Dzisiaj jest środa 4 sierpnia 2021, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15209) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

Konin. "Sztuka nas szuka" i leśne fotografie Tadeusza Topolskiego

Dodano: 8.09.2020 11:46

Od 11 września na przystankach i w autobusach w Koninie pojawią się niezwykłe prace Tadeusza Topolskiego. To kolejna odsłona projektu realizowanego wspólnie przez Centrum Kultury i Sztuki oraz Miasto Konin.

Prace artystów związanych z naszym miastem prezentowane są od ubiegłego roku. Wielkoformatowe wydruki na przystankach stanowią rodzaj swoistej galerii sztuki, do której każdy mieszkaniec Konina ma nieograniczony dostęp. Projekt „Sztuka nas szuka” cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dobrą oceną zarówno odbiorców, jak i środowiska artystycznego. Do tej pory można było zobaczyć prace m.in. Andrzeja Tomaszewskiego, rodziny Drzewieckich, Tomasza Olszewskiego czy Adama Widełki.

Tadeusz Topolski jest znanym i cenionym konińskim artystą fotografem, którego prace wystawiane są w całej Polsce (Konin, Poznań, Zakopane, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Turek, Zielona Góra). Jest laureatem wielu nagród m.in. Przeglądu Twórczości Plastycznej o Złotą Sztalugę czy Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Byłem w Licheniu”.

Najnowsze fotogramy Tadeusza Topolskiego prezentują las w różnych, autorskich odsłonach. 

  • Konin. "Sztuka nas szuka" i leśne fotografie Tadeusza Topolskiego

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Tadeusz,   Topolski,   Sztuka nas szuka,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ta inicjatywa jest fajna.Poznajemy prace koninian.
Dodano: 09.09.2020 08:58    Przez: ~zk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.