Dzisiaj jest sobota 26 września 2020, imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18200) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 14oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koronawirus w Wielkopolsce. Rekordowa liczba zakaż ... (5)Amerykańscy żołnierze z Powidza odwiedzili licheńs ... (3)

Tragedia w Zagórowie

Dodano: 16.08.2013 14:37
Źródło: LM.pl

Słupecka prokuratura bada przyczyny śmierci 15-letniej mieszkanki Zagórowa. Dziewczynę półprzytomną znaleziono na podwórku 21-letniego Kamila K. Zmarła w szpitalu.

Do tragedii doszło w nocy z 12 na 13 sierpnia w Zagórowie. Nastolatka była u 21-latka, z którym spotykała się od około miesiąca. Kiedy nie wróciła o godz. 22 do domu, rodzice rozpoczęli poszukiwania. Znaleźli ją półprzytomną na podwórku 21-latka.

Dziewczyna w ciężkim stanie została przewieziona najpierw do szpitala w Słupcy, a potem w Koninie. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować.

Sekcja zwłok nastolatki nie wskazała bezpośredniej przyczyny śmierci. Wykluczyła natomiast udział osób trzecich. Jak informuje Jan Babiak, prokurator rejonowy w Słupcy, teraz zostały zlecone kolejne badania, które mają wskazać czy dziewczyna zmarła z przyczyn naturalnych, czy też na przykład przez narkotyki.

Wiadomo bowiem, że narkotyki znaleziono na posesji Kamila K. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Po przesłuchaniu jednak 21-latka zwolniono do domu.  

  • Tragedia w Zagórowie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mam pytanie do mamy KamilaPani jako nauczycielka, jak Pani wróci 1 września do szkoły do której uczęszczała Patrycja i będzie Pani dalej uczyć i wychowywać młodzież?Usilnie Pani walczy o niewinność syna za to co zrobił 2 lata temu. Czyż nie uczono nas między innymi w szkołach, że za błędy każdy musi zapłacić?, bo tylko w ten sposób można wynieść jakąś naukę na przyszłość.Gdyby wtedy pozwoliła Pani ponieść konsekwencje swojemu synowi , dziś nie płakaliby przez niego następni rodzice po stracie dziecka. Proszę to przemyśleć i zastanowić się jaki szacunek będzie Pani miała wśród swoich uczniów
Dodano: 17.08.2013 14:37    Przez: ~DD
ten 21-latek, 2 lata temu prowadził samochód po pijanemu i spowodował wypadek w którym zginął jego kolega.
Dodano: 16.08.2013 15:15    Przez: ~maria
Czyli stara prawda sie potwierdza: synkowie i córeczki bogatych rodziców najwięcej zła czynią i uchodzi im to na sucho.
Dodano: 16.08.2013 18:06    Przez: ~członek
Morderca i nic po za tym!!! Nawet jeżeli by jej nic nie zrobił to jej nie pomógł czyli przyczynił się do jej śmierci żeby bronić własną dupe. Jest to zwykły śmieć społeczny i powinien zgnić w więzieniu za to co robi. Zabił 2 osoby, a przynajmniej przyczynił się do ich śmierci . Nie sądzę żeby komu kolwiek z wam udało się przyczynić do czyjeś śmierci. A jemu aż dwóm !
Dodano: 16.08.2013 18:06    Przez: ~ZGW
dokładnie tak bylo jechał czarnym bmw i zabił kogos i z tego wypadku się wyplatał... d
Dodano: 16.08.2013 16:35    Przez: ~asdasdasd

