Dzisiaj jest wtorek 1 grudnia 2020, imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17024) SPORT FORUM FIRMY (5546) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
-1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (0)Stabilny jak Sokół. Runda jesienna niemal taka sam ... (0)

Uciekał przed policją

Dodano: 24.03.2014 10:41
Źródło: LM.pl

Pijany 17-latek uciekał przed policjantami. Pościg ulicami Konina zakończył się uszkodzeniem radiowozu.

Mundurowi z konińskiej drogówki na ul. Aleje 1 Maja próbowali zatrzymać do rutynowej kontroli 17-letniego mieszkańca gm. Kazimierz Biskupi. Chłopak jadący fiatem multipla zaczął uciekać. Za wiaduktem Briańskim skręcił w ul. Chopina. Tam na parkingu porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo. Policjanci ruszyli za nim. Nastolatek nie zabezpieczył auta, które sturlało się wprost na radiowóz. - Samochód ma uszkodzony błotnik i drzwi – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Funkcjonariuszom udało się dogonić 17-latka. Okazało się, że jechał on bez prawa jazdy i na dodatek był pijany. Badanie wykazało u niego 1,99 promila alkoholu w organizmie.

Nastolatkowi grozi do 2 lat więzienia. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pościg,   pijany kierowca,   radiowóz,   ucieczka kierowcy,   policja Konin



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

mam nadzieję, że pokazali mu co to stresowe wychowanie
Dodano: 24.03.2014 11:04    Przez: ~red
Pisownia na poziomie przedszkola:) No to ładnie musiało to wygądać jak Multipla sie sturlała :) może słowo stoczyła mocno dotyczyło nie tylko tego zdarzenia ale i poziomu tego portali i ludzi w nim pracujących !!!
Dodano: 24.03.2014 11:54    Przez: ~wolf
Za dużo sie nagrał w GTA. Gówniarz mógł kogoś zabić napruty za kółkiem i na dodatek nie umiejący jeszcze jeździć! Osadzić oszołoma w lochu!
Dodano: 24.03.2014 11:23    Przez: ~osadzić w lochu
Grozi mu do 2 lat- ale tak naprawdę ciekawe czy będzie siedział, Tak samo jak napastnicy ,rabusie też im grozi........ , biorą adwokatów albo pierwsze wydarzenie i co ? Niech przestępcy ponoszą naprawdę karę to wówczas im się wszystkiego odechce. Jeżeli lekceważą policję to co tu mówić o nas cywilach czy o starszych ludziach.
Dodano: 24.03.2014 11:06    Przez: ~..................... ...
i znowu wstrętny pasożyt społeczny.Karać takich łotrów zawsze surowo
Dodano: 24.03.2014 11:27    Przez: ~Monika

KOMENTARZE

wina tuska
Dodano: 24.03.2014 10:45    Przez: ~prawda
idzie hipis z długimi włosamiskręcił z Kruczej idzie Alejamia ty noś noś noś długie włosy jak myidzie żołnierz z długimi włosamiWSW go goni Alejamia ty noś noś noś długie włosy jak mybo najlepszy sposób na kobietęzrobić sobie z włosów bransoletęa więc noś noś bracie długie włosy jak myznów cię rodzina z domu wyganiaznowu cię fryzjer z nożycami ganiaa ty noś noś noś długie włosy jak my
Dodano: 24.03.2014 19:45    Przez: ~kuhasz
mam nadzieję, że pokazali mu co to stresowe wychowanie
Dodano: 24.03.2014 11:04    Przez: ~red
Grozi mu do 2 lat- ale tak naprawdę ciekawe czy będzie siedział, Tak samo jak napastnicy ,rabusie też im grozi........ , biorą adwokatów albo pierwsze wydarzenie i co ? Niech przestępcy ponoszą naprawdę karę to wówczas im się wszystkiego odechce. Jeżeli lekceważą policję to co tu mówić o nas cywilach czy o starszych ludziach.
Dodano: 24.03.2014 11:06    Przez: ~..................... ...
Za dużo sie nagrał w GTA. Gówniarz mógł kogoś zabić napruty za kółkiem i na dodatek nie umiejący jeszcze jeździć! Osadzić oszołoma w lochu!
Dodano: 24.03.2014 11:23    Przez: ~osadzić w lochu
Za jazdę po pijanemu rzeczywiście do lochu, ale ta druga twoja uwaga może być nieprawdziwa. To że nie ma prawa jazdy nie znaczy, że nie umie jeździć. Znam kilku takich co prawo jazdy mają, ale bałbym się wsiąść z nimi do samochodu, jeśli oni mieliby prowadzić.
Dodano: 24.03.2014 14:33    Przez: ~ceres
Kłania sie wychowanie - rodzice zapracowani pewnie i nie mają czasu wychowywać dzieciaka - wina rządu.
Dodano: 24.03.2014 11:27    Przez: ~taka prawda
i znowu wstrętny pasożyt społeczny.Karać takich łotrów zawsze surowo
Dodano: 24.03.2014 11:27    Przez: ~Monika
Je*ana Multipla zawsze zawodzi ręczny..
Dodano: 24.03.2014 11:30    Przez: ~BlackCool
"Nastolatkowi grozi do 2 lat więzienia. " chory kraj i chore przepisy
Dodano: 24.03.2014 11:33    Przez: ~chory
Sturlało się ?????
Dodano: 24.03.2014 11:41    Przez: ~anna
Hahaha też mnie to rozbawiło :) Stylistyka pisowni poziom hard :)
Dodano: 24.03.2014 14:23    Przez: ~olo
Pisownia na poziomie przedszkola:) No to ładnie musiało to wygądać jak Multipla sie sturlała :) może słowo stoczyła mocno dotyczyło nie tylko tego zdarzenia ale i poziomu tego portali i ludzi w nim pracujących !!!
Dodano: 24.03.2014 11:54    Przez: ~wolf
1 z 6
123456>>