Dzisiaj jest środa 26 lutego 2020, imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20814) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 2oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W gminie Wierzbinek działa "Kino za rogiem". Czwar ... (0)Stadion za ileś lat, nowe boiska treningowe już te ... (2)

Noc w szkole

Dodano: 3.02.2015 14:02

Noc z piątku na sobotę uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego Koninie spędzili w szkole na maratonie gier.

Uczestnicy trzeciego Nocnego Maratonu Gier, zorganizowanego przez Szkolne Koło Strzeleckie, Szkolne Koło Gier oraz samorząd uczniowski, spotkali się w hallu szkoły o godzinie 19.00. Wszyscy przynieśli ze sobą swoje ulubione gry planszowe, komputerowe, karty, jak również piłki do siatkówki oraz futsalu.

- Spragnieni sportowej rywalizacji rozegrali mecze w siatkówkę oraz piłkę nożną – poinformowała naszą redakcję Jolanta Krakowska - pedagog szkolny. - Zajęcia na sali gimnastycznej trwały do godziny 23.30, a o północy do szkoły dostarczono nam „posiłek regeneracyjny” w postaci pizzy.

Od pierwszej w szkole królowały gry planszowe, karciane i logiczne oraz gry komputerowe, rozgrywane na dużym ekranie. Każdy mógł grać w to co lubi lub nauczyć się czegoś nowego. - Praktycznie do białego rana graliśmy tylko w te gry, które wywoływały najwięcej emocji i radości, a śmiechu było przy tym co niemiara – dodała Jolanta Krakowska. - Szczególnie wesoło było podczas rozgrywki w pokera oraz karciano-logicznej gry, stanowiącej odmianę gry w skojarzenia.

Było również karaoke i śpiewanie światowych przebojów oraz taniec przed ekranem z wykorzystaniem konsoli Xbox. - Wszyscy bawiliśmy się tak dobrze, że nie zauważyliśmy, kiedy zaczęło świtać i trzeba było zakończyć maraton – podsumowała kolejny maraton Jolanta Krakowska. - Impreza, której zadaniem była integracja młodzieży wszystkich klas, zakończyła się sukcesem i pokazała, że dzisiejsza szkoła potrafi być przyjazna dla uczniów nie tylko w dzień, lecz i w nocy. Potrafi także ściągnąć na tą jedyną noc także absolwentów naszej szkoły, a teraz studentów, którzy po lub przed zaliczeniem sesji egzaminacyjnej również postanowili bawić się w swojej starej szkole.

Źródło: III Liceum Ogólnokształcące w Koninie

Noc w szkole
następny >>
Slajd 1/14
możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

to studenci tez brali udzial? super wydarzenie, szkoda, ze nic nie wiedzialam :(
Dodano: 03.02.2015 18:24    Przez: ~kasia
"Szkolne Koło Strzeleckie"?-Brawo!.Za komuny to były jakieś koła recytatorskie, artystyczne,no nudy.
Dodano: 03.02.2015 19:08    Przez: ~snajper
Głupota nie zna granic.Noc jest od wypoczynku i snu. Tak jest organizm ludzki skonstruowany. Nic na siłę.
Dodano: 03.02.2015 19:51    Przez: ~Prof. Wilczur
Nic na siłę nie było, przyszli tylko chętni, była sala oddana do wypoczynku (uczestnicy mieli swoje śpiwory, karimaty itd.). Ale zgadzam się, że głupota nie zna granic ;]
Dodano: 04.02.2015 11:43    Przez: ~Student
My tak już od trzech lat rozwijamy swoje zainteresowania pozaszkolne. Nocny Maraton Gier jest SUPER!
Dodano: 03.02.2015 21:09    Przez: ~student
SUPER!!!!!
Dodano: 04.02.2015 02:02    Przez: ~Jaro
TAKA IMPREZA powinna odbywać się podczas ferii zimowych, a nie kosztem zajęć dydaktycznych. W niedługim czasie szkoła stanie się ostoją hedonizmu, śmieciowego jedzenia, upadku obyczajów, przemocy psychologicznej itd.Człowiek puszczając dziecko do szkoły zaczyna się bać o swoje dziecko, zamiast się cieszyć, że może go spotkać coś dobrego.
Dodano: 04.02.2015 08:49    Przez: ~obserwator
Kłania się rozumienie tekstu czytanego, zajęcia były po lekcjach ; )
Dodano: 04.02.2015 09:31    Przez: ~ada
Zajęcia nie odbyły się kosztem "zajęć dydaktycznych". Poza tym proszę... to przecież liceum - dyrekcja wyraziła zgodę, byli opiekunowie, a młodzież nie jest tak nieodpowiedzialna, żeby miała zrobić sobie krzywdę. Poza tym na "TAKĄ IMPREZĘ" potrzebna jest na pewno zgoda od opiekuna - jeśli rodzic taką daje, na pewno nie boi się o swoje dziecko.
Dodano: 04.02.2015 11:58    Przez: ~Głos rozsądku
Nowy serwis z tanimi aukcjami bez ceny minimalnej: >> pblc.is/aukcje
Dodano: 04.02.2015 19:04    Przez: ~arek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.