Dzisiaj jest środa 20 stycznia 2021, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17021) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
3 / 2oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Domu Pomocy Społecznej ruszyły szczepienia przec ... (3)Urząd Marszałkowski świętuje zaprzysiężenie prezyd ... (14)

Koniński Budżet Obywatelski. Półmetek głosowania na projekty

Dodano: 11.09.2020 13:23
Źródło: LM.pl

Ponad cztery tysiące głosów oddano już na projekty Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Do końca głosowania zostało jeszcze dziewięć dni.

To półmetek głosowania w tegorocznym Konińskim Budżecie Obywatelskim. Do wyboru są 73 projekty zgłoszone przez mieszkańców. Wybrać można tak zwane trzy wnioski małe ( do 99 999,99 zł) i trzy duże (od 100 000 zł do 1 000 000 zł). Od 1 września na stronie konin.pl i kbo.konin.pl trwa elektroniczne głosowanie. Do tej pory oddanych zostało już 4386 głosów, a głosować można do 20 września, do godz. 16.00.

Ostatniego dnia, czyli 20 września od godz. 9.00 do 16.00 możliwe będzie też oddanie głosu w Lokalnych Punktach Wyborczych. Będą one zlokalizowane w: Centrum Organizacji Pozarządowych, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Szkole Podstawowej nr 9, Szkole Podstawowej nr 11 i Szkole Podstawowej nr 8. Uprawnionymi do głosowania tradycyjnego są mieszkańcy miasta Konina bez względu na wiek i zameldowanie. W celu oddania głosu trzeba okazać się dokumentem tożsamości ze zdjęciem oraz numerem PESEL, a w przypadku osób do 18. roku życia może to być: legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport oraz PESEL.

  • Koniński Budżet Obywatelski. Półmetek głosowania na projekty

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Zachęcamy do głosowania i wsparcia projektów Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Konine (wnioski małe) nr 11 i 30Glosujemy by móc ratować !https://m.facebook.com/744833472
Dodano: 12.09.2020 00:40    Przez: R

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.