Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17897) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Koło. Wpadł z narkotykami podczas legitymowania przez policję

Dodano: 29.12.2020 11:52

Kolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. 27-letni mieszkaniec Koła wpadł podczas legitymowania.

Policjanci podczas patrolowania miasta zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął przyspieszać kroku. Wzbudziło to czujność funkcjonariuszy, którzy postanowili sprawdzić, co jest przyczyną takiego zachowania. Okazało się, że 27-latek miał przy sobie środki prawnie zabronione. Podczas legitymowania próbował wyrzucić woreczek, w którym miał brunatnozielonys susz. Badanie narkotesterem pokazało, że ujawnione substancje to środki odurzające w postaci marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzień później usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Polskie prawo przewiduje za tego rodzaju przestępstwo karę pozbawienia wolności do 3 lat.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   patrol,   narkotyki,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Młody bez narkotyków to jak starzec bez laski.
Dodano: 29.12.2020 16:14    Przez: Człowiek
Pierwotne ludy, nasi dawni przodkowie się narkotyzowały i tatuowały, my dziś rzekomo cywilizowani ludzie żyjący w XXI wieku do tego wróciliśmy. Życie kołem się toczy.
Dodano: 29.12.2020 16:18    Przez: Człowiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.