Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17121) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -13oC
Jutropogoda
-12 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Pochód z willą w tle

Dodano: 1.05.2014 14:06
Źródło: LM.pl

Pierwszomajowy pochód tradycyjnie przeszedł główną ulicą Konina. Uroczystości nie zakłóciła prowokacja posła „Twojego Ruchu”.

Jak co roku przedstawiciele konińskiej lewicy, związków zawodowych oraz mieszkańcy miasta spotkali się przed hotelem „Konin”. Stamtąd prowadzeni przez mażoretki i orkiestrę dętą PAK KWB „Konin” przemaszerowali przed halę „Rondo”. Do pochodu w dość nietypowy sposób dołączył poseł Jacek Kwiatkowski. Jechał on za maszerującymi samochodem z lawetą i wymalowanym hasłem „SLD płaci za willę 49 zł. Czy to jest uczciwe?”. – Chciałem zwrócić uwagę mieszkańców Konina na to co robi SLD – mówi Jacek Kwiatkowski.

Na mieszkańcach jednak poselska akcja nie zrobiła większego wrażenia. Uczestnicy pierwszomajowego wiecu również nie zwrócili uwagi na demonstrację. Przemowy przedstawicieli lewicy i związków zawodowych dotyczyły sytuacji w konińskiej kopalni oraz ubożenia społeczeństwa po wejściu Polski do Unii Europejskiej. 

  • Pochód z willą w tle
  • DSC_0383
  • DSC_0305
  • DSC_0307
  • DSC_0310
  • DSC_0311
  • DSC_0313
  • DSC_0315
  • DSC_0316
  • DSC_0318
  • DSC_0320
  • DSC_0322
  • DSC_0323
  • DSC_0324
  • DSC_0326
  • DSC_0327
  • DSC_0328
  • DSC_0329
  • DSC_0333
  • DSC_0335
  • DSC_0339
  • DSC_0341
  • DSC_0343
  • DSC_0344
  • DSC_0347
  • DSC_0349
  • DSC_0350
  • DSC_0351
  • DSC_0353
  • DSC_0355
  • DSC_0358
  • DSC_0360
  • DSC_0364
  • DSC_0370
  • DSC_0373
  • DSC_0376
  • DSC_0377
  • DSC_0378
  • DSC_0382

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jakie to dziwne - w pochodzie idą głównie ludzie, których miesięczne zarobki przekraczają 10 000 PLN - to ma być lewica, dbająca o interes biednych? Zaznaczam: nie jestem od Palikota
Dodano: 1.05.2014 16:20    Przez: ~Kawiorowa lewica
Myślałem, że Kwiatkowski wiezie reklamę dopalaczy
Dodano: 1.05.2014 14:21    Przez: ~olo
szkoda że to święto dotyczy tych co mają pracę a co z tymi co chcą pracować a pracy niema BO W NASZYM MIEŚCIE ZAKŁADY PADAJĄ JEDEN PO DRUGIM TO JEST WINA RZĄDZĄCYCH KTÓRZY TYLKO POTRAFIĄ OBIECYWAĆ PRZED WYBORAMI — A CO DO P KWIATKOWSKIEGO SZKODA SOBIE NIM ZAWRACAĆ GŁOWY WSZYSTKIEGO PRÓBUJE BY ZOSTAĆ ZAUWAŻONY I WYBRANY !!!!!
Dodano: 1.05.2014 14:56    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Grono starych komunistów, na szczęście coraz ich mniej. Pamiętam jak mnie w szkole gonili na pochód. I zadziwiająco dużo urzędników z UM i starostwa
Dodano: 1.05.2014 16:28    Przez: ~reda
KOBRZYCKI ZMIEŃ AVATAR ANALFABETO!!!
Dodano: 1.05.2014 14:57    Przez: ~młody

