Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21041) SPORT FORUM FIRMY (5459) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
8 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rusza runda wiosenna. W sobotę pierwszy mecz Medyk ... (0)Zabójstwo 10-letniego Adasia to dla śledczych prio ... (1)

Odmienią siebie

Dodano: 30.01.2014 21:58
Źródło: LM.pl

Ponad 520 chętnych i czterech szczęśliwców, którzy zmienią swoje życie. Ruszyła druga edycja „Odmieniamy siebie”.

Trzy miesiące treningów pod okiem fachowców, specjalna dieta i catering dietetyczny, a do tego wizyty w salonie kosmetycznym, praca ze stylistą i profesjonalna sesja zdjęciowa. Na tym nie koniec. Uczestnicy drugiej edycji „Odmieniamy siebie” będą mogli również skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Pierwsza edycja projektu była strzałem w dziesiątkę. Ci, którzy w nim wystartowali odmienili siebie i całe swoje życie. Niektórym udało się schudnąć nawet ponad 20kg, ale co ważniejsze zmienili swój tryb życia i nie skończyli po trzech miesiącach.

Na takie efekty liczą również uczestnicy drugiej edycji: Małgorzata Owczarek, Agnieszka Skieresz, Artur Smelczyński i Marcin Prządka. – Będzie pot i będą łzy, ale też ogromna satysfakcja – zapewniają organizatorzy projektu.

 

  • Odmienią siebie
  • DSC_0119
  • DSC_0074
  • DSC_0080
  • DSC_0084
  • DSC_0089
  • DSC_0097
  • DSC_0102
  • DSC_0104
  • DSC_0107

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Po dzisiejszej gali żałuję, że wysłałam swoje zgłoszenie. W głębi serca wierzysz, że ktoś Ci pomoże, nawet jesli nie Tobie, to komuś, kto tej pomocy na prawdę potrzebuje. Prawda jest taka, że projekt pomoże dwóm osobom. Panią w marynarce i pana doktora stać na to wszystko. No i prawdę mówiąc, nie wyglądali na zaskoczonych. Mam nadzieję, że dwójka pozostałych finalistów, którym z głębi serca gratuluję przejdzie taką metamorfozę o jakiej marzą !
Dodano: 30.01.2014 22:51    Przez: ~uczestniczka
MARCINIE TY NIE MUSISZ SIĘ ODMIENIAĆ SUPER WYGLĄDASZ I ZAWSZE JESTEŚ UŚMIECHNIĘTY — TAK TRZYMAJ I POWODZENIA !!!!
Dodano: 30.01.2014 22:19    Przez: ~WOJTEK D.
Szydera kto Sie dostał Pan Doktorek(którego spokojnie stać na wszystkie te zabiegi i karnety,po drogie on ma tylko mała nadwage),następna pani w marynarce,która wygląda jak by juz była po przemianie,niestety sponsorzy nie pomyśleli o ludziach otyłych,których niestac na te wszystkie zabiegi,tacy ludzie potrzebują bardziej pomocy gdyż mają choroby współtowarzyszace np.nadciśnienie,cukrzyca.
Dodano: 30.01.2014 22:32    Przez: ~przeslalem zgloszenie ...
brak słów.... dajecie nadzieję 526 osobom na rozmowę wybraliście połowę po co? takie mieliście wymogi? mogliście wybrać od razu tą czwórkę czy tam trójkę przecież i tak pewnie od początku wiedzieliście kto przejdzie dalej....na sali były o wiele bardziej potrzebujące osoby.... brak słów normalnie no ale co no jak się nie ma układów to no niestety tak jest....i mieliście się kierować osobami które są na pograniczu kalectwa i różnych chorób no naprawdę ta 3 finalistów są na pograniczu nie ma co cukrzyca goni cukrzyce a nadciśnienie ma jeden większy od drugiego normalnie.....życzę powodzenia za rok :) i tak sobie swoich wybierzecie szkoda tylko czasu na takie sra....w banie :)
Dodano: 31.01.2014 00:44    Przez: ~żałosne
Co za żenada goście robią kasę pod szyldem odchudzania a ludzie myślą że pomagają Koninianom. TO BIZNES I KOMERCHA A NIE...
Dodano: 30.01.2014 22:40    Przez: ~gróby

