Dzisiaj jest piątek 24 maja 2019, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19417) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 12oC
Jutropogoda
18 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (4)Spotkanie z artystką i wspólne sadzenie rokitnika ... (5)

WOŚP w Golinie

Dodano: 8.01.2015 12:22

Golina. Sztab WOŚP tradycyjnie działa w Domu Kultury i tam rozegrają się najważniejsze wydarzenia finału 11 stycznia.

O godz. 9.00 wystartuje „Gra miejska Golina pomaga”. Różne zadania, fajna zabawa, a wszystko dla wsparcia akcji WOŚP. Wpisowe 5 zł dzieci, dorośli 10 zł (oczywiście można więcej). Drużyny min. 2-osobowe. Start w Domu Kultury w Golinie. Natomiast o 10.00 zacznie się „Charytatywny Turniej Piłki Halowej” w Szkole Podstawowej w Golinie. Koszt udziału: 10 zł osoba dorosła, 5 zł osoba niepełnoletnia, 2 zł kibicowanie, zawsze można wesprzeć akcję WOŚP i coś dorzucić. Ponadto o godzinie 13.00 wystartuje marszobieg „Wart(k)o dla WOŚP” sprzed Domu Kultury. Od godz. 17.00 w sali OSP występy dzieci i młodzieży z placówek oświatowych, około. Godziny 18.30 przewidziana jest licytacja po której na scenie zaprezentuje się Orkiestra Dęta OSP działająca przy DK. Tradycyjnie o 20.00 światełko do nieba.

Udział w imprezie wspomoże konto orkiestry. Rok temu podczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Golinie udało się zebrać 9.000 zł. W tym roku kwestujemy „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.
 

  • WOŚP w Golinie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP,   Golina,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zanim weźmiecie udział zapoznajcie się z z materiałami dot. WOŚP na TV Republika. Szczęki wam opadną w czym uczestniczycie!!!
Dodano: 8.01.2015 14:37    Przez: ~ANTYOWSIK

KOMENTARZE

Łapaj Złodzieja?Nie on nie kradnie Wy dajecie mu sami!Ba jeszcze dzieli POtem równo sobie PO przez Złoty Melon a Wam g...o.
Dodano: 08.01.2015 13:32    Przez: ~Q
nieładnie tak na księży.
Dodano: 08.01.2015 15:10    Przez: ~babcia
KRÓL ŻEBRAKÓW ZNÓW WYSYŁA DZIECI NA ŻEBRY!!!
Dodano: 08.01.2015 15:16    Przez: ~YES
Z ostatniej chwili "Mrówka Cała"(jedna z fundacji różowego cwaniaka)wyroku sądu nie wykonała,a tego który o to spytał ochrona wyrzuciła z konferencji prasowej na jego polecenie.
Dodano: 08.01.2015 13:49    Przez: ~Q
Zanim weźmiecie udział zapoznajcie się z z materiałami dot. WOŚP na TV Republika. Szczęki wam opadną w czym uczestniczycie!!!
Dodano: 08.01.2015 14:37    Przez: ~ANTYOWSIK
na wszystkie wiadomości w tv republika szczęka mi opada.
Dodano: 08.01.2015 15:11    Przez: ~che
Do skandalicznej i godnej potępienia sytuacji doszło dziś na konferencji prasowej Jerzego Owsiaka, który przedstawiał plany na niedzielny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Owsiak - z pomocą kilku osiłków, którzy nie wykazali się nawet legitymacją - wyrzucił z sali dziennikarzy Telewizji Republika.Wszystko dlatego, że ci ośmielili zapytać się Owsiaka o wyrok sądu i udostępnienie dokumentacji spółki Mrówka Cała.
Dodano: 08.01.2015 20:30    Przez: ~kuba 1309
No to teraz jestem w kropce czy dać na WOŚP czy księdzu pomóżcie wybrać ???
Dodano: 08.01.2015 14:48    Przez: ~proszę
ksiądz przynajmniej da potrzebującym.
Dodano: 08.01.2015 15:14    Przez: ~tralala
Idz do szpitala i osobiscie daj dyrektorowi w łapę
Dodano: 08.01.2015 15:15    Przez: ~SZpital
WOŚP=W-ielkie O-szustwa Ś-mierdzace P-rzekrętami!!!
Dodano: 08.01.2015 18:00    Przez: ~tyle
0,00
Dodano: 08.01.2015 18:29    Przez: ~dalem
Czysta Sprawa - zloty melon - mrowka cala.
Dodano: 08.01.2015 18:31    Przez: ~zona na etacie
W tym całym interesie Owsiaka to tylko dzieci pracują cały dzień społecznie jeszcze się narażając na wiatr, śnieg, deszcz, mróz a ci co siedzą za stołami i biurami u Owsiaka biorą niezła kasę i czy nie jest to wyzysk pracownika młodocianego, bo jak mniemam dzieci zbierając pieniądze pracują na Owsiaka i jego żonę czy to jest zgodne z prawem ? A w ogóle to jak to jest ? To Owsiak zbiera na dzieci (jak mówi), czy dzieci zbierają na Owsiaka (jak widać na ulicy) ?
Dodano: 08.01.2015 19:12    Przez: ~Ciekawy
Tak Trzymaj Jurek.....Popieram ........te głupie sługusy Rydzyka tylko krytyka....chory motłoch
Dodano: 08.01.2015 20:39    Przez: ~Fan Jurka
jasna sprawa wyjatkowo musi byc ciemna skoro tak owsika i jego wyznawców zirytowala...
Dodano: 08.01.2015 22:02    Przez: ~chory_motłoch
„Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?” - spytał. Po tym pytaniu ochroniarze Owsiaka na jego polecenie siłą usunęli dziennikarza z konferencji. To nie zdarzyło się w historii polskiej demokracji jeszcze nigdy. Nie potrafię wymienić też ani jednego przykładu, by gdzieś w świecie przedstawiciel jakiejś cywilizowanej instytucji zachował się w podobny sposób. Bo to nie tylko bandytyzm, ale i skrajna głupota. Demonstracja: boję się prawdy o swoich interesach.
Dodano: 09.01.2015 09:55    Przez: ~jotyz
Tego może spodziewać się każdy,kto wejdzie w kompetencje spółek kościelnych-Caritasu,Szlachetnej Paczki,Brata Alberta,Legionu Chrystusa,czy zwykłego hospicjum.
Dodano: 09.01.2015 11:47    Przez: ~as
tak,bo ta kasa nalerzy sie kościołowi który ma w tym tradycje.
Dodano: 09.01.2015 14:16    Przez: ~babcia