Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17097) SPORT FORUM FIRMY (5592) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
2 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Tablica z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego w ... (1)Konin. Biblioteka zmienia się dla mieszkańców. Sta ... (1)

Konińscy policjanci przygotowali paczki dla potrzebujących rodzin

Dodano: 23.12.2020 13:03
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci zorganizowali „świąteczną zbiórkę żywności“. Dary trafiły do wybranych rodzin.

Z inicjatywą przeprowadzenia zbiórki wyszedł naczelnik wydziału patrolowo-interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Mundurowi odpowiedzieli błyskawicznie. W ciągu kilku dni zebrano słodycze i artykuły spożywcze.

- Świąteczny czas jest to okres, w którym powinniśmy pomyśleć nie tylko o sobie i własnych potrzebach. Wokół nas są rodziny, dla których święta nie koniecznie malują się w kolorowych barwach. Właśnie takie drobne gesty pomocy, które nie kosztują nas żadnego wysiłku są dla potrzebujących ogromnym wsparciem i pokazują im, że dobro istnieje – podkreślają konińscy policjanci.

Przygotowane paczki zostały przekazane już potrzebującym rodzinom.

fot. KMP Konin

  • Konińscy policjanci przygotowali paczki dla potrzebujących rodzin
  • Konińscy policjanci przygotowali paczki dla potrzebujących rodzin
  • Konińscy policjanci przygotowali paczki dla potrzebujących rodzin

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dobra robota!!!
Dodano: 23.12.2020 13:30    Przez: konik

KOMENTARZE

Dobra robota!!!
Dodano: 23.12.2020 13:30    Przez: konik
avatar " dary trafiły do wybranych rodzin(...)". Jest to jak najbardziej oczywiste, aby policjanci nie musieli trafić przypadkiem do rodziny, gdzie uczciwie pracującemu zabrano 170 zł, a policja umorzyła postępowanie po trzech dniach od napadu. Gdyby rodziny były przypadkowe, to nie daj Boże trafiliby do ludzi, którym umorzono postępowanie tylko dlatego, że jakiś ćpun rozwalił im auto. Nie daj Boże musieliby odwiedzić kogoś od postrzelonego Adama.....
Dodano: 23.12.2020 16:53    Przez: Stary Ch...j
avatar Fajne! Niestety wstyd pracować dzisiaj w policji dzięki ślepo wykonywanym rozkazom partii PIS. Robią zbiórkę by dać biednym, a jednocześnie wydają kasę na lot helikoptera rzucającego konfetti ministrowi.
Dodano: 23.12.2020 18:44    Przez: Hans Gruber
avatar A za PO pracować tam to był zaszczyt?? Za PO policja nie umarzała spraw po tygodniu od zgłoszenia? A może za PO Pan ochroniarz nie decydował kogo wpuścić do prokuratury, a kogo nie? Może za PO sądy nie umarzały spraw karnych, aby prokuratorzy mieli statystyki??? Za PiS przynajmniej policja w ciągu kilku godzin znalazła sprawcę, który na bilbordzie Posła Nowaka napisał zdrajca. Nie dostrzegam różnic w działaniu policji za tego czy innego ministra
Dodano: 23.12.2020 20:01    Przez: Stary Ch...j
Co tu szukasz ?Wyjedź do rodzimego kraju. Nazwisko i flaga do czegoś zobowiązują. Twoja Ojczyzna czeka na takich bohaterów jak ty. Może medal dostaniesz od pewnej pani za bohaterstwo .
Dodano: 24.12.2020 00:14    Przez: Ola

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.