KOMENTARZE

kolejna nie potrzebna smierc, zimo wracaj
Dodano: 16.08.2013 14:42    Przez: ~babas
jak jej nie znasz to po co to piszesz
Dodano: 18.08.2013 17:50    Przez: ~kacper
LM ladnie zarobil na takim newsie i odwiedzaniu strony ;)
Dodano: 18.08.2013 22:50    Przez: ~D71
Naucz się pisać bezbłędnie, dysortografia, zeszyt i ołówek w rękę facet!!!
Dodano: 19.08.2013 12:57    Przez: ~walka z dysfunkcjami
Pięknie jeszcze mu gratulacje złóżcie, co za patologia w polskim prawie. Dopiszcie coś więcej o tym 21-latku, może coś z jego przeszłości
Dodano: 16.08.2013 14:45    Przez: ~arbuz
ten 21-latek, 2 lata temu prowadził samochód po pijanemu i spowodował wypadek w którym zginął jego kolega.
Dodano: 16.08.2013 15:15    Przez: ~maria
A niby skąd to ty to wiesz? Może akurat szykanujesz nie tego człowieka ?
Dodano: 16.08.2013 16:25    Przez: ~durnota
dokładnie tak bylo jechał czarnym bmw i zabił kogos i z tego wypadku się wyplatał... d
Dodano: 16.08.2013 16:35    Przez: ~asdasdasd
to prawda...odpowiada za wypadek w którym zginął jego kolega wiktor... a ta dziewczyna patrycja była jedynaczką, i niestety lubiła sie bawić... w tym równiez zazywała narkotyki...to ją pewnie zgubiło, niech bedzie pezstrogą dla młodziezy
Dodano: 16.08.2013 16:37    Przez: ~m
Faktycznie spowodowal wypadek 25.08.2011 byl nietrzezwy,a w wypadku zginal jego kolega.
Dodano: 16.08.2013 16:46    Przez: ~Mala
ja wiem i to nawet potwierdze co pisze maria bo pochodze z tych stron i było bardzo głośno o tej sprawie
Dodano: 16.08.2013 16:59    Przez: ~JP
Może i lubiła się bawić, ale na pewno nie brała narkotyków!!!Co za bzdury!?
Dodano: 24.08.2013 08:35    Przez: ~XYZ
latwo to sprawdzic, maly tescik wlosa, wlos ludzki potrafi wszysko powiedziec czy brala, a jesli tak to ile i kiedy...
Dodano: 25.08.2013 10:40    Przez: ~sss
Matko święta,co się dzieje na tym świecie :( Tak młoda dziewczyna,tyle życia jeszcze przed sobą miała...kondolencje dla Rodziny dziewczyny..[*]
Dodano: 16.08.2013 14:49    Przez: madziulka86
Ciekawe jakiego zycia. Sam nie chce miec dzieci bo nie chce zeby gnily w tym chorym systemie gdzie czlowiek jest jedynie bateryjka i cale zycie jest wykorzystywany po to aby banda u wladzy miala co zrec. Niby szkoda zycia ale z 2 strony - moze lepiej jej na innym swiecie bedzie.
Dodano: 16.08.2013 14:57    Przez: ~on
Leć w kosmos
Dodano: 24.08.2013 21:44    Przez: ~gagarin
Przecież w Polsce jest bezprawie niewiedzieliście?
Dodano: 16.08.2013 14:58    Przez: ~łajdak
Za mało religii mieli w szkole....
Dodano: 16.08.2013 15:09    Przez: ~katol
a biblia mowi oko za oko zab za zab
Dodano: 23.08.2013 06:07    Przez: ~jakub
na posesji znaleziono narkotyki,ale mimo wszystko chłopak został wypuszczony!!!Smiech na sali normalnie!!!Jak na moje dziewczyna była na haju,mogę się myliś,ale tak myślę..
Dodano: 16.08.2013 15:06    Przez: madziulka86
tak wlasnie dziala nasza policja ze nic nigdy nie znajduja choc i tak znalezli u chlopaka narkotyki to go nie zwalnia z tego ze zostal wypuszczony tylko ze, ma ja na sumieniu jesli jej cos dal ....
Dodano: 16.08.2013 16:09    Przez: ~ona90
Żeby się wypowiadać na jakiś temat, to potrzebna chodź elementarna wiedza. Po zatrzymaniu, nie policja decyduje o zwolnieniu
Dodano: 18.08.2013 15:21    Przez: ~on78
czy oni wspolzyli?
Dodano: 16.08.2013 15:17    Przez: ~wspolzycie
DO: ''ON'' Gdybyś jednak miał dziecko zrozumiał byś o jakim ''ŻYCIU'' piszę..Nie chcesz mieć dzieci Twoja wola i tylko Twoja i trzymaj się tego jak Ci z tym dobrze.
Dodano: 16.08.2013 15:23    Przez: madziulka86
I tak nieszczesliwie upadła ze wbiła sobie nóz prosto w plecy.
Dodano: 16.08.2013 16:21    Przez: ~Miś
miała na imię Patrycja czytajcie uważnie że znaleźli ją u Kamila
Dodano: 16.08.2013 16:22    Przez: ~kaka
A niby gdzie napisano że na imie miala Patrycja ?
Dodano: 16.08.2013 16:26    Przez: ~ciekawski ciekawy
to już facebook jej nie wystarczył w tym wieku ?
Dodano: 16.08.2013 16:27    Przez: ~haha haha
Ten skorwiel powinien dostac dozywocie za zabujstwo i za posiadanie narkotykow!
Dodano: 16.08.2013 16:28    Przez: ~kasienka
ej kasienka, a czy ty w ogóle wiesz co to jest usiłowanie zabójstwa? chciała to brała a jakby nie chciała to by nie brała.
Dodano: 16.08.2013 17:24    Przez: ~prawo i smrodliwość
A Ty jaki mądry Zytttta , widać studiujesz paragrafy od 2 lat na własne potrzeby- zakała Zagórowa
Dodano: 19.08.2013 13:36    Przez: ~memoriał
1 z 23
1234567891011...23>>