Dzisiaj jest niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19088) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 19oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

WOŚP w Golinie

Dodano: 8.01.2015 12:22

Golina. Sztab WOŚP tradycyjnie działa w Domu Kultury i tam rozegrają się najważniejsze wydarzenia finału 11 stycznia.

O godz. 9.00 wystartuje „Gra miejska Golina pomaga”. Różne zadania, fajna zabawa, a wszystko dla wsparcia akcji WOŚP. Wpisowe 5 zł dzieci, dorośli 10 zł (oczywiście można więcej). Drużyny min. 2-osobowe. Start w Domu Kultury w Golinie. Natomiast o 10.00 zacznie się „Charytatywny Turniej Piłki Halowej” w Szkole Podstawowej w Golinie. Koszt udziału: 10 zł osoba dorosła, 5 zł osoba niepełnoletnia, 2 zł kibicowanie, zawsze można wesprzeć akcję WOŚP i coś dorzucić. Ponadto o godzinie 13.00 wystartuje marszobieg „Wart(k)o dla WOŚP” sprzed Domu Kultury. Od godz. 17.00 w sali OSP występy dzieci i młodzieży z placówek oświatowych, około. Godziny 18.30 przewidziana jest licytacja po której na scenie zaprezentuje się Orkiestra Dęta OSP działająca przy DK. Tradycyjnie o 20.00 światełko do nieba.

Udział w imprezie wspomoże konto orkiestry. Rok temu podczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Golinie udało się zebrać 9.000 zł. W tym roku kwestujemy „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.
 

  • WOŚP w Golinie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP,   Golina,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zanim weźmiecie udział zapoznajcie się z z materiałami dot. WOŚP na TV Republika. Szczęki wam opadną w czym uczestniczycie!!!
Dodano: 8.01.2015 14:37    Przez: ~ANTYOWSIK

KOMENTARZE

Łapaj Złodzieja?Nie on nie kradnie Wy dajecie mu sami!Ba jeszcze dzieli POtem równo sobie PO przez Złoty Melon a Wam g...o.
Dodano: 08.01.2015 13:32    Przez: ~Q
nieładnie tak na księży.
Dodano: 08.01.2015 15:10    Przez: ~babcia
KRÓL ŻEBRAKÓW ZNÓW WYSYŁA DZIECI NA ŻEBRY!!!
Dodano: 08.01.2015 15:16    Przez: ~YES
Z ostatniej chwili "Mrówka Cała"(jedna z fundacji różowego cwaniaka)wyroku sądu nie wykonała,a tego który o to spytał ochrona wyrzuciła z konferencji prasowej na jego polecenie.
Dodano: 08.01.2015 13:49    Przez: ~Q
Zanim weźmiecie udział zapoznajcie się z z materiałami dot. WOŚP na TV Republika. Szczęki wam opadną w czym uczestniczycie!!!
Dodano: 08.01.2015 14:37    Przez: ~ANTYOWSIK
na wszystkie wiadomości w tv republika szczęka mi opada.
Dodano: 08.01.2015 15:11    Przez: ~che
Do skandalicznej i godnej potępienia sytuacji doszło dziś na konferencji prasowej Jerzego Owsiaka, który przedstawiał plany na niedzielny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Owsiak - z pomocą kilku osiłków, którzy nie wykazali się nawet legitymacją - wyrzucił z sali dziennikarzy Telewizji Republika.Wszystko dlatego, że ci ośmielili zapytać się Owsiaka o wyrok sądu i udostępnienie dokumentacji spółki Mrówka Cała.
Dodano: 08.01.2015 20:30    Przez: ~kuba 1309
No to teraz jestem w kropce czy dać na WOŚP czy księdzu pomóżcie wybrać ???
Dodano: 08.01.2015 14:48    Przez: ~proszę
ksiądz przynajmniej da potrzebującym.
Dodano: 08.01.2015 15:14    Przez: ~tralala
Idz do szpitala i osobiscie daj dyrektorowi w łapę
Dodano: 08.01.2015 15:15    Przez: ~SZpital
WOŚP=W-ielkie O-szustwa Ś-mierdzace P-rzekrętami!!!
Dodano: 08.01.2015 18:00    Przez: ~tyle
0,00
Dodano: 08.01.2015 18:29    Przez: ~dalem
Czysta Sprawa - zloty melon - mrowka cala.
Dodano: 08.01.2015 18:31    Przez: ~zona na etacie
W tym całym interesie Owsiaka to tylko dzieci pracują cały dzień społecznie jeszcze się narażając na wiatr, śnieg, deszcz, mróz a ci co siedzą za stołami i biurami u Owsiaka biorą niezła kasę i czy nie jest to wyzysk pracownika młodocianego, bo jak mniemam dzieci zbierając pieniądze pracują na Owsiaka i jego żonę czy to jest zgodne z prawem ? A w ogóle to jak to jest ? To Owsiak zbiera na dzieci (jak mówi), czy dzieci zbierają na Owsiaka (jak widać na ulicy) ?
Dodano: 08.01.2015 19:12    Przez: ~Ciekawy
Tak Trzymaj Jurek.....Popieram ........te głupie sługusy Rydzyka tylko krytyka....chory motłoch
Dodano: 08.01.2015 20:39    Przez: ~Fan Jurka
jasna sprawa wyjatkowo musi byc ciemna skoro tak owsika i jego wyznawców zirytowala...
Dodano: 08.01.2015 22:02    Przez: ~chory_motłoch
„Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?” - spytał. Po tym pytaniu ochroniarze Owsiaka na jego polecenie siłą usunęli dziennikarza z konferencji. To nie zdarzyło się w historii polskiej demokracji jeszcze nigdy. Nie potrafię wymienić też ani jednego przykładu, by gdzieś w świecie przedstawiciel jakiejś cywilizowanej instytucji zachował się w podobny sposób. Bo to nie tylko bandytyzm, ale i skrajna głupota. Demonstracja: boję się prawdy o swoich interesach.
Dodano: 09.01.2015 09:55    Przez: ~jotyz
Tego może spodziewać się każdy,kto wejdzie w kompetencje spółek kościelnych-Caritasu,Szlachetnej Paczki,Brata Alberta,Legionu Chrystusa,czy zwykłego hospicjum.
Dodano: 09.01.2015 11:47    Przez: ~as
tak,bo ta kasa nalerzy sie kościołowi który ma w tym tradycje.
Dodano: 09.01.2015 14:16    Przez: ~babcia