Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17934) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (8)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Konin. Świąteczne tradycje w Przedszkolu nr 7 "Bolek i Lolek"

Dodano: 19.12.2020 10:27
Źródło: LM.pl

Konińskie przedszkolaki spotkały się online ze św. Mikołajem. Były prawdziwe, nie wirtualne prezenty, a także Jasełka i wieczerza wigilijna.

Wczoraj w Przedszkolu nr 7 „Bolek i Lolek” dzieci z grupy „Pszczółki” zaprezentowały tradycyjne Jasełka, a przedstawienie miało wprowadzić zarówno maluchy jak i dorosłych w klimat świąt Bożego Narodzenia.

- Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności wokalne i aktorskie. Wszystkim przedszkolakom należą się pochwały za zaangażowanie, śpiewanie kolęd i pastorałek, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę – informuje Marzena Mitulska z Przedszkola nr 7 w Koninie.

Największą niespodzianką dla dzieci było internetowe spotkanie ze św. Mikołajem i jego taniec dla przedszkolaków. Pod choinką na maluchy czekały prezenty, a po ich rozpakowaniu każda z grup zasiadła do wspólnego, wigilijnego posiłku.

fot. Przedszkole nr 7 Konin

  • Konin. Świąteczne tradycje w Przedszkolu nr 7 "Bolek i Lolek"
  • Konin. Świąteczne tradycje w Przedszkolu nr 7 "Bolek i Lolek"
  • Konin. Świąteczne tradycje w Przedszkolu nr 7 "Bolek i Lolek"
  • Konin. Świąteczne tradycje w Przedszkolu nr 7 "Bolek i Lolek"
  • Konin. Świąteczne tradycje w Przedszkolu nr 7 "Bolek i Lolek"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:przedszkole nr 7,   bolek i lolek,   boże narodzenie,   święta,   św. Mikołaj,   wigilia,   jasełkaDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.