Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15362) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koniec wakacji, zaczynamy granie. W weekend rusza ... (0)Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)

Tuliszków. W gminie wybudowano nowe drogi za blisko 4 mln zł

Dodano: 15.01.2021 15:11
Źródło: LM.pl

Mieszkańcy Tuliszkowa mogą już korzystać z nowej drogi od ul. Kasztelana Zaremby do miejscowości Zadworna. Inwestycja kosztowała blisko 4 mln zł.

To jedno z ważniejszych ubiegłorocznych osiągnięć władz Tuliszkowa. Wybudowane drogi ze ścieżkami pieszo-rowerowymi, nie tylko zoptymalizują obsługę komunikacyjną i transportową dla istniejących tam przedsiębiorstw, ale spowodują również, że będzie to teren atrakcyjny dla przyszłych inwestorów.

Wartość odcinka drogi KD-1 i KD-2 to ponad 3,4 mln zł, w tym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych to ok. 500 tys. zł i z Rządowego Funduszu Dróg Samorządowych to ponad 1,6 mln zł. Pozostała kwota to wkład własny gminy. Jeśli chodzi o drogę KD-3 to całkowita wartość inwestycji wyniosła blisko 600 tys. zł. W tym dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych to ponad 440 tys. zł, a wkład własny gminy to blisko 145 tys. zł.

fot. tuliszkow.pl

  • Tuliszków. W gminie wybudowano nowe drogi za blisko 4 mln zł
  • Tuliszków. W gminie wybudowano nowe drogi za blisko 4 mln zł
  • Tuliszków. W gminie wybudowano nowe drogi za blisko 4 mln zł
  • Tuliszków. W gminie wybudowano nowe drogi za blisko 4 mln zł

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.