Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17831) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Przyjmowanie zgłoszeń do XXIV konkursu o statuetkę Złotego Konia

Dodano: 28.02.2021 10:30
Źródło: LM.pl

Do 15 marca koniński magistrat przyjmuje zgłoszenia do XXIV edycji konkursu o statuetkę Złotego Konia. 

Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach: Firma Wspierająca Lokalną Społeczność, Eko-Firma, Nowy Przedsiębiorca i Firma Roku. Kandydatury zgłaszać mogą mieszkańcy, podmioty gospodarcze i członkowie kapituły. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 15 marca, a można to zrobić osobiście w Urzędzie Miejskim lub elektronicznie.

- Spośród zgłoszonych kandydatur przeprowadzona zostanie ocena pod względem poprawności formalnej oraz zasadności nominacji.  Zestawienie kandydatur przedłożone zostanie Kapitule Konkursu. Powołani przez Prezydenta Miasta Konina członkowie Kapituły w głosowaniu nominują w każdej z kategorii po trzy firmy – informuje magistrat.

Prezydent spośród trzech nominowanych firm, w każdej z kategorii wybierze laureata. Przyznane zostanie też wyróżnienie firmie, która otrzyma najwięcej głosów mieszkańców w głosowaniu na facebook'u „Konin. Tu płynie energia“.

Nie wiadomo jeszcze, czy statuetki zostaną wręczone podczas uroczystej gali. Wszystko zależeć będzie od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju.

  • Trwa przyjmowanie zgłoszeń do XXIV edycji „Złotego Konina“

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Co tam Nobel, co tam Oskary, statuetka Złotego Konia to jest nominacja ?
Dodano: 28.02.2021 15:48    Przez: Tu płynie energia

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.