Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18968) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
13 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (3)

Sławsk. 65-letni pijany kierowca zatrzymany przez nastolatków

Dodano: 10.06.2015 12:49

Dwóch młodych mężczyzn ze Sławska (18 i 19 lat) uniemożliwiło ucieczkę nietrzeźwemu kierowcy z miejsca kolizji. Stracił prawo jazdy, a za jazdę po pijanemu odpowie przed sądem.

Postawą godną naśladowania wykazali się dwaj mieszkańcy Sławska, którzy w miniony wtorek, około godz. 21.30 zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. 65-latek  był agresywny i nie miał zamiaru czekać na przyjazd policjantów.

Policjanci z Rychwała o 21.40 zostali powiadomieni przez oficera dyżurnego konińskiej komendy o kolizji drogowej w Sławsku. Kierowca opla miał uderzyć w znak drogowy. Informacja pochodziła od młodego mężczyzny, który na miejscu wraz z kolegą starali się uniemożliwić ucieczkę pijanemu kierowcy. Agresywny 65-latek szarpał się z młodzieńcami, ale nie dał rady uciec od odpowiedzialności. Mężczyźni przyznali, że dokładnie widzieli całe zdarzenie. Kierowca opla jechał ul. Konińską i wszystko wskazywało na to, że chce skręcić w ul. Klonową. Stracił jednak panowanie nad samochodem i uderzył w znak drogowy. Nic mu się nie stało.

Badanie wykazało u kierowcy blisko 2,5 promila alkoholu. Stracił prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Za jazdę w stanie nietrzeźwości może spędzić w więzieniu nawet 2 lata.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   pijany za kierownicą,   kolizja,   posterunek w Rychwale,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

BRAWO CHŁOPAKI!!!!!
Dodano: 10.06.2015 13:10    Przez: ~MISIA
A ja tam z dzieckiem spaceruje. Bardzo dobra postawa młodych ludzi. Brawo
Dodano: 10.06.2015 13:26    Przez: ~Mieszkaniec
A przecież mogłeś Ty stać w miejscu tego słupa. Teraz byś wąchał kwiaty od dołu a nie siedział przed kompem i pisał komentarze.
Dodano: 10.06.2015 13:58    Przez: ~OKKA
Przerażony jak by Ci matkę, żonę lub dzieciaka taka pijana świnia zabiła to dopiero byś był przerażony i takich bzdur nie pisał. Ogarnij się chłopie.
Dodano: 10.06.2015 15:33    Przez: ~qwerty
Brawo dla chlopakow oby wiecej takich a pijaka starego do zamiatania ulic na te dwa lata a nie do pudla na koszt podatnikow
Dodano: 10.06.2015 13:24    Przez: ~luna