KOMENTARZE

Kwiatkowski jest boski!
Dodano: 01.05.2014 14:13    Przez: ~usmiany
niedługo znów sim locki bedzie sciagał!!!
Dodano: 01.05.2014 14:56    Przez: ~jarek
KOBRZYCKI ZMIEŃ AVATAR ANALFABETO!!!
Dodano: 01.05.2014 14:57    Przez: ~młody
Ściągnij sobie sim locka z rozumu.
Dodano: 01.05.2014 15:53    Przez: ~Robo
Jakie to dziwne - w pochodzie idą głównie ludzie, których miesięczne zarobki przekraczają 10 000 PLN - to ma być lewica, dbająca o interes biednych? Zaznaczam: nie jestem od Palikota
Dodano: 01.05.2014 16:20    Przez: ~Kawiorowa lewica
NIE WIDAĆ SB-eków CO ZA NASZE PIENIĄDZE SIEDZĄ JESZCZE NA STOŁKACH W POLICJI I STRAŻY MIEJSKIEJ W KONINIE I KOLE!!!
Dodano: 01.05.2014 17:08    Przez: ~marek
Przecież to gęba debi.la do n-tej potęgi.
Dodano: 01.05.2014 17:44    Przez: ~rechot
KOBRZYCKI ŻAL MI CIEBIE!!!
Dodano: 01.05.2014 17:47    Przez: ~Jan
Dla złodzieja narkomana czy otumanionego ciemnego byka krecenie lodów przez partie jet plusem uczciwość to dla komuchów i POstkomuchow to farsa
Dodano: 01.05.2014 17:50    Przez: ~Mirek
No ale jak ty reprezentujesz tych co pozostaną po przewietrzeniu Polski to młodzi na drugi dzień po wyborach spakują się i pojadą do raichu a starsi którzy zostaną, po kilku miesiącach, będą głośno modlić się za dobroć Stalina albo nawoływać "komuno wróć"
Dodano: 01.05.2014 18:17    Przez: ~......
Nie żałujcie Kobrzyckiego przecież to przechrzta. Zobaczcie jakie piękne logo sobie sprawił. Gdzie masz poprzednie, było ci z nim do twarzy.Jaka twarz takie logo, a w głowie siano
Dodano: 01.05.2014 18:39    Przez: ~małolat
Kobrzycki! Wydaje mi się że nie udało Ci się w życiu .Gdzie byłeś jak rozliczano tych co wzięli kasę z Niemiec albo z KGB .pewnie myślałeś o zaspokojeniu swoich potrzeb.No to teraz Im przypominasz ,że zapomnieli o Tobie..
Dodano: 01.05.2014 18:41    Przez: ~O !
bo to biurwy nie robotnicy.Zobaczyli ze konie kuja i tez kopytka nadstawiaja
Dodano: 01.05.2014 18:54    Przez: ~belzebub
im nie ufam ale tobie kobrzysiu jeszcze bardziej nie
Dodano: 01.05.2014 18:55    Przez: ~ksiadz
Kwiatkowski jest boski,ale ma w swoim otoczeniu judasza(j.m).
Dodano: 01.05.2014 20:32    Przez: ~ela
ROBO TY CIEPŁY JESTEŚ KOCHANKA KWIATKA? ŚCIĄGAŁ SIM LOCKI I DALEJ BĘDZIE TO ROBIŁ!!!
Dodano: 01.05.2014 20:33    Przez: ~ZATORZE
Z zażenowaniem muszę powiedzieć , że największym ''.........'' w naszym mieście jest ktoś, kto ukrywa się pod polako-podobnym nazwiskiem ''KOBRZYCKI''. Chorobliwe myśli, wulgarny słowotok.Wstyd z kimś takim polemizować Do właściciela tego portalu pewnie jeszcze nie dotarła wykładnia prawna zgodnie z którą redakcja dopuszczając do obrażania i pomawiania innych ponosi za to odpowiedzialność. No niestety do Konina wiele idei dociera ze sporym opóżnieniem.
Dodano: 01.05.2014 20:49    Przez: ~Alfred Michalczyk
Jak to jest możliwe, że pan Nowicki protestuje przeciwko nieudolności prezydenta Nowickiego?
Dodano: 02.05.2014 08:43    Przez: ~koluś
To co, może PIS wolisz? Taki cudowny?
Dodano: 02.05.2014 09:06    Przez: ~antypis
Zawiść zazdrość zamiast starać się mieć więcej, za bogaty ten co bogatszy ode mnie. Tylko narzekają i narzekają!!
Dodano: 03.05.2014 14:38    Przez: ~do roboty
zawsze sie ktos trafi kto pomyli bialo-czerwona flage z niebieska w zółte gwiazdki
Dodano: 01.05.2014 14:15    Przez: ~realll
1 maja 2004 - wstąpienie Polski do Unii Europejskiej.
Dodano: 01.05.2014 15:19    Przez: ~zyx
TR powinien współpracować z SLD a nie się kłócić...
Dodano: 01.05.2014 14:17    Przez: Beata
Myślałem, że Kwiatkowski wiezie reklamę dopalaczy
Dodano: 01.05.2014 14:21    Przez: ~olo
Widać myślenie nie jest twoją mocną stroną
Dodano: 01.05.2014 15:52    Przez: ~HAHA
Wio czerwona hołoto,dinozaury na wymarciu,wio.
Dodano: 01.05.2014 17:34    Przez: ~tfffuuu
Jarek,judaszu to twój poseł.Trochę umiaru w krytyce.
Dodano: 01.05.2014 21:24    Przez: ~monika
szkoda że to święto dotyczy tych co mają pracę a co z tymi co chcą pracować a pracy niema BO W NASZYM MIEŚCIE ZAKŁADY PADAJĄ JEDEN PO DRUGIM TO JEST WINA RZĄDZĄCYCH KTÓRZY TYLKO POTRAFIĄ OBIECYWAĆ PRZED WYBORAMI — A CO DO P KWIATKOWSKIEGO SZKODA SOBIE NIM ZAWRACAĆ GŁOWY WSZYSTKIEGO PRÓBUJE BY ZOSTAĆ ZAUWAŻONY I WYBRANY !!!!!
Dodano: 01.05.2014 14:56    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Stefan,zostaw Kwiatkowskiego.On już przepadł.Teraz "cacy" .To jest dopiero przekręt.Kwiatkowski mu do pięt nie sięga.Zrób eksperyment.Zobaczysz.Wszystkie komentarze nieprzychylne Kwiatkowskiemu.Napisz coś .Znika, nim się na portalu pojawi.Zagrożeniem nie jest kwiatek ,no chyba,że ty ramię w ramię .
Dodano: 01.05.2014 20:00    Przez: ~marta
no wszystko było by fajnie gdyby nie fakt, iż zebrani to głównie emeryci a nie aktywni pracownicy.
Dodano: 01.05.2014 15:47    Przez: ~niech się święci 3 ...
Pozdrawiam uczestników pochodu
Dodano: 01.05.2014 15:52    Przez: ~Ryś
pozostalosci poprzedniego ............
Dodano: 01.05.2014 16:12    Przez: ~fe fe
Komuch na zdj.10 ma na czole pozostałość po Środzie Popielcowej?
Dodano: 01.05.2014 17:38    Przez: ~???
Nie, to gołąbek pokoju przeleciał nad pochodem, ale się przestraszył, że zrobią z niego rosół wyborczy i trochę popuścił.
Dodano: 01.05.2014 23:15    Przez: ~ornitolog
Chyba wypisze córkę z gimnazjum nr 2...OBCIACH