Dzisiaj jest wtorek 19 listopada 2019, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20312) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 10oC
Pojutrzepogoda
10 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To była najsłabsza runda Sokoła Kleczew od czasu a ... (0)Aplikacja „Zgłoś rower” to informowanie o znalezie ... (2)

W parku bez zmian

Dodano: 11.03.2014 13:20
Źródło: LM.pl

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Koninie nadal będzie opiekować się parkiem im. F. Chopina i mini zoo w starej części miasta.

Pod koniec stycznia koniński magistrat ogłosił przetarg na pielęgnację i porządkowanie zieleni w parku oraz na prowadzenie mini zoo. W przedmiocie zadania znalazło się m.in. utrzymywanie urządzeń parkowych i amfiteatru, uzupełnianie urządzeń zabawowych, ławek i koszy na śmieci, a ponadto systematyczna pielęgnacja rabat kwiatowych, drzew i krzewów.

Jak wynika z publikacji w Biuletynie Informacji Publicznej, PGKiM jako jedyne złożyło ofertę na administrowanie parkiem. Opiewające na blisko 633 tys. zł zadanie, konińskie PGKiM będzie prowadzić do końca marca 2015 roku. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Na wszystko przetargi. Niby to miało zapobiec korupcji, chronić konkurencję, ale jak powszechnie wiadomo system nie działa, a w takich przypadkach jak ten jest dodatkowo szkodliwy. Brak stabilizacji i doraźność raczej nie motywuje do solidnej pracy, bo za rok kolejny przetarg i być może kto inny będzie administratorem parku. Na takie zadania jak administrowanie obiektami użyteczności publicznej powinno się zawierać kontrakty długoterminowe, a tak to mamy wieczną tymczasowość i prowizorkę.
Dodano: 11.03.2014 15:35    Przez: ~ceres
Przepraszam ze tu ale chcę POrozmawiać z Nowakiem (POst niżej )i nie wiem jak to zrobić,może mi ktoś POdPOwie?Wygląda mi to na rozmowę dziada z obrazy a do dziada ani razu.
Dodano: 11.03.2014 17:58    Przez: ~dyskutant
Jedyne miejse w Koninie warte odwiedzenia
Dodano: 11.03.2014 21:09    Przez: ~koko
a dlaczego więźniowie nie mogą sprzątać tego obiektu w ramach prac wykonywanych podczas odsiadki ???
Dodano: 12.03.2014 10:07    Przez: ~paranoja

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.