Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17486) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino ... (0)Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (2)

Kazimierz Biskupi. Przy pałacu na Posadzie powstanie boisko

Dodano: 6.05.2020 12:17
Źródło: LM.pl

Przy pałacu na Posadzie (gm. Kazimierz Biskupi) powstanie boisko wielofunkcyjne. Ze względu na stan epidemii czas realizacji inwestycji wydłużony został do końca lipca.

Zgodnie z planem boisko ma zostać umiejscowione w zespole parkowo-pałacowym. Boisko będzie miało wymiary 26 na 16 m (wraz ze strefą wolną), z nawierzchnią poliuretanową. Na boisku zamontowane będą mogły być przyrządy do gry w koszykówkę, piłkę ręczną, tenisa ziemnego i siatkówkę.

W listopadzie ubiegłego roku wyłoniony został wykonawca inwestycji. Będzie nią firma z Bytomia. Koszt budowy boiska wyniesie ponad 179 tys. zł brutto. Pierwotnie boisko miało zostać wybudowane do końca czerwca, ale w ostatnim czasie wykonawca zwrócił się do Urzędu Gminy z prośbą o wydłużenie czasu inwestycji. Jak poinformował na ostatniej sesji Rady Gminy wójt gminy Kazimierz Biskupi Grzegorz Maciejewski, gmina przychyliła się do tej prośby i wydłużyła termin do końca lipca.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kazimierz Biskupi,   Posada,   boisko,   Grzegorz MaciejewskiDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar No tak, to już nie ma firm na naszej okolicy że trzeba brać firmę aż z Bytomia ??Czy naprawdę oni zrobią to taniej ? A gdzie koszty przejazdu,zakwaterowania itp.?Tak widzę że Konin robi przewałki ale Kazimierz jeszcze większe.
Dodano: 6.05.2020 17:41    Przez: Jan Kowalski

KOMENTARZE

avatar No tak, to już nie ma firm na naszej okolicy że trzeba brać firmę aż z Bytomia ??Czy naprawdę oni zrobią to taniej ? A gdzie koszty przejazdu,zakwaterowania itp.?Tak widzę że Konin robi przewałki ale Kazimierz jeszcze większe.
Dodano: 06.05.2020 17:41    Przez: Jan Kowalski
uważacje na pirata drogowego z Posady , czerwony bus Opel Movano , *** 05...
Dodano: 24.02.2021 14:18    Przez: Mieszkana

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.