Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18070) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)Luźna gierka: Dwa trudne testy przed Medykiem na k ... (0)

Wjechał do rowu

Dodano: 7.08.2012 13:15
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w miejscowości Żdżary.

Na wysokości firmy „Europoles” jadący samochodem osobowym mężczyzna stracił panowanie nad autem, zjechał z jezdni i dachował w rowie. Nie wiadomo co było przyczyną kolizji. - Kierowca tłumaczył, że to była reakcja na inny samochód. Na miejscu jednak nikogo innego nie było – informuje Renata Purcel-Kalus, rzecznik konińskiej policji.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.  

Dziękujemy internaucie za zdjęcie. 

  • Wjechał do rowu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadek żdżary,   dachowanie,   wypadek drogowy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

pewnie gonił pielgrzymkę do czestochowy
Dodano: 07.08.2012 13:49    Przez: ~a
avatar Przyczyna jest prosta - krótkie spódniczki
Dodano: 08.08.2012 12:23    Przez: noidupazbita
Oj Renato,RENATO,renato,-no jak mógłbyć jak go nie było.Skoro odjechał to go nie ma,natomiast jakby był to by nie odjechał to chyba logiczne.
Dodano: 07.08.2012 14:45    Przez: ~logik
- Kierowca tłumaczył, że to była reakcja na inny samochód./? a wcale nie prawda. 1 auto prze demna leciał citroen saxo czerwony a chłopaki z renault 19 zielonej o turkowskich rej ***...zaczeli sie wychylac i wyprzedzac od samego tuliszkowa gdy ten przedemna saxo citroen dostrzegł ze renault sie zbliza zaczał cisnac i wyprzedzac to renault ruszyło za nim wyprzedziło mnie , busa i ciezarówke a ze było mu jeszcze mało to zaczał sie brac za wyprzedzanie czerwonego citroena saxo gdzie juz sa podwójne ciągłe i wysepka ze znakami jak juz zauwazył ze jest za pózno ze niezdazy przed wysepka nie miał sie gdzie schowac udał sie na przeciwny pas przy rowie gdzie nadjezdzał prawidłowo jadacy tir z naczepa i wtedy podkrecił koła na rów zrobił salto w powietrzu ze go obróciło w przeciwnym kierunku stało sie to o godz 8;32..i na przyszłosc kozaku mozesz nie miec tyle szczescia co dzis
Dodano: 07.08.2012 18:24    Przez: ~Niech rzadzi sprawied ...
TY SPRAWIEDLIWOSC MOGLES NA MIEJSCU BYC I TO POWIEDZIEC CHYBA ZE ODWAGI BRAKLO a sen sie skonczył HHAHAHAHA
Dodano: 07.08.2012 21:19    Przez: ~jasnowidz
Albo ciebie
Dodano: 07.08.2012 21:54    Przez: ~,.,.,.,
ty kozaku to jak jesteś taki mądry to powiedz mi skąd się znalazły ślady hamowania na prawej stronie i ślady na krawężniku po prawej stronie ?????????? co ???????????
Dodano: 07.08.2012 21:59    Przez: ~kozak
ktos okładnie opisał zdazenie wiec nie wiem czemu ktos jeszcze broni chojraka dobrze ze przezył - i to powinno dac mu do myslenia Jak równierz innym kierowca którzy mysla ze sa na torze wyscigowym ??? nie jedno krotnie widze jak wyprzedzja na tak zwanego trzecieg a nawet czwartego nie patrza na podwujna ciagła nie mysla o tym ze ktos z naprzeciwka nadjezdza bo liczy sie dzis i teraz A DOkad tak pedza??? Pan Bóg jeden wie-? ?? a nawet przez sekunde nie zastanoia sie ze moga kogos z naprzeciwka zabic ze moze ktos nagle wejsc na jezdnie — no ale kogob to obchodzi skoro liczy sie dzis i eraz