważył brak różnych elektronarzędzi, które ginęły w niewyjaśnionych okolicznościach z prowadzonej przez niego budowy. Dzięki współpracy słupeckich funkcjonariuszy i właściciela skradzionych przedmiotów zatrzymano osobę mającą związek z tymi zdarzeniami. Sprawcą kradzieży okazał się 19-letni pracownik. Mieszkaniec Słupcy, wcześniej niekarany, rozpoczął swoje dorosłe życie od założenia policyjnej kartoteki. Odpowie za popełnienie dwóch przestępstw: kradzieży i posiadania środków odurzających, bowiem podczas zatrzymania znaleziono przy nim susz roślinny marihuany.

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Wyjaśnił, że potrzebował pieniędzy na sprawy życia codziennego. Kradł wiertarki, wkrętarki i wstawiał do lombardu. Policjanci odzyskali ukradzione narzędzia, które wkrótce przekażą właścicielowi.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Słupca,   kradzież elektronarzędzi,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.