KOMENTARZE

BRAWO CHŁOPAKI!!!!!
Dodano: 10.06.2015 13:10    Przez: ~MISIA
DLACZEGO JAK WYŚLĘ FILM Z SAMOCHODOWEJ KAMERKI NA POLICJĘ KIEDY ZAREJESTRUJĘ BANDYTĘ DROGOWEGO TO JESTEM W OPINII PUBLICZNEJ ZMIESZANY Z BŁOTEM A JAK DWÓCH OSIŁKÓW ZATRZYMAŁO PIJANEGO DZIADKA TO ZOSTALI BOHATERAMI?
Dodano: 10.06.2015 21:32    Przez: ~Nie ujadać!
Jakich osiłków? leszcze to są
Dodano: 11.06.2015 00:19    Przez: ~kiepano
a wiecie kto to był? jaie imiona / nazwiska - w Sławsku wszyscy sie znaja .
Dodano: 11.06.2015 02:19    Przez: ~emkej
z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że uratowliście komuś życie bądź zdrowie
Dodano: 11.06.2015 08:57    Przez: ~taktojest
Co ta "wolność" z nas zrobiła. Tak walczyliśmy z ORMO, ZOMO i różnymi kapusiami a teraz kapusiostwo stało się modne, kolej na samosądy. Jak demokracja to demokracja, wieś demokratycznie zdecyduje, że należy spalić na stosie gościa, co orał pole w niedzielę i gościu pójdzie z dymem.
Dodano: 10.06.2015 13:22    Przez: ~Przerażony
A przecież mogłeś Ty stać w miejscu tego słupa. Teraz byś wąchał kwiaty od dołu a nie siedział przed kompem i pisał komentarze.
Dodano: 10.06.2015 13:58    Przez: ~OKKA
szkoda że cie nie rozjechał
Dodano: 10.06.2015 14:25    Przez: ~red
"Przerażony" - chyba własną głupotą.
Dodano: 10.06.2015 14:35    Przez: ~tre
Przerażony jak by Ci matkę, żonę lub dzieciaka taka pijana świnia zabiła to dopiero byś był przerażony i takich bzdur nie pisał. Ogarnij się chłopie.
Dodano: 10.06.2015 15:33    Przez: ~qwerty
Nie dosyć że 75 latek ( mam nadzieję że zdrowy na duchu ) to jeszcze 2,5 promila - MASAKRA :)
Dodano: 10.06.2015 13:24    Przez: ~Mieszkaniec
Brawo dla chlopakow oby wiecej takich a pijaka starego do zamiatania ulic na te dwa lata a nie do pudla na koszt podatnikow
Dodano: 10.06.2015 13:24    Przez: ~luna
Człowiek w tym wieku to zasiłek pielęgnacyjny otrzymuje a nie karę wymagającą wykonywania pracy fizycznej. Do pudła nie zamkniesz ze względu na podeszły wiek. Powinien stracić prawo jazdy na pewien okres czasu a praktycznie dożywotnio, być skierowany na odpowiednie badania lekarskie oraz zapłacić grzywnę w wysokości zależnej od pobieranej emerytury (renty). Czy już wiadomo kto z nim pił i go po wódkę nietrzeźwego wysłał?
Dodano: 10.06.2015 14:41    Przez: ~Qń
A ja tam z dzieckiem spaceruje. Bardzo dobra postawa młodych ludzi. Brawo
Dodano: 10.06.2015 13:26    Przez: ~Mieszkaniec
Brawo dziadek,możesz wypić.
Dodano: 10.06.2015 13:28    Przez: ~ajak
"Sławsk. 75-letni pijany kierowca zatrzymany przez nastolatków". Mieli po18 i 19 lat. Ciekawe jakby autor niusa nazwał człowieka 14-letniego? Osesek... :-)
Dodano: 10.06.2015 13:28    Przez: ~awkonin
osiemNASTOLATEK, dziewiętNASTOLATEK
Dodano: 10.06.2015 14:01    Przez: ~vbnm
Mieszkam w Slawsku i jestem przerazona z jaka predkoscia potrafia tam jezdzic auta az strach spacerowac zdziecmi... a pijanstwo... przydaloby sie wiecej interwencji policji nie raz widzialam jak pija i odjezdzaja ze sklepu ja kobieta nie jestem w stanie ich zatrzymac a inni patrza jak na idiotke w czym ja widze problem. Wiecej patroli poprosimy!
Dodano: 10.06.2015 13:32    Przez: ~mieszkanka
Co za nagonka, ciekawe czy Panowie donieśli też na nieuczciwego pracodawcę, który zatrudnia na czarno i nie płaci podatków, czy donieśli na nieuczciwego sklepikarza, który nie wydaje paragonu po południu i w weekendy. Ciekawe czy schwytaliby kilku karków zachowujących się agresywnie? Penie nie! W telewizji nie powiedzieli, że trzeba łapać takich to nie. Za to telewizor powiedział, żeby łapać pijanego to, co tam- fajna zabawa tym bardziej, że tak pijany nie miał sił się bronić. A może schwytają jakiegoś motocyklistę, który pędzi przez Sławsk 200 km/h – a są tacy.
Dodano: 10.06.2015 13:33    Przez: ~Istota pozaziemska
Zaraz 700km/h :D
Dodano: 10.06.2015 14:51    Przez: ~mieszkaniec
przez nieuczciwego pracodawcę czy sklepikarza nie jesteś narażony na poważną utratę zdrowia czy wręcz życia, przez pijanego bydlaka na drodze tak!Ciekawe , czy gdyby zginał ktoś z twojej rodziny to też miałbyś tyle wyrozumiałości dla biednego pijanego staruszka "co nie miał sił się bronić"?A nazywanie tego "fajną zabawą "jest po prostu do bólu niesmaczne.Jak chcesz naprawiać świat i masz choć odrobinę odwagi to zacznij od tego sklepikarza, od pracodawcy, a nie siedź na d.. i nie krytykuj !Mam 45 lat i nie jestem pewna czy w podobnej sytuacji miałabym taką odwagę jak ci chłopcy..Dlatego ogromne brawa i wielki szacunek dla nich!
Dodano: 10.06.2015 18:26    Przez: ~ja do istoty pozaziemskiej
I bardzo dobrze! Tak trzymać!
Dodano: 10.06.2015 13:41    Przez: ~XXX
1 z 3
123>>