Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17605) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Tradycja podtrzymana. Samorządowcy wspólnie kolędo ... (1)Konin. Muzeum zaprasza do stworzenia wystawy z klo ... (0)

W Rychwale powstanie żłobek. Umowa z wykonawcą podpisana

Dodano: 16.06.2020 17:19
Źródło: LM.pl

Od listopada tego roku w Rychwale będzie działać żłobek. Jego uruchomienie jest możliwe dzięki środkom z programu „MALUCH +”.

Dzisiaj w Urzędzie Gminy i Miasta w Rychwale podpisana została umowa między władzami gminy, a firmą która będzie realizować zadanie pod nazwą „Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części budynku Szkoły Podstawowej w Rychwale na żłobek wraz z budową szybu windowego”. Roboty budowlane mają potrwać do 30 września, a uruchomienie placówki planowane jest na listopad. Jak informuje rychwalski magistrat, w żłobku znajdzie miejsce 16 dzieci.

Na utworzenie i funkcjonowanie placówki dla najmłodszych, władze gminy otrzymały blisko 517 zł dofinansowania z rządowego programu „MALUCH+”. Na realizację inwestycji udało się również pozyskać blisko 888 tys. zł z funduszy unijnych.

fot. facebook/Gmina Rychwał

  • W Rychwale powstanie żłobek. Umowa z wykonawcą podpisana

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.