Dzisiaj jest niedziela 9 sierpnia 2020, imieniny: Romualda, Romana, Ireny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16746) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 21oC
Jutropogoda
27 / 20oC
Pojutrzepogoda
27 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Oblężona twierdza nie padła. Sokół zremisował z Po ... (0)Pożar trocin przy ul. Marantowskiej. Ciemny dym wi ... (0)

Konin ma nowe logo

Dodano: 19.11.2013 11:22
Źródło: LM.pl

KONin witaj! To od dziś nowy znak promujący miasto.

Zgodnie z zarządzeniem prezydenta Józefa Nowickiego, logo ma być używane podczas uroczystości oraz wydarzeń kulturalnych, sportowych, edukacyjnych, czy rekreacyjnych, których organizatorem, współorganizatorem, albo patronem jest Konin.

Ponadto nowy znak graficzny powinien być wykorzystywany jako element dekoracyjny na upominkach i materiałach promocyjnych miasta oraz w miejskich publikacjach.  

FOT. UM KONIN

  • Konin ma nowe logo

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Właśnie tego pragnęli mieszkańcy konina. Od dziś żyje się nam tu lepiej!
Dodano: 19.11.2013 12:20    Przez: ~Popiełusznik
KONIN not in only out .....destination United Kingdom
Dodano: 19.11.2013 11:30    Przez: ~emigrant koniński
jakieś takie słabe logo nie wiem kto to robi ale słabe, nie lepiej jak by dać logo do wyboru na LM? powiedzmy zrobić konkurs głosy kto wygra ten np dostaje jakąs kwote pienięzną , czy jakąś nagrode rzeczową konkurs do końca roku po nowym roku zwycięzca by został wyłoniony i już ;)
Dodano: 19.11.2013 12:12    Przez: ~Ice

KOMENTARZE

Pfff.Aha,ile to kosztowało i kto wziął?
Dodano: 19.11.2013 11:27    Przez: ~etam
tnij.org/zrebin
Dodano: 19.11.2013 17:48    Przez: ~zrebin
A idzie za tym jakaś strategia? Czy była może konsultowana? Czy nie można było wziąć przykładu z powiatu konińskiego?
Dodano: 19.11.2013 20:24    Przez: ~olek
56.274,40 zł
Dodano: 20.11.2013 10:43    Przez: ~KONin
KONIN not in only out .....destination United Kingdom
Dodano: 19.11.2013 11:30    Przez: ~emigrant koniński
troszke zgapione zPoznania ale daje rade
Dodano: 19.11.2013 11:34    Przez: ~olo
LAMERSKIE LOGO LEPSZE BY PRZEDSZKOLAK ZROBIŁ
Dodano: 19.11.2013 13:24    Przez: ~ZIBI
ciekawe z pomysłem
Dodano: 19.11.2013 11:35    Przez: ~kon
Lepszy byłby koń!
Dodano: 19.11.2013 11:49    Przez: ~qń
Lub coś z konia.
Dodano: 19.11.2013 14:21    Przez: ~Qń
tatar z koniny
Dodano: 19.11.2013 19:43    Przez: ~kuchcik
konia koń...a na czubie napisane konin witaj...(akuku)
Dodano: 20.11.2013 09:49    Przez: ~jdcbjbcds
jakieś takie słabe logo nie wiem kto to robi ale słabe, nie lepiej jak by dać logo do wyboru na LM? powiedzmy zrobić konkurs głosy kto wygra ten np dostaje jakąs kwote pienięzną , czy jakąś nagrode rzeczową konkurs do końca roku po nowym roku zwycięzca by został wyłoniony i już ;)
Dodano: 19.11.2013 12:12    Przez: ~Ice
Po co mamy wygrać my,skoro mogą wygrać ONI.
Dodano: 19.11.2013 18:42    Przez: ~koninianineczki
Właśnie tego pragnęli mieszkańcy konina. Od dziś żyje się nam tu lepiej!
Dodano: 19.11.2013 12:20    Przez: ~Popiełusznik
Chyba zegnaj haha forewer panie wladco
Dodano: 19.11.2013 12:25    Przez: ~20 lat pp czasie
Na fejsie Akcji Konin toczy się ciekawa dyskusja na ten temat.
Dodano: 19.11.2013 12:34    Przez: ~czytałem
W takiej krótkiej informacji dwa błędy interpunkcyjne!!!
Dodano: 19.11.2013 12:34    Przez: ~red.
1 z 4
1234>>