Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19293) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)

Śmierć na drodze

Dodano: 14.10.2014 10:53
Źródło: LM.pl

Tragedia w miejscowości Wysokie, gm. Kramsk. Zginął potrącony przez samochód 47-letni pieszy.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 18.30. Jadący mitsubishi carisma 21-latek na oświetlonym odcinku drogi wyprzedzał samochód osobowy. Podczas wykonywania manewru potrącił idącego poboczem 47-letniego mieszkańca gm. Kramsk. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Kierowca mitsubishi był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy szedł prawidłowo. Był jednak niewidoczny dla kierowców.

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają przyczyny i okoliczności tragedii. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Młody kierowca którego większość tu atakuje wracał z pogrzebu ojca swojej dziewczyny. ta rodzina wiele przeżyła w ostatnim czasie i z pewnością nie cieszy się z tego co się stało.Przecież nie zrobił tego celowo. Myślicie że fakt iż jadąc autem odebrał komuś życie nie dołożył mu kolejnego ciężaru?
Dodano: 14.10.2014 12:39    Przez: ~ona 33
Akurat ten odcinek drogi nie jest oświetlony!!!
Dodano: 14.10.2014 11:09    Przez: ~mieszkanka
w takich sytuacjach gdy jest wypadek smiertelny powinno być zablokowane dodawanie komentarzy !!!!!!!!! nawet nie wiecie jak to wpływa na rodzine osób poszkodowanych jak i na sprawców. A JAK JUZ MACIE PISAĆ JAKIES DURNE KOMENTARZE TO WALNIJCIE SIĘ W TEN GLUPI PUSTY ŁEB!!! NIE WAM OCENIAĆ INNYCH!!! NIKT NIE JEST ŚWIĘTY I NAJGORSZE UCZYNNKI I RZECZY WIDZI SIĘ U INNYCH A NIGDY NIE U SIEBIE, MOZE NAPISZECIE SAMI O SOBIE GAMONIE A NIE O KIMŚ !!!!!!
Dodano: 14.10.2014 14:04    Przez: ~wkurzona
Nie wiecie co się dokładnie stało a oceniacie go. Pieszy nie był oświetlony i nie było go widać. 2 ważna informacja której nie wiecie to ten pieszy był pijany. Każdy z kramska wam powie że już o godz 14 ledwo na nogach stał. Każdemu kto jechał tą drogą wtedy mogło się to przytrafić,nie ważne czy miał prawo jazdy rok czy nawet 20 lat. Znam go i jeździł ostrożnie więc nie gadajcie głupot...
Dodano: 14.10.2014 12:36    Przez: ~kolega
Jak zwykle oceniacie sytuacje nawet nie wiedząc co tak na prawdę się wydarzyło. Wypowiadają się ci którzy najmniej wiedzą o tym wydarzeniu i słyszeli tylko o tym wydarzeniu typu plotki. Nie osądzajcie chłopaka o którym nic nie wiecie a już stwierdzacie fakt ze jest piratem drogowym. Ludzie weźcie się w końcu ogarnijcie i przestańcie wtrącać się w tą sytuacje, nie byliście tam więc nie wiadomo co tak na prawdę się wydarzyło!!!!
Dodano: 14.10.2014 12:33    Przez: ~mieszkaniec

