Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17058) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-3 / -13oC
Jutropogoda
-13 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Koniński Budżet Obywatelski. Głosowanie w punktach wyborczych

Dodano: 20.09.2020 13:06
Źródło: LM.pl

Jeszcze do godz. 16.00 można oddawać głosy na projekty złożone do Konińskiego Budżetu Obywatelskiego 2021.

W tym roku, pozytywnie weryfikację przeszły 73 projekty. Od 1 września można wybierać trzy wnioski duże i trzy wnioski małe, głosując na nie w internecie. Dzisiaj dodatkowo uruchomione zostały Lokalne Punkty Wyborcze. Od godz. 9.00 głos można oddać w: Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. 3 Maja, Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Dworcowej, Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Fikusowej, Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Łężyńskiej i w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Wyszyńskiego 24.

Każdy kto wybierze się do jednego z Lokalnych Punktów Wyborczych, przed otrzymaniem karty do głosowania muszą okazać się dokumentem tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL. W przypadku mieszkańców do 18. roku życia, którzy posiadają zameldowanie na pobyt stały w Koninie wystarczy okazać się legitymacją szkolną, dowodem osobistym lub paszportem. Podobnie jest w przypadku mieszkańców do 18. roku życia, którzy nie posiadają zameldowania na pobyt stały.

  • Koniński Budżet Obywatelski. Głosowanie w punktach wyborczych

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.