Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16034) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Weź udział w FOTOBITWIE i zdobądź cenne nagrody – zbliża się Focus nad Wartą!

Materiał promocyjny

Dodano: 11.05.2021 14:31

Fotografowanie to emocje. A udział w FOTOBITWIE tych emocji może dostarczyć o wiele więcej. Zgłosić się może każdy zainteresowany fotografią bez względu na stopień zaawansowania. Zapisz się już dziś. Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy gorąco, szczególnie że na uczestników czekają bardzo cenne nagrody, ciekawe wyzwanie i mnóstwo dobrej zabawy w gronie osób połączonych wspólną pasją.

FOTOBITWA to rodzaj konkursu, podczas którego dostarczone zdjęcia, robione na zadany wcześniej temat, zostają wystawione do porównań podczas emocjonującego finału 29 maja, o g. 19.00. Zdjęcia będą pojawiać się parami a jurorzy będą decydowali, które zdjęcie jest lepsze. Jurorami będą Marek Lapis, Tomasz Kulas oraz publiczność. Do kibicowania zapraszamy kochających fotografię oraz tych, którzy chcą wesprzeć swoich faworytów. Na koniec zwycięzców obsypiemy cennymi nagrodami. Patronat nad Fotobitwą objął Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Wielkopolski.

Wieczór zamknie koncert formacji NIEME KINO, na który zaprasza Prezydent Miasta Konina. Artyści łączą w swojej twórczości muzykę z pogranicza piosenki autorskiej, awangardy i bluesa.

FOTOBITWA jest jednym z wydarzeń 1. Konińskiego Festiwalu Fotograficznego FOCUS NAD WARTĄ. W programie Festiwalu jest również fotospacer, ciekawe wystawy w przestrzeni miasta oraz wystawa Marka Lapisa „Granice barw”, która składa się z kilku części: wielkoformatowe wydruki, wideo, obiekty fotograficzne i sensoryczne.

Organizatorem Festiwalu jest CKiS w Koninie, współorganizatorem – Miasto Konin.

O warunkach uczestnictwa w FOTOBITWIE przeczytacie tutaj: https://www.ckis.konin.pl/kff-focus-nad-warta-fotobitwa/

O Festiwalu tutaj: https://www.ckis.konin.pl/swieto-fotografii-w-koninie/

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis,   fotobitwaNAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.