Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościJak błyskawicznie doładować telefon na kartę?

Jak błyskawicznie doładować telefon na kartę?

Materiał promocyjny

Dodano:
Jak błyskawicznie doładować telefon na kartę?
Materiał promocyjny

Nie masz akurat czasu na wyjście do sklepu lub na stację benzynową albo na szukanie bankomatu, a chcesz szybko doładować swój telefon? Dzięki usłudze Błyskawiczne Doładowanie od Orange zrobisz to w kilka sekund bez konieczności wychodzenia z domu. W pracy, w szkole, w urzędzie, na rodzinnym spotkaniu czy domówce. Jedyne, czego potrzebujesz to dostęp do internetu. Jak szybko doładować konto w Orange? Na czym polega ta usługa? Odpowiadamy!

Jak szybko doładować konto w Orange?

Orange udostępnił swoim klientom opcję wykonywania szybkich doładowań przez internet – mowa o usłudze Błyskawiczne Doładowania Orange. By z niej skorzystać, trzeba zacząć od założenia konta na stronie doladowania.orange.pl i pamiętać, by logować się zawsze przed wykonaniem doładowania. Następnie należy podać numer telefonu, który chce się zasilić dodatkowymi środkami oraz wybrać kwotę doładowania. W kolejnym kroku wybierasz najbardziej Ci odpowiadającą formę płatności; kartę płatniczą albo BLIKa.

Teraz najważniejsze – zaznacz zgodę na zapamiętanie formy płatności, by „uruchomić” szybkie doładowania konta w Orange. Dzięki temu przy kolejnym doładowaniu nie będzie już trzeba ani przepisywać danych karty płatniczej, ani nawet wprowadzać kodu BLIK. Oczywiście wszystkie wprowadzone informacje są bezpiecznie przechowywane na Twoim koncie. Jak będzie wyglądało następne doładowanie? Po prostu zalogujesz się na portalu, wybierzesz numer telefonu i nominał doładowania, po czym klikniesz „Zapłać zapisaną kartą” lub „Zapłać zapisanym BLIKiem”. To wszystko - masz już za sobą pierwsze szybkie doładowanie konta w Orange.

Bonus za Błyskawiczne Doładowanie konta w Orange

Błyskawiczne Doładowanie Orange to nie tylko oszczędność czasu, ale także atrakcyjny bonus w postaci ekstra GB! Za każdym razem, gdy skorzystasz z tej opcji, dostajesz w prezencie 5 GB internetu. Ale to nie wszystko, dochodzi bowiem drugi prezent, czyli bonus 10 GB za doładowanie przez stronę doladowania.orange.pl. Jest przyznawany przy każdym zasileniu konta właśnie tą drogą, na czas uzależniony od wartości doładowania:

  • 2 dni – przy doładowaniu za 5 zł,
  • 5 dni – przy doładowaniu za 10 zł,
  • 31 dni – przy doładowaniu za 25 lub 30 zł,
  • 35 dni – przy doładowaniu za 35 zł,
  • 40 dni – przy doładowaniu za 40 zł,
  • 93 dni – przy doładowaniu za 50 lub 90 zł,
  • 155 dni – przy doładowaniu za 100 zł,
  • 310 dni – przy doładowaniu za 200 zł,
  • 356 dni – przy doładowaniu za 360 zł.

Zaoszczędź więc czas, korzystając z szybkiego doładowania konta w Orange i ciesz się darmowym internetem wszędzie tam, gdzie tylko chcesz.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole