Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17289) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
21 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Konin. Pamiętajcie o muzealnych ogrodach! Zagościła tam wiosna

Dodano: 11.04.2021 11:21

Muzeum Okręgowe w Koninie - Gosławicach zaprasza do swojego, budzącego się do życia wiosennego ogrodu.

- Jeśli się zastanawiacie, co zrobić z tak pięknym dniem, już podpowiadamy. Zapraszamy na spacer po naszym pięknym, muzealnym ogrodzie. Czekamy na Was do godz. 17.00 – tak brzmi zaproszenie do ogrodu, który otacza muzeum.

Z uwagi na wprowadzenie nowych obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią COVID-19, Muzeum Okręgowe w Koninie jest nieczynne do 18 kwietnia 2021 roku. Do zwiedzania pozostał na zewnątrz malowniczy ogród, który otacza zamek, spichlerz i inne zabudowania muzealne.

- Pamiętajcie wtedy o nas i o naszym ogrodzie, do którego niezmiennie zapraszamy. Ogród muzealny otwarty jest dla zwiedzających codziennie, w godzinach od 10.00 do 17.00. 

  • Konin. Pamiętajcie o muzealnych ogrodach! Zagościła tam wiosna

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:muzeum Konin,   MOK,   pamiętajcie o ogrodach,   ogród przy muzeum,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Zostań w domu, nie wychodż na powietrze bo możesz się zarazić korona wirusem, noś maseczkę na powietrzu i koniecznie się zaszczep czymś co zwą szczepionką po której będziesz miał powikłania albo zejdziesz z tego świata i jak mam zwiedzać cokolwiek kiedy strach mnie paraliżuje dokładnie ?
Dodano: 11.04.2021 13:24    Przez: Zostań w domu i tam skonaj
Zwiedzaj nie wychodząc z domu, wirtualnie, dożyliśmy czasów, kiedy naród jest więziony we własnych domach i mieszkaniach, czy Polska jest już wielkim więzieniem zgotowanym nam przez rząd PiS-u ?
Dodano: 11.04.2021 13:31    Przez: Wyborca PiS-u

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.