Dzisiaj jest poniedziałek 14 października 2019, imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18708) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 14oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)Seniorska koszykówka wróciła. Wysoka porażka MKS M ... (0)

Piesi z mandatami

Dodano: 30.05.2014 13:45
Źródło: LM.pl

Piesi nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego. Taki jest wniosek z akcji konińskiej drogówki.

Kilkudziesięciu mundurowych patrolowało wczoraj główne ulice Konina oraz Kazimierz Biskupi. Wszystko w ramach akcji poprawy bezpieczeństwa „niechronionych uczestników ruchu drogowego”. Tylko tego jednego dnia policjanci zatrzymali 132 pieszych, a 125 ukarali mandatami. - Piętnastu z nich nie stosowało się do sygnalizacji świetlnej, a 117 przechodziło przez jezdnię w miejscu niedozwolonym – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Funkcjonariusze wypisali też mandat jednemu rowerzyście, a dwóch kierowców ukarano za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a kto się zajmie "pracodawcą" co oszukuje pracowników jak ten łobuz z Kraśnicy ???!!!
Dodano: 30.05.2014 14:22    Przez: ~Renata
Nie ma się kto zająć złodziejami, bo złodziej da w mordę, skopie, albo może i wyjmie jakiegoś gnata i łeb odstrzeli. A biedny przechodzień trzęsie porami i można pokazać "kto tu rządzi".
Dodano: 30.05.2014 14:52    Przez: ~Oto cała prawda
a złodziejami i chamstwem pijackim nie ma się kto zająć
Dodano: 30.05.2014 13:57    Przez: ~pieszy pasażer
A KOLEGĄ PO FACHU TEŻ WYSTAWIALIŚCIE ?? NIEKTÓRZY CHODZĄ JAK BEZPAŃSKIE P..
Dodano: 30.05.2014 19:30    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
kierowcy nie dają się łupić , to się za pieszych wzieli
Dodano: 30.05.2014 15:31    Przez: ~rudy101

KOMENTARZE

a złodziejami i chamstwem pijackim nie ma się kto zająć
Dodano: 30.05.2014 13:57    Przez: ~pieszy pasażer
Nie ma się kto zająć złodziejami, bo złodziej da w mordę, skopie, albo może i wyjmie jakiegoś gnata i łeb odstrzeli. A biedny przechodzień trzęsie porami i można pokazać "kto tu rządzi".
Dodano: 30.05.2014 14:52    Przez: ~Oto cała prawda
Brakło wam chłopcy na gorzałkę?Czy z nakazu rudego tyfuska zciągacie ile się da i z kogo się da?
Dodano: 30.05.2014 16:18    Przez: ~Q
a kto się zajmie "pracodawcą" co oszukuje pracowników jak ten łobuz z Kraśnicy ???!!!
Dodano: 30.05.2014 14:22    Przez: ~Renata
czyzby firma DELTA Z KRASNICY???
Dodano: 30.05.2014 19:37    Przez: Beata
kolego nikt bo to komuch ze służby mundurowej i tyle!!!!
Dodano: 30.05.2014 20:32    Przez: ~ha
To kpiny
Dodano: 30.05.2014 14:23    Przez: ~uźąń
jp armia!!!!!!!!
Dodano: 30.05.2014 14:41    Przez: ~anonim
Koniec maja a wy tak malo mandatow wypisaliscie ! Biegiem na ulice i nie wracac mi tu z pustymi bloczkami mandatowymi.Oj nie,my tylko dbamy o bezpieczenstwo mieszkancow ble ble ble ble ble........
Dodano: 30.05.2014 14:43    Przez: ~wera
nie biegiem bo dwa baranki 29.05.2014 r w punto nieoznakowanym przy torowej - przejazd kolejowy - sie schowali i tylko ludzi do okna wołali!!! Panie Jankowski na doszkolenie do Jarocina!!!
Dodano: 30.05.2014 20:34    Przez: ~marek
tez mi nowosc odkryli! długo mysleliscie nad tymi pieszymi! sorry taki klimat!
Dodano: 30.05.2014 14:44    Przez: ~psp
kierowcy nie dają się łupić , to się za pieszych wzieli