KOMENTARZE

Mniej żreć i nie trzeba się odmieniać!!!
Dodano: 30.01.2014 22:05    Przez: ~taka prawda
Ale z ciebie prymityw.
Dodano: 30.01.2014 22:27    Przez: ~w
O TO TO i jeszcze następna kadencja rządów PEŁO i złodziei zielonych w samorządach i w Warszawce a każdy obywatel schudnie,ba wyschnie jak trzaska-dla zdrowia oczywiście.
Dodano: 31.01.2014 08:35    Przez: ~chudy od zawsze
MARCINIE TY NIE MUSISZ SIĘ ODMIENIAĆ SUPER WYGLĄDASZ I ZAWSZE JESTEŚ UŚMIECHNIĘTY — TAK TRZYMAJ I POWODZENIA !!!!
Dodano: 30.01.2014 22:19    Przez: ~WOJTEK D.
o nie liczy sie plec wazne sa uczucia
Dodano: 31.01.2014 09:39    Przez: ~ciepełko
Szydera kto Sie dostał Pan Doktorek(którego spokojnie stać na wszystkie te zabiegi i karnety,po drogie on ma tylko mała nadwage),następna pani w marynarce,która wygląda jak by juz była po przemianie,niestety sponsorzy nie pomyśleli o ludziach otyłych,których niestac na te wszystkie zabiegi,tacy ludzie potrzebują bardziej pomocy gdyż mają choroby współtowarzyszace np.nadciśnienie,cukrzyca.
Dodano: 30.01.2014 22:32    Przez: ~przeslalem zgloszenie ...
Który to lekarz ??? , a pozostali też po znajomości ???
Dodano: 31.01.2014 09:22    Przez: ~ciekawy
Szczerze mówiąc na co komu taka szopka? Czy na prawdę ludzie mają taką słabą wolę, że sami nie potrafią się wziąć za siebie? Dietę i ćwiczenia można ułożyć samemu. I jak to mówił Hardocorowy Koksu: nie ma opier*alania się!
Dodano: 31.01.2014 09:53    Przez: ~gościu
Co się czepiasz Pani w marynarce ,każda NORMALNA kobieta szczupła czy gruba jak wychodzi na imprezę to stara się wyglądać ładnie Idzie do fryzjera i ubiera najładniejszą rzecz z szafy .Banda zawistnych zazdrośników.
Dodano: 31.01.2014 17:33    Przez: ~S
Co za żenada goście robią kasę pod szyldem odchudzania a ludzie myślą że pomagają Koninianom. TO BIZNES I KOMERCHA A NIE...
Dodano: 30.01.2014 22:40    Przez: ~gróby
Po dzisiejszej gali żałuję, że wysłałam swoje zgłoszenie. W głębi serca wierzysz, że ktoś Ci pomoże, nawet jesli nie Tobie, to komuś, kto tej pomocy na prawdę potrzebuje. Prawda jest taka, że projekt pomoże dwóm osobom. Panią w marynarce i pana doktora stać na to wszystko. No i prawdę mówiąc, nie wyglądali na zaskoczonych. Mam nadzieję, że dwójka pozostałych finalistów, którym z głębi serca gratuluję przejdzie taką metamorfozę o jakiej marzą !
Dodano: 30.01.2014 22:51    Przez: ~uczestniczka
weź odpowiedzialnośc za swoje słowa i to co piszesz. zaglądałaś im do portfeli? a skad na castingu ludzie mieliby wedzieć ze ciebie stać lub nie stać? i co to ma za znaczenie? to nie jest akcja- pomagamy biednym.
Dodano: 31.01.2014 09:23    Przez: ~jjjjjjjjj
nie dostałaś się i już jadem plujesz? znasz tych ludzi? kim jestes wogole, żeby oceniać wybór jury?
Dodano: 31.01.2014 12:03    Przez: ~ja
nie rozumiem wybory tych dwóch kobiet, przecież one nie mają jakiejś niewiadomo jakiej nadwagi a na tej gali było dużo osób serio z problemami. do tego lekarz ktory moglby sam zaplacic za karnet. inicjatywa spoko ale wybor finalistow zenujacy....... to juz niektorzy z tych nagrod dodatkowych bardziej zaslugiwali na final np. ten gosciu co dostal miesiac silowni! i nieuzasadnienie swoich wyborow tez jest bezsensu, wiadomo ze to ma hajs nabijac ale to niech nie nazywa sie to 'odpowiedzialnoscia spoleczna' jak to organizatorzy mowia o sobie ://///////////
Dodano: 30.01.2014 22:52    Przez: ~nie rozumiem
ale przecież to nie był konkurs na największą nadwagę. Ludzie nie rozumiecie przesłania projektu. W JEdnym wywiadzie jeden z organizatorów mówił ze beda ludzie z roznymi problemami i nie tylko chodzi o odchudzanie wiec moze poczekajmy az uzasadnia swoj wybor. moim zdanie akcja rewelacyjna. malo jest osob ktore chca cos zrobic dla konina. nie przejmujcie sie tymi komentarzami bo naprawde jestescie spoko a osoby ktore nie zostly wybrane w ten sposob daja upust swojej frustracji
Dodano: 31.01.2014 13:31    Przez: ~Y
Obserwujac dzisiejsza Galę nasuwaja sie spostrzezenia mianowicie najwieksza przemiana przydalaby sie organizatorom panu Swidrowi , Anecie itp pseudo jurorom. Piekny pokaz zumby w wykonaniu przypasionych kobietek z duzymi brzuszkami... Ludzie promujacy zdrowy tryb zycia sami potrzebuja przemiany. Wybor czworki finalowej zenujacy dwie osoby nie powinny znalezc sie w finale.
Dodano: 30.01.2014 23:33    Przez: ~arnold
Wstaw może swoje zdjęcie i zobaczymy jak tam z Twoim brzuchem?
Dodano: 02.02.2014 09:19    Przez: ~akacja
Jacy sponsorzy oni zwyczajnie chca nabic sobie kabze a wy gluptasy ludzicie sie jakimis przemianami. Zejdzcie na ziemie !!!!!!!
Dodano: 30.01.2014 23:36    Przez: ~golarz filip
Wlasciciel tej strefy potrzebuje przemiany wyglada jak hipopotam!!!!!
Dodano: 30.01.2014 23:37    Przez: ~sonia
Szczególnie mile widziana dyspozycyjność..........z panem doktorem strzał w dziesiątke buhahahaha żenada