Dzisiaj jest niedziela 9 sierpnia 2020, imieniny: Romualda, Romana, Ireny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16746) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 21oC
Jutropogoda
27 / 20oC
Pojutrzepogoda
27 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Oblężona twierdza nie padła. Sokół zremisował z Po ... (0)Pożar trocin przy ul. Marantowskiej. Ciemny dym wi ... (0)

Róbcie zdjęcia Konina i jego mieszkańców do albumu o mieście!

Dodano: 1.07.2020 09:19

Siedem tysięcy złotych – tyle wynosi pula nagród za najlepsze zdjęcia Konina i jego mieszkańców do albumu o mieście.

Właśnie został przedłużony termin nadsyłania prac. Zainteresowani muszą nadesłać od 3-5 zdjęć, w terminie do 15 listopada 2020 roku.  - Mamy świadomość, że pandemia spowodowała, że ogłoszony wcześniej konkurs nie cieszył się tak dużym zainteresowaniem jakiego się spodziewaliśmy. Dlatego przedłużamy termin, a dodatkową zachętą do udziału są nagrody finansowe za najlepsze zdjęcia, najwyższa z nich wynosi aż 2 tysiące złotych – informuje Zenona Sroczyńska kierownik Wydziału Kultury w Koninie – Zależy nam na ciekawym pokazaniu miasta, życia mieszkańców i wyjątkowych zakątków, których w Koninie nie brakuje.

Na www.konin.pl opublikowany został zmieniony regulamin konkursu. Wg nowych zasad mogą w nim wziąć udział mieszkańcy Konina i powiatu konińskiego. Prace oceniane będą w dwóch grupach: Amator i Profesjonalista. Uczestnicy zobowiązani są do nadesłania od 3-5 zdjęć w trzech kategoriach: Energia Ludzi, Zielona Energia i Zieleń w Mieście, które są zgodne z uchwaloną na początku roku Strategią Miasta Konina. Z wybranych zdjęć powstanie album o mieście.

- Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje prace. O zmianach w regulaminie zostali poinformowani drogą elektroniczną. Jeśli się zdecydują mogą wziąć udział w konkursie zgodnie z obowiązującymi zasadami – dodaje kierownik Z.Sroczyńska.

Zdjęcia można nadsyłać do 15 listopada 2020 roku. Należy pamiętać o dołączeniu wypełnionej karty zgłoszeniowej.

  • Róbcie zdjęcia Konina i jego mieszkańców do albumu o mieście!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:album Konina,   zdjęcia Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.