Dzisiaj jest niedziela 9 maja 2021, imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17126) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezes Górnika po ciężkim COVID-19. Potrzebne środ ...Żychlin. Nowy wóz strażacki dla jednostki OSP i me ... (3)

Marley pod chmurką

Dodano: 11.07.2014 22:51
Źródło: LM.pl

Bob Marley był bohaterem pierwszego wakacyjnego "Kina pod gwiazdami". Tegoroczne plenerowe seanse będą związane ze znanymi muzykami.

Koninianie już przyzwyczaili się, że latem mogą liczyć na kino pod chmurką. W tym roku Koniński Dom Kultury postawił na gwiazdy estrady. Pierwszym dokumentem, który na górce przy skwerze obejrzeli mieszkańcy to "Marley". Film opowiada historię życia i kariery legendy reggae. 

Kolejny film w plenerze już 25 lipca o godz. 22. Tym razem będzie to dokument o zespole "The Doors". W sierpniu na skwerze będzie można zobaczyć "Rolling Stones. W blasku świateł" ( 22 sierpnia o godz. 21.30) i "Berlin. Lou Reed" ( 29 sierpnia o godz. 21.30). Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. 

  • Marley pod chmurką
  • Marley pod chmurką
  • Marley pod chmurką
  • Marley pod chmurką
  • Marley pod chmurką

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kiepsko z frekwencją, a sam pomysł jest naprawdę fajny! Przydałoby się żeby władze miasta skupiły się na promocji takich wydarzeń, mam nadzieję, że następny seans przyciągnie większą publiczność ;)
Dodano: 11.07.2014 23:31    Przez: ~Jimmy

KOMENTARZE

jaki harley? xD
Dodano: 11.07.2014 23:26    Przez: ~Koninianin
Kiepsko z frekwencją, a sam pomysł jest naprawdę fajny! Przydałoby się żeby władze miasta skupiły się na promocji takich wydarzeń, mam nadzieję, że następny seans przyciągnie większą publiczność ;)
Dodano: 11.07.2014 23:31    Przez: ~Jimmy
Jeśli ludzie bardziej interesowaliby się wydarzeniami kulturalnymi w naszym mieście to frekwencja byłaby z pewnością spora, blisko tydzień wcześniej było zamieszczone ogłoszenie, tematyka opisana i jakoś nikt tego nie zauważył... a na dni Ślesina , każdy jechał i ciekawe skąd wiedział.Było super, tylko osoby, które paliły na widowni psuły klimat wydarzenia.Brawo oby takich atrakcji więcej!:)
Dodano: 12.07.2014 10:43    Przez: ~okno
Moim zdaniem jak na Konin frekwencja zadowalająca. Za kiepsko jak dla Ciebie? To czemu nie przyszedłeś? ;)
Dodano: 12.07.2014 12:43    Przez: ~asd
Gdyby jakiś horror to sam bym się wybrał
Dodano: 12.07.2014 22:03    Przez: ~sd
Oczywiście, że byłem ;)
Dodano: 14.07.2014 08:53    Przez: ~Jimmy
Pomysł rewelacyjny do tego stopnia, że u siebie od kilku lat prywatnie organizuję tego typu wydarzenia dla znajomych. :) Projektory i ekrany do projekcji tylnej są dziś dostępne jak nigdy wcześniej. Cena przyzwoitego zestawu przy odrobinie szczęścia nie przekroczy 5000zł. Do tego głośnik bluetooth i robi się naprawdę interesująco. Czas "rozłożenia" i "uszykowania" takiego zestawu to około kwadrans.
Dodano: 12.07.2014 08:11    Przez: ~InterlokutorWWa
wiecej takich inicjatyw :-)
Dodano: 12.07.2014 08:38    Przez: ~konin
Byłem. Naprawdę super! Szkoda, że tak żadko.
Dodano: 12.07.2014 09:11    Przez: ~Mateusz
Może ludzi by było więcej . ale ktoś o tym wogóle słyszał ? zawsze piszą po fakcie na tym lm . A nie przed .Taki fakt :-)
Dodano: 12.07.2014 09:26    Przez: ~jan
Pisali na LM, ale to za mało. Wbrew pozorom nie wszyscy na co dzień używają internetu, jakieś plakaty, wzmianki w prasie lokalnej, w radiu, być może frekwencja byłaby większa.
Dodano: 12.07.2014 10:00    Przez: ~ozon
Było w przeglądzie i na słupach