KOMENTARZE

Akurat ten odcinek drogi nie jest oświetlony!!!
Dodano: 14.10.2014 11:09    Przez: ~mieszkanka
Przejeżdżałem tamtędy kiedy trwała "akcja ratownicza". Nie dość, że ten odcinek jest nie oświetlony to jeszcze wczoraj była wyjątkowa słaba widoczność, nawet jak na tę porę dnia. Nie chcę oceniać decyzji podjętej przez sprawcę wypadku, aczkolwiek nigdy nie podejmuję manewru wyprzedzania w takich warunkach, ponieważ zawsze muszę liczyć się z tym, że ktoś może poruszać się poboczem.
Dodano: 14.10.2014 13:44    Przez: ~aaaa
Przyczyny są dwie: pieszy był nie oświetlony(nie widoczny) albo kierowca jechał za szybko(nie ostrożnie).
Dodano: 14.10.2014 11:21    Przez: ~Beata
Wg KD ten co wyprzedzał jest winien. Kierowca który nie widzi co ma przed sobą powinien zwolnić i zaprzestać wyprzedzania. Jak kierowca nie widzi co ma przed sobą to musi sie zatrzymać. Po omacku sie nie jedzie.
Dodano: 14.10.2014 21:31    Przez: ~szofer
Często bywam w Kramsku to muszę powiedzieć, że tam nie ma młodego kierowcy, który ruszałby inaczej jak z piskiem opon, choć wkoło pełno ludzi, zbliżając się do Kramska mimo ograniczeń prędkości notorycznie jestem wyprzedzany na przejściach, podwójnej ciągłej i koło szkół. Wszyscy tam jeżdżą jak szaleni, parkują niechlujnie, są agresywni. Widuję też systematycznie "motocyklistów" odstawiających popisy, jeżdżących na jednym kole i mających wszystkich w poważaniu. Biorąc pod uwagę miejscowości o podobnej wielkości, co Kramsk w okolicy to chyba tam właśnie jest najniebezpieczniej.
Dodano: 14.10.2014 11:23    Przez: ~Ulrich von Jungingen
Jestem codziennie w kramsku i nie zauważyłem tego co napisałeśchyba trzeba by było cie skierować na jakieś badania bo jak pewnie wielu to potwierdzi masz kłopoty ze wzrokiem, ludzie ogarnijcie sie i nie pierdolcie takich farmazonów jak nie znacie faktów...
Dodano: 14.10.2014 11:48    Przez: ~kramsk
Strasznie, szkoda człowieka, taki smarkacz, odebrał mu życie.
Dodano: 14.10.2014 11:51    Przez: ~Gabis
Wczoraj jechałem samochodem jak zwykle powoli i ostrożnie. Wieczór był wyjątkowo ciemny. Piesi nie byli wcale widoczni. Hamowałem ostro dwa razy: pasy przy rondzie Kaczyńskich i pasy w na przystanku między Międzylesiem a Posadą. Pieszych zauważyłem za każdym razem w ostatniej chwili. Piesi pamiętajcie, nie widać was tak dobrze jak wam się wydaje.
Dodano: 14.10.2014 11:59    Przez: ~roman
Kamizelki lub szerokie opaski odplaskowe potrzebne pieszym.
Dodano: 14.10.2014 21:34    Przez: ~szofer
Jak zwykle oceniacie sytuacje nawet nie wiedząc co tak na prawdę się wydarzyło. Wypowiadają się ci którzy najmniej wiedzą o tym wydarzeniu i słyszeli tylko o tym wydarzeniu typu plotki. Nie osądzajcie chłopaka o którym nic nie wiecie a już stwierdzacie fakt ze jest piratem drogowym. Ludzie weźcie się w końcu ogarnijcie i przestańcie wtrącać się w tą sytuacje, nie byliście tam więc nie wiadomo co tak na prawdę się wydarzyło!!!!
Dodano: 14.10.2014 12:33    Przez: ~mieszkaniec
Nie wiecie co się dokładnie stało a oceniacie go. Pieszy nie był oświetlony i nie było go widać. 2 ważna informacja której nie wiecie to ten pieszy był pijany. Każdy z kramska wam powie że już o godz 14 ledwo na nogach stał. Każdemu kto jechał tą drogą wtedy mogło się to przytrafić,nie ważne czy miał prawo jazdy rok czy nawet 20 lat. Znam go i jeździł ostrożnie więc nie gadajcie głupot...
Dodano: 14.10.2014 12:36    Przez: ~kolega
Znaczy sprawca niewinny?
Dodano: 14.10.2014 15:25    Przez: ~Uuuuuuuuu
korzystam z tej drogi wielokrotnie kazdego dnia i musze powiedzieć ze oprócz fatalnej widoczności na tej drodze, czesto spotykam się z siedzącymi pijanymi osobami na krawędzi jezdni, i nawet jadąc ze światłami drogowymi cięzko ich dostrzec, nie mówiąc już o wymijaniu samochodów z przeciwka nocą. wiec jeśli ktoś czegoś z tym nie zrobi niedługo bedzie kolejny taki wypadek
Dodano: 15.10.2014 21:42    Przez: ~p
Młody kierowca którego większość tu atakuje wracał z pogrzebu ojca swojej dziewczyny. ta rodzina wiele przeżyła w ostatnim czasie i z pewnością nie cieszy się z tego co się stało.Przecież nie zrobił tego celowo. Myślicie że fakt iż jadąc autem odebrał komuś życie nie dołożył mu kolejnego ciężaru?
Dodano: 14.10.2014 12:39    Przez: ~ona 33
O! Wszyscy i wszystko winne, tylko nie sprawca. Rodzina, o której piszesz przeżyła więcej niż rodzina śmiertelnie potrąconego? Zmarły był sprawcą, bo "dołożył ciężaru" "pokrzywdzonemu" kierowcy? Wybacz, Twoje wytłumaczenie jest po prostu kretyńskie...
Dodano: 14.10.2014 15:29    Przez: ~!
Serdecznie współczuję kierowcy
Dodano: 14.10.2014 19:23    Przez: ~mieszkanka z Kramska
Fakt zmarły był sprawcą, ale z zupełnie innego powodu. Alkohol nie pomaga bezpiecznie dojść do domu. Nie oceniam tego człowieka, ale wiem, że był pijany i wszedł pod samochód... Przykre, ale takie są fakty... I zejdźcie wreszcie z tego biednego chłopaka. Współczuję obu stronom, bo to dla jednych i drugich straszna tragedia.
Dodano: 14.10.2014 22:04    Przez: ~kramszczanka
sam jesteś kretynem jak nie masz pojecia o czym piszesz to wcale nie pisz ja znam i sprawcę i zmarłego i takich głupot nie piszę ludzie dajcie sobie spokój z komentarzami i nie piszcie bzdur
Dodano: 15.10.2014 19:11    Przez: ~mieszkaniec wysokiego
Jaka jego wina? Jest ustawa o zakładaniu kamizelki po za terenem zabudowanym więc powinien ja mieć!!! Było ciemno i mógł go nie widzieć. Nie znacie chłopaka to nie oceniajcię go!
Dodano: 14.10.2014 13:03    Przez: ~kolega
Dokładnie tankowali pod monopolu a ja nie raz jak jechałam z pracy miałam takich na drodze więc nie oceniacie chłopaka bo z tymi alkoholami jest problem. Te sklepy na barkach i Wysokiem utrzymują się z nich.wyrazy współczucia dla ciebie i,,.M i A '' trzymajcie się jestem z wami serduchem!
Dodano: 14.10.2014 13:04    Przez: ~mieszkanka k
właśnie,, byłam w tych stronach nie raz i wiem że wódka u niektórych jest całym życiem i tak to się po tym kończy ich żywot marny....to co się dzieje na drogach i w życiu jest winny tylko